Şimdi Ara

G-Form, akıllı telefonlarınızı aksiyon kamerasına dönüştürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• G-Form, akıllı telefonlarınızı aksiyon kamerasına dönüştürüyor

Aksiyon ve spor kamera pazarı gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu pazarın geleceğini iyi göre firmalardan G-Form, akıllı cep telefonları için "G90 Action Sports Camera" isimli özel bir kılıf tanıttı.

G-Form tarafından tanıtılan kılıf ile akıllı cep telefonları en az aksiyon/spor kameraları kadar sağlam bir yapıya bürünebiliyor. G90, özel bir ayna ve geniş açı lens sayesinde telefonların kamera açıları değiştirilebiliyor ve 90° oranında görüntü elde edilebilmesine olanak sağlıyor. Farklı lensler ile 140° görüntü açısı elde edilebileceği de belirtiliyor. Su ve toz geçirmez bir yapıda tasarlanan ürün ile akıllı cep telefonları farklı bir boyuta geçiyor. 

G-Form, akıllı telefonlarınızı aksiyon kamerasına dönüştürüyor

G-Form, G90 isimli kılıfını haziran ayının başında resmi olarak tanıtacak. Firma tarafından kılıf ile uyumlu olarak şimdilik sadece Samsung S4, iPhone 5 ve iPod Touh 5G modelleri açıklanmış durumda. Ürün hakkında yayınlanmış videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

• Samsung S4 çıktıda ben mi kaçırdım acaba

• Hani tweety bir kedi gördüm sanki der ya Bende
    Bir Samsung Galaxy s4 gördüm sanki:)

• Firmanın resmi sitesinde Samsung S4 yazıyor ;

http://g-form.com/g90/
  • ilginç bi ürüne benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

Samsung S4 çıktıda ben mi kaçırdım acaba

s4 çıkmadı ama yakında çıkacağı resi olarak açıklandı

• Aksiyonun tam ortasında o telefon çalarsa kayıtmayıt yalan olur Şu ayfonların telefon olduğunu unutuyo bu adamlarda...

• iPod Touch 5G ile de uyumluysa süper olmuş :) Gerçekten de küçümsenemeyecek kalitede bir kamera var iPod Touch 5G'de.

• xperia z nin böyle şeylere ihtiyacı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeevrim

Aksiyonun tam ortasında o telefon çalarsa kayıtmayıt yalan olur Şu ayfonların telefon olduğunu unutuyo bu adamlarda...

Uçak modu diye birşey var kardeş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.