Şimdi Ara

Galaxy s3 4.1.2 Orjinal Türkiye Rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
39.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURADAN indirip odin veyahutta kies aracılığı ile kurabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersabah -- 21 Ocak 2013; 21:21:26 >

• Şu anda mecburen windows xp kullanıyorum dolayısıyla kies telefonumu görmüyor, acaba odinle de aynı sıkıntıyı çeker miyim?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Dayanamayıp romu flashladım arkadaşlar hiçbir sorun çıkmadı.Odin programı gayet kullanışlı ve hızlı...

Bilmeyenler için video:

İşlemlere başlamadan önce aşağıdaki hususlara dikkat edin:

-ROM Kurulumu sırasında telefonun şarjının en az %85 olması gereklidir.

-USB Kablosu kurulum tamamlanmadan hiçbir şekilde çıkarılmamalıdır.

-Yanlış yapacağınız bir hareket telefon üstündeki bütün verileri hatta IMEI kodunu sıfırlayıp telefonu kullanılmaz hale getirebilir.

-Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.

-Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)’na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode – Download Mode aktif edilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 24 Ocak 2013; 1:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Şu anda mecburen windows xp kullanıyorum dolayısıyla kies telefonumu görmüyor, acaba odinle de aynı sıkıntıyı çeker miyim?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Dayanamayıp romu flashladım arkadaşlar hiçbir sorun çıkmadı.Odin programı gayet kullanışlı ve hızlı...

Bilmeyenler için video:

İşlemlere başlamadan önce aşağıdaki hususlara dikkat edin:

-ROM Kurulumu sırasında telefonun şarjının en az %85 olması gereklidir.

-USB Kablosu kurulum tamamlanmadan hiçbir şekilde çıkarılmamalıdır.

-Yanlış yapacağınız bir hareket telefon üstündeki bütün verileri hatta IMEI kodunu sıfırlayıp telefonu kullanılmaz hale getirebilir.

-Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.

-Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)’na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode – Download Mode aktif edilmelidir.

bu rom s2 ye kurulurmu?
  • s3 diyor arkadaşım s3 firmware'ı nasıl s2'ye kurulsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğubanktan s3 aldık çakma ımeısi var yazılımda ama arkasındaki orjinal ımesi kayıtlı görünüyor şimdi ben buna bu romu yüklesem çünkü yükledikleri şey nerenin yazılımıysa türkiye için değil kies görmüyor dolayısıyla güncelleme alamıyoruz ıme kaybolurmu yada kaybolsa tekrar girebilirmiyiz
  • Cihazım kayıtlı ithalat ürünü. 4.1.2 var şuan bu yazılımı sadece kies ile kurabilir miyim? Garantide sorun olur mu? Birde nasıl kuracağım indiriyorum şuan dosyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loxia -- 26 Ocak 2013; 4:40:30 >
  • Teknosadan aldigim s3 e bugun geldi yukledim demin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

doğubanktan s3 aldık çakma ımeısi var yazılımda ama arkasındaki orjinal ımesi kayıtlı görünüyor şimdi ben buna bu romu yüklesem çünkü yükledikleri şey nerenin yazılımıysa türkiye için değil kies görmüyor dolayısıyla güncelleme alamıyoruz ıme kaybolurmu yada kaybolsa tekrar girebilirmiyiz

Bidiğim kadarıyla çakma imeili cihazlara rom kurulduktan sonra imei çöker o yüzden yapmayın derim en iyisi 100 tl verip türkiye kaydını yaptırmak.Tabi güncelleme yaptıktan sonra tekrar çakma imei attırma şansınızda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 26 Ocak 2013; 10:38:41 >
  • Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Şirket hattını kullandığım s3 e biraz önce odin şle bu başlıkta verilen 4.1.2 sürümünü kurdum. Fakat şimdi hiç bir yeri aramıyor.Ağda kayıtlı değil uyarısı veriyor. (Yurt dışında yaşıyorum. Pasaport Kaydı ile bir alakası yok yani)

Version

AP: I9300XXELLB

CP:I9300XXELLA

CSC I9300OJVELL3

Telefonu acil olarak açmam gerekiyor.

YArdım Lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loxia

Cihazım kayıtlı ithalat ürünü. 4.1.2 var şuan bu yazılımı sadece kies ile kurabilir miyim? Garantide sorun olur mu? Birde nasıl kuracağım indiriyorum şuan dosyayı.

bu soru cevaplanmamış ama benimde aynı konuda bilgiye ihtiyacım var. Bir bilen yanıtlarsa sevinirim.
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWIl-ztpadI
    arkadaşlar şu videoda 9.53-10.05 aralığında telefonu yeniden başlatıyor ve 3 saniyede kapanıp açılıyor. bunu nasıl yapmış olabilir yaa :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: beckhamrbz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWIl-ztpadI
    arkadaşlar şu videoda 9.53-10.05 aralığında telefonu yeniden başlatıyor ve 3 saniyede kapanıp açılıyor. bunu nasıl yapmış olabilir yaa :S

adam orada fast forward yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

quote:

Orijinalden alıntı: beckhamrbz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWIl-ztpadI

adam orada fast forward yapmış

• Paralel ithalat telefonuma az sonra bu romu yükleyeceğim..

Son çıkan güncellemeyi de kies veya wifi üzerinden kuracağım..

Bir sorun çıkmaz di mi?IMEI sorgulattım kayıtlı..
  • Arkadaşlar ben bu romu kurdum fakat ilk açıldığında almanca olarak açıldı..Bu türkiye resmi romunda normal mi?Cevap bekliyorum teşekkürler..
  • az önce internetten s3 siparişi verdim şirketten biri aradı onaylıyormusunuz diye
    dedim piyasada s3 ler 1400 tl civarında sız neden 650 tl ye satıyorsunuz diye dediki bıze kasası gelıyor bız yazılımını burada atıyoruz
    acaba bır sıkıntı olurmu yazılımını burada attıkları ıcın
    adam gayet emın hıcbır sıkıntı omaz dıye konustu ama
    fark yok dedı sız ne dersınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: guadzimodo

az önce internetten s3 siparişi verdim şirketten biri aradı onaylıyormusunuz diye
    dedim piyasada s3 ler 1400 tl civarında sız neden 650 tl ye satıyorsunuz diye dediki bıze kasası gelıyor bız yazılımını burada atıyoruz

Sakin alma dolandirici. Sahte s3 dur o

• quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

quote:

az önce internetten s3 siparişi verdim şirketten biri aradı onaylıyormusunuz diye

az once yıne aradım senın mesajından sonra sahte degıl dıyor adam açıkcası arafta kaldım
    dıyorkı uc gun ıcınde memmun kalmazsan parasını ıade edıyoruz
    hiç bır farkı yok dıger s3 lerden kasası fıllandıadan gelıyor bız burada ısletım sıstemını yukluyoruz gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız 2 yıl garantısı var dıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

quote:

az once yıne aradım senın mesajından sonra sahte degıl dıyor adam açıkcası arafta kaldım
    dıyorkı uc gun ıcınde memmun kalmazsan parasını ıade edıyoruz
    hiç bır farkı yok dıger s3 lerden kasası fıllandıadan gelıyor bız burada ısletım sıstemını yukluyoruz gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız 2 yıl garantısı var dıyor

Hocam oyle seymi olur ya . Yazilimi samsung niye atmiyormus. Benden sana tavsiye bulasma derim. Hatta konu aç herkes ayni seyi soyler.

• format sonrası teleofon yeniden başlatıyor sürekli bi türlü açılmıyor napıcaz ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.