- x
Galaxy s3 4.1.2 Orjinal Türkiye Rom
22 Cevap34913 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

116 Mesaj
21 Ocak 2013; 21:20:50 

BURADAN indirip odin veyahutta kies aracılığı ile kurabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersabah -- 21 Ocak 2013; 21:21:26 >

SAMSUNG GALAXY S III
Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL |

572 Mesaj
22 Ocak 2013; 13:43:47 

Şu anda mecburen windows xp kullanıyorum dolayısıyla kies telefonumu görmüyor, acaba odinle de aynı sıkıntıyı çeker miyim?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Dayanamayıp romu flashladım arkadaşlar hiçbir sorun çıkmadı.Odin programı gayet kullanışlı ve hızlı...

Bilmeyenler için video:

İşlemlere başlamadan önce aşağıdaki hususlara dikkat edin:

-ROM Kurulumu sırasında telefonun şarjının en az %85 olması gereklidir.

-USB Kablosu kurulum tamamlanmadan hiçbir şekilde çıkarılmamalıdır.

-Yanlış yapacağınız bir hareket telefon üstündeki bütün verileri hatta IMEI kodunu sıfırlayıp telefonu kullanılmaz hale getirebilir.

-Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.

-Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)’na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode – Download Mode aktif edilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 24 Ocak 2013; 1:49:58 >

182 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:47:22 

quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Şu anda mecburen windows xp kullanıyorum dolayısıyla kies telefonumu görmüyor, acaba odinle de aynı sıkıntıyı çeker miyim?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Dayanamayıp romu flashladım arkadaşlar hiçbir sorun çıkmadı.Odin programı gayet kullanışlı ve hızlı...

Bilmeyenler için video:

İşlemlere başlamadan önce aşağıdaki hususlara dikkat edin:

-ROM Kurulumu sırasında telefonun şarjının en az %85 olması gereklidir.

-USB Kablosu kurulum tamamlanmadan hiçbir şekilde çıkarılmamalıdır.

-Yanlış yapacağınız bir hareket telefon üstündeki bütün verileri hatta IMEI kodunu sıfırlayıp telefonu kullanılmaz hale getirebilir.

-Geliştirici Seçenekleri altındaki USB Hata Ayıklama seçeneğinin işaretli olması gereklidir.

-Telefonu tamamen kapatıp Ses Kısma + Güç Tuşu + Ev Tuşu (ortadaki büyük tuş)’na aynı anda basılarak gelen ekranda ses açma tuşuna basarak ODIN Mode – Download Mode aktif edilmelidir.

bu rom s2 ye kurulurmu?

5138 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:58:25 

s3 diyor arkadaşım s3 firmware'ı nasıl s2'ye kurulsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İstanbul Üniversitesi

666 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:20:26 

doğubanktan s3 aldık çakma ımeısi var yazılımda ama arkasındaki orjinal ımesi kayıtlı görünüyor şimdi ben buna bu romu yüklesem çünkü yükledikleri şey nerenin yazılımıysa türkiye için değil kies görmüyor dolayısıyla güncelleme alamıyoruz ıme kaybolurmu yada kaybolsa tekrar girebilirmiyiz

Samsung NP355V5C-S06TR AMD Quad Core A8 4500M 1,9 Ghz with turbo 2,8 Ghz 4 GB 1600 MHZ Ram Amd Radeon HD 7670M 2 GB

84 Mesaj
26 Ocak 2013; 4:10:04 

Cihazım kayıtlı ithalat ürünü. 4.1.2 var şuan bu yazılımı sadece kies ile kurabilir miyim? Garantide sorun olur mu? Birde nasıl kuracağım indiriyorum şuan dosyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loxia -- 26 Ocak 2013; 4:40:30 >

696 Mesaj
26 Ocak 2013; 4:20:32 

Teknosadan aldigim s3 e bugun geldi yukledim demin.

572 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:36:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

doğubanktan s3 aldık çakma ımeısi var yazılımda ama arkasındaki orjinal ımesi kayıtlı görünüyor şimdi ben buna bu romu yüklesem çünkü yükledikleri şey nerenin yazılımıysa türkiye için değil kies görmüyor dolayısıyla güncelleme alamıyoruz ıme kaybolurmu yada kaybolsa tekrar girebilirmiyiz

Bidiğim kadarıyla çakma imeili cihazlara rom kurulduktan sonra imei çöker o yüzden yapmayın derim en iyisi 100 tl verip türkiye kaydını yaptırmak.Tabi güncelleme yaptıktan sonra tekrar çakma imei attırma şansınızda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 26 Ocak 2013; 10:38:41 >

3 Mesaj
8 Mart 2013; 9:50:10 

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Şirket hattını kullandığım s3 e biraz önce odin şle bu başlıkta verilen 4.1.2 sürümünü kurdum. Fakat şimdi hiç bir yeri aramıyor.Ağda kayıtlı değil uyarısı veriyor. (Yurt dışında yaşıyorum. Pasaport Kaydı ile bir alakası yok yani)

Version

AP: I9300XXELLB

CP:I9300XXELLA

CSC I9300OJVELL3

Telefonu acil olarak açmam gerekiyor.

YArdım Lütfen

Ipod can Touch this?

8 Mesaj
22 Nisan 2013; 17:35:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Loxia

Cihazım kayıtlı ithalat ürünü. 4.1.2 var şuan bu yazılımı sadece kies ile kurabilir miyim? Garantide sorun olur mu? Birde nasıl kuracağım indiriyorum şuan dosyayı.

bu soru cevaplanmamış ama benimde aynı konuda bilgiye ihtiyacım var. Bir bilen yanıtlarsa sevinirim.

FORD C-MAX 1.6 TDCI Tutanium + OP

3 Mesaj
1 Mayıs 2013; 18:24:47 

http://www.youtube.com/..._embedded&v=yWIl-ztpadI
arkadaşlar şu videoda 9.53-10.05 aralığında telefonu yeniden başlatıyor ve 3 saniyede kapanıp açılıyor. bunu nasıl yapmış olabilir yaa :S

942 Mesaj
11 Mayıs 2013; 17:49:07 

quote:

Orijinalden alıntı: beckhamrbz

http://www.youtube.com/..._embedded&v=yWIl-ztpadI
arkadaşlar şu videoda 9.53-10.05 aralığında telefonu yeniden başlatıyor ve 3 saniyede kapanıp açılıyor. bunu nasıl yapmış olabilir yaa :S

adam orada fast forward yapmış

LG G2

2974 Mesaj
11 Mayıs 2013; 18:42:00 

quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

adam orada fast forward yapmış

953 Mesaj
1 Haziran 2013; 13:15:51 

Paralel ithalat telefonuma az sonra bu romu yükleyeceğim..

Son çıkan güncellemeyi de kies veya wifi üzerinden kuracağım..

Bir sorun çıkmaz di mi?IMEI sorgulattım kayıtlı..

Dünü geçmiş yapan yaşanmış olmasıdır.Yarını gelecek yapan hayallerimizdir.Bugünün önemi ise dün yaşadıklarımızdan çıkardığımız tecrübelerle,yarına yani hayallerimize ulaşmak için vereceğimiz mücadelenin başlangıcıdır.O gün de bugündür.

953 Mesaj
1 Haziran 2013; 14:35:53 

Arkadaşlar ben bu romu kurdum fakat ilk açıldığında almanca olarak açıldı..Bu türkiye resmi romunda normal mi?Cevap bekliyorum teşekkürler..

Dünü geçmiş yapan yaşanmış olmasıdır.Yarını gelecek yapan hayallerimizdir.Bugünün önemi ise dün yaşadıklarımızdan çıkardığımız tecrübelerle,yarına yani hayallerimize ulaşmak için vereceğimiz mücadelenin başlangıcıdır.O gün de bugündür.

35 Mesaj
2 Haziran 2013; 22:19:25 

az önce internetten s3 siparişi verdim şirketten biri aradı onaylıyormusunuz diye
dedim piyasada s3 ler 1400 tl civarında sız neden 650 tl ye satıyorsunuz diye dediki bıze kasası gelıyor bız yazılımını burada atıyoruz
acaba bır sıkıntı olurmu yazılımını burada attıkları ıcın
adam gayet emın hıcbır sıkıntı omaz dıye konustu ama
fark yok dedı sız ne dersınız

2393 Mesaj
2 Haziran 2013; 22:39:07 

quote:

Orijinalden alıntı: guadzimodo

az önce internetten s3 siparişi verdim şirketten biri aradı onaylıyormusunuz diye
dedim piyasada s3 ler 1400 tl civarında sız neden 650 tl ye satıyorsunuz diye dediki bıze kasası gelıyor bız yazılımını burada atıyoruz
acaba bır sıkıntı olurmu yazılımını burada attıkları ıcın
adam gayet emın hıcbır sıkıntı omaz dıye konustu ama
fark yok dedı sız ne dersınız

Sakin alma dolandirici. Sahte s3 dur o

35 Mesaj
2 Haziran 2013; 23:06:22 

quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

Sakin alma dolandirici. Sahte s3 dur o

az once yıne aradım senın mesajından sonra sahte degıl dıyor adam açıkcası arafta kaldım
dıyorkı uc gun ıcınde memmun kalmazsan parasını ıade edıyoruz
hiç bır farkı yok dıger s3 lerden kasası fıllandıadan gelıyor bız burada ısletım sıstemını yukluyoruz gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız 2 yıl garantısı var dıyor

2393 Mesaj
2 Haziran 2013; 23:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: guadzimodo

az once yıne aradım senın mesajından sonra sahte degıl dıyor adam açıkcası arafta kaldım
dıyorkı uc gun ıcınde memmun kalmazsan parasını ıade edıyoruz
hiç bır farkı yok dıger s3 lerden kasası fıllandıadan gelıyor bız burada ısletım sıstemını yukluyoruz gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız 2 yıl garantısı var dıyor

Hocam oyle seymi olur ya . Yazilimi samsung niye atmiyormus. Benden sana tavsiye bulasma derim. Hatta konu aç herkes ayni seyi soyler.

4 Mesaj
3 Haziran 2013; 7:18:00 

format sonrası teleofon yeniden başlatıyor sürekli bi türlü açılmıyor napıcaz ?

Bu mesajda bahsedilenler: @serselner_

7 Mesaj
15 Haziran 2013; 1:23:57 

Benim Telefonda android 4.2.2 yüklü idi ama imajlı yazılımıydı 4.1.2 ye çevirdim bendede aynı hatayı verdi
telefon bir türlü açılmıyordu cözümü format atmakta buldum. Format atarsan bütün sorun cözülür kardeşim
Format atmak için ses yükseltme tuşu+orta tuş+açma/kapama tuşuna bas format at sorun tamamen ortadan kalkıcak

1 Mesaj
16 Aralık 2013; 13:34:12 

Arkadaşlar hotfiledan dosyaya ulaşamıyorum. farklı bir yerden paylaşabilirmisiniz? galaxy s3 ün 4.3 android versionunu yükledim memnun kalmadım telefonu eski haline getirmeliyim.

116 Mesaj
19 Aralık 2013; 8:31:49 

quote:

Orijinalden alıntı: realcucu

Arkadaşlar hotfiledan dosyaya ulaşamıyorum. farklı bir yerden paylaşabilirmisiniz? galaxy s3 ün 4.3 android versionunu yükledim memnun kalmadım telefonu eski haline getirmeliyim.

Burdan eski haline de çevirebilirsin,kaldı ki wipe yapmadıgından sorun yaşıyorsundur tahminim...ama ben Türkiye cihazı kullanıyorum Türkiye güncellemesini bekliyorum mesela
★14/12/13 SAMSUNG S3 4.3 RESMİ SORUNSUZ GÜNCELLEMESİ LİNK EKLENDİ ! ROM YÜKLEM

SAMSUNG GALAXY S III
Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL |
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Galaxy s3 4.1.2 Orjinal Türkiye Rom
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.703