Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.216
Cevap
13
Favori
91.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak ayı olmadı Mayıs 'da gel dediler 93/2 Gidiyoruz .

HATIRA SAYFASI KURDUM BEĞENİN LÜTFEN:http://www.facebook.com/Dh932MayisTertipleri

Tahmini Dönüş izin kullanmazsak 6-20 Nisan ,
    Full kullanırsak 6-09 Mayıs

Last Mogolo : HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ
    grkm_61 : HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ
    badboyyyy19 HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ
    Precious GT-R HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ
    rudeboytr:BİLECİK 9.J.EĞT.A.K.LIĞI/BİLECİK
    atmaca-tolga 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ
    cann89 : İÇ GÜV.EĞT. ve TATB.MRK.K.LIĞI KOMD.EĞT.A.SLH.EĞT.TB./ISPARTA EĞİRDİR
    KinqNothinq01:Y.FOÇA 7.J.KOM EGT.A.K.LIGI/YENIFOÇA
    equitable : ULŞ. PER. OKL. VE EĞT. MRK. EĞT. A.2'NCİ ULŞ. ER. EĞT. TB. - Alaşehir / Manisa
    Ergo001 : Ç.KALE 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE
    BuRoCK1034 : ZIRH.BRL.OK.VE EĞT.TÜM.K.LIĞ/ETİMESGUT /ANKARA
    sefa006 : J.ULŞ.EĞT.TB.K.LIĞI/SÖĞÜT
    TeXaS_StOrM : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR
    freakofnature : Manisa kirkagac jandarma komando
    karakule.05 : Y.FOÇA 7.J.KOMANDO EĞT.A.K.LIĞI/YENİFOÇA
    saw123 : İÇ GÜV.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.EĞT.A. 3'ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1'İNCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ
    escapemaIÇ GÜV.EGT. VE TATB.MRK.K.LIGI 40'INCI P.EGT.A. 2'NCI P.EGT.TB. 3'ÜNCÜ P.EGT.BL./ISPARTA MERKEZ
    koc28 : JANDARMA MUHABERE EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI (SEFERİHİSAR)
    Nayade : MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    sivaslı5885 :MEBS OKL. ve EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    fthpl90 MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK
    petrolhead : ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.EĞT.A. 2'NCİ ULŞ.ER EĞT.TB. Manisa/Alaşehir
    seddat1907 : Sarıyer Deniz Er Eğitim Tabur Komutanlığı İstanbul
    beercan : Ç.KALE 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇanAKKALE
    Brain Free : 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ
    secox014401 :TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI/ANKARA POLATLI
    umutsever : İÇ GÜV.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI KOMD.EĞT.A./ISPARTA MERKEZ
    taner4242 :zırhlı birlikler okulu ve eğitim tümen komutanlığı ANKARA/ etimesgut
    teknikressam06ZIRH.BRL.OK.VE EĞT.TÜM.K.LIĞ/ETİMESGUT /ANKARA

HATIRA SAYFASI KURDUM BEĞENİN LÜTFEN:http://www.facebook.com/Dh932MayisTertipleri

Hayırlı olsun herkese

Yerler 19 nisanda e-devlet üzerinden açıklanacak .. ( 19 Nisan 2013 tarihinden itibaren askerlik şubelerinde ilan edilecektir. )
    Sülüs ise 25 nisanda alıyoruz
    Teslim Tarihi : 1.Grup 06-09 Mayıs - 2’nci grupta sevke tabi olanların 17-19 Haziran 2013

İmza 1

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel ..  !! )
    o şimdi asker

[center][image]https://store.donanimhaber.com/35/b2/8a/35b28af0bd283bd8f153cf928b55b663.png[/image][/center][b][color=red][size=1][center]o şimdi asker[color=black][size=2][b][center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_70604638/tm.htm]93/2 VATAN FEDAİLERİ[/url][/center][/b][/color][center][b]

İmza 2

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel ..  !! )
    o şimdi asker
    Acemi birliği:buraya acemi birliği yazılacak
    Usta birliği:buraya acemi birliği yazılacak

[center][image]https://store.donanimhaber.com/35/b2/8a/35b28af0bd283bd8f153cf928b55b663.png[/image][/center][b][color=red][size=1][center]o şimdi asker[color=black][size=2][b][center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_70604638/tm.htm]93/2 VATAN FEDAİLERİ[/url][/center][/b][/color][center][b][size=1]Acemi birliği:buraya acemi birliği yazılacak 
    [size=1]Usta birliği:buraya acemi birliği yazılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 15 Nisan 2014; 12:03:00 >

• şimdilik sesiz sakin buralar
  • kardeş benim kütügum d.bakır çunguş su an adanada yasıyorum.muayane olduktan sora kagıt merdiler ve muhtemel sevk tarihi 21.02.2013 yazior benim kutuge gore 2 gtmem lazım sence ben kaç gdrm bugun askeriyeye gettim amma yogunluktan dolayi iceri almadılar ??? yardm et poskilojim bozulak üzere :( ben 1 gtmek istemyrum hayallerm war benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hommate01 -- 21 Ocak 2013; 17:18:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogum tarihi : 1991
    Kutuk : Osmangazi/BURSA
    Memleket : BURSA
    Meslek : Lojistik

21.05.2013 sevk tarihi

izin kullanmazsan dönüş 21temmuz 2014 , full kullanırsan ağustos 2014 , ekim 2014 değil yanlış yazdın sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

kardeş benim kütügum d.bakır çunguş su an adanada yasıyorum.muayane olduktan sora kagıt merdiler ve muhtemel sevk tarihi 21.02.2013 yazior benim kutuge gore 2 gtmem lazım sence ben kaç gdrm bugun askeriyeye gettim amma yogunluktan dolayi iceri almadılar ??? yardm et poskilojim bozulak üzere :( ben 1 gtmek istemyrum hayallerm war benim

sen de bizimle mayıs da gideceksin kardeşim ayrıca şubeye gitmene de gerek yok Diyarbakır çüngüş köyün askerlik şubeni ara Tc nı söylemen yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 21 Ocak 2013; 19:33:54 >
  • ben. d.bakır dogomluyum kimligm oraya ait ama 17 senedir adanadyd o bash ettegim kagitta celp donemi
    şubat 2013 yaziyor. böyle görunce aklım karışti.benim bldgm memleketimin kütugune gore gtmem gerekir.

• bugun subeye gittim kimligi kadına werdim kadın mayista gideceksin dedi.oh ne kadar rahatladım bu super oldu benm icn

• quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

bugun subeye gittim kimligi kadına werdim kadın mayista gideceksin dedi.oh ne kadar rahatladım bu super oldu benm icn

kesin söylüyor yani he ?
  • aynen kafam rahat artık.kadın nisanda gel celp islemleri icin gel dedi..mayısta cıkmiş acemi birlık.benim Şube bu sene 2 gndryo zaten

• Bende yoğunluktan mayısa kaldım halbu ki Şubatta gitmem gerekiyordu 4 ay yine boşa geçecek :S
  • vay be bu celp de gelirse torunlarım gelmiş oluyor askerlik hızlı geçiyor sıkıntı yapmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eosturk -- 26 Ocak 2013; 10:59:57 >
  • Torun konuyu açmış ,Hayırlı olsun şimdiden.
    Bu kadar hızlı geçeceğini düşünmemiştim.
  • Arkadaşlar Merhaba ;

93 doğumluyum daha önce temmuz ayında muayne olmuş ve askere gitmek istediğimi belirtmiştim.Ancak iş ile ilgili terfi durumundan dolayı ekim ayında tecil hakkımı kullanmak istediğimi belirttim çünkü daha önce erken sevk istemiştim.Şimdi ise terfim yattığı için yeniden askerlik kararı aldırtmak için bugün şubeye gidip tecilimi bozdurdum.Şubemin celp dönemi Mayıs acaba sevk dönemimde sevkim gerçekleşir mi yoksa dk olarak 3 e atar mı bilgisi ya da tahmini olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Arkadaşlar Merhaba ;

93 doğumluyum daha önce temmuz ayında muayne olmuş ve askere gitmek istediğimi belirtmiştim.Ancak iş ile ilgili terfi durumundan dolayı ekim ayında tecil hakkımı kullanmak istediğimi belirttim çünkü daha önce erken sevk istemiştim.Şimdi ise terfim yattığı için yeniden askerlik kararı aldırtmak için bugün şubeye gidip tecilimi bozdurdum.Şubemin celp dönemi Mayıs acaba sevk dönemimde sevkim gerçekleşir mi yoksa dk olarak 3 e atar mı bilgisi ya da tahmini olan var mı ?

Benimde şubemin celp dönemi şubattı fakat mayısa attılar tamamen o devrede giden asker sayısına bağlı bu olay ihtimaller %50 %50
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Arkadaşlar Merhaba ;

Benimde şubemin celp dönemi şubattı fakat mayısa attılar tamamen o devrede giden asker sayısına bağlı bu olay ihtimaller %50 %50

Teşekkür ederim cevabınız için umarım mayısdan sonrasına atmaz aracımıda satılığa çıkarttım herşeyimi mayısa göre ayarlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eosturk

vay be bu celp de gelirse torunlarım gelmiş oluyor askerlik hızlı geçiyor sıkıntı yapmayın :)

alt devre daha çömezin bot bağlamamış

bu arada torunlar gelin de bizde gidek yavaş yavaş

atarsa 172
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

vay be bu celp de gelirse torunlarım gelmiş oluyor askerlik hızlı geçiyor sıkıntı yapmayın :)

atarsa 172

ah dede ah inşallah bizimde bitter sağ sağlım döner,z bir sorum var sana bu cep telefonu olayı nasıl oluyor bende iphone var ama askerlik için elverişsiz raporu alır diye tahmin ediyorum bu telefon, sen ne diyorsun hangi modeli getirelim hangisi asker telefonu olarak geçer int işleri filan için 331o filan uygun mudur ?
  • Torun konu açmış vay bea. Telefon işi gittiğin yere göre değişir.

Atarsa 181

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrlaltdelPiero

Torun konu açmış vay bea. Telefon işi gittiğin yere göre değişir.

Atarsa 181

torunum torunu konu açmış vay be 2011 şubatta bende sizin durumdaydım,şubatta çıkmayınca mayısta gel demişlerdi ve gitmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mogolo

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

atarsa 172

ah dede ah inşallah bizimde bitter sağ sağlım döner,z bir sorum var sana bu cep telefonu olayı nasıl oluyor bende iphone var ama askerlik için elverişsiz raporu alır diye tahmin ediyorum bu telefon, sen ne diyorsun hangi modeli getirelim hangisi asker telefonu olarak geçer int işleri filan için 331o filan uygun mudur ?

torun telefon olayı gittiğin yere ortama göre değişir ben mesela samsung galaxy ace 2 kullanıyorum kıbrıstan aldım şimdilik bi sorun yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.