Şimdi Ara

iPhone ve İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar.Bugün ilk defa iPhone 5'ten internete girmeye çalışmadan önce 3g'yi deneyip kapattım. Eski telefonumda (3GS) böyle bir durumda, yani kapattıktan sonra herhangi bir mb harcaması olmuyorken iPhone 5'te oldu. Ne açık olabilir? Hava durumu, borsa vs. onlar kapalıydı, maillerimi de henüz etkinleştirmemiştim ve cihazda henüz bir app yoktu.

• Hücresel Veri 'i kapamayı dene o zaman kb bile harcamaz. 3G - 4G - LTE Teknolojileri bir iletişim hizmetidir. kapalı olduklarında eskiden kullandıgımız EDGE devrededir.. Bilgine..
  • Bldirimler ve konum servislerini unutmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim cevaplar için. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Çok teşekkür ederim cevaplar için. :)

Rica ederiz,
    Bu arada,faturalı hat kullanıyorsanız ve internet paketi almadıysanız,yüksek fatura sürprizi yaşayabilirsiniz,
    Ya internet paketi almalı ya da hücresel veriyi kapalı tutmalısınız...tavsiyedir
    Biliyorsanız hatırlatmamı dikkate almayınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Rica ederiz,
    Bu arada,faturalı hat kullanıyorsanız ve internet paketi almadıysanız,yüksek fatura sürprizi yaşayabilirsiniz,
    Ya internet paketi almalı ya da hücresel veriyi kapalı tutmalısınız...tavsiyedir

Allah'tan faturasız kullanıyorum ve internet paketim vardı. :) Sanırım sorun da konum servisleriymiş. :) Çok teşekkür ederim tekrardan. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Rica ederiz,

Allah'tan faturasız kullanıyorum ve internet paketim vardı. :) Sanırım sorun da konum servisleriymiş. :) Çok teşekkür ederim tekrardan. :)

Rica ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.