Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.216
Cevap
13
Favori
91.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende gittim şubeye 25 Nisan'da gel sülüsünü al dediler. 14Aralıkta başvurdum. 21mayıs yazıyordu ama 6-9 mayıs tarihine alınmış . Fakat 2 grup olarak gidilecek sanırım geç kalanlar haziran ayında gidecek. Ben %90 6-9 Mayıs tarihinde Askerim :-)

Kütük:Bursa/Yıldırım

D.tarihi:01.01.1992
  • Iki grup derken? Silüsü en erken 25indemi alabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki grup derken? Silüsü en erken 25indemi alabiliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: koc28

Iki grup derken? Silüsü en erken 25indemi alabiliyoruz?

A grubu mayıs
    B grubu haziran ( mayısta yer kalmayınca haziranda gidiyorsun )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayal000 -- 2 Nisan 2013; 15:28:33 >
  • Arkadaşlar Bende 06.05.2013 93/2 yim Aslında 1 gidecektim muayaneye yetişemedim 2 ye attılar

banada askerlik şubem nisan sonunda gel ögren nereye gidecegini dediler valla paşa paşa gider yaparız aga
  • son 1 ay beyler.:D HERKEZ GITTIKTEN SONRA ACEMI BIRLIGIN BURAYA YAZSIN
  • Silüs'ü alinca yazariz gittikten sonra interneti nerden bulcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyhco35 -- 6 Nisan 2013; 7:08:23 >
  • ooo çömezler merak etmeyin ilk haftayı atlattıktan sonra zaman hızlı geçiyor benim bile 399 oldu daha usta birliğine gidemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkancesur

Silüs'ü alinca yazariz gittikten sonra interneti nerden bulcaz

usta birliğinde bulursun cep tel ayarlarsın olmadı çarşı iznine çıkınca internet cafeye gidersin
  • sanırım 15 nısanda acıklanaackmıs acemı bırlıgıne dusecegımz yerlerımız ınternttn bakabılecgz bazı arrkadasla askeerlık subesındende ogrenebılırrız dıyorla
  • maerhaba arkadaşlar 19.09.1989 doğumluyum.şubat celbinde gitmek için 15 ocak 2013 de askerlik tecilimi bozdurdum .ancak şubat celbinde yer olmadığını mayısta gidebileceğim söylendi.mayıs celbinde gidebilirmiyim.erken gitmem şat şubem kesin bilgi veremedi.genelkurmayı aradım mayı celbinde yüzde 100 askersin dediler .ama hala içimde şüphe sizce gidebilirmiyim lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.
  • buyuk ıhtımal bızle gıdıceksın kardesm hayırlı tezkereler hepınıze ozelden pm at konusuruz
  • s.a arkadaslar ben 90 dogumluyum subat ayında muayne oldum ve adam elımdekı herseyı alıp bana mayısta askersin dedi bu yerler falan ne zaman acıklanacak yada agustosa atma ıhtımalı varmıdır? ben bursadanım yıldırım mayıs gidiyo ama sıkıntı çıkmaz demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_62

s.a arkadaslar ben 90 dogumluyum subat ayında muayne oldum ve adam elımdekı herseyı alıp bana mayısta askersin dedi bu yerler falan ne zaman acıklanacak yada agustosa atma ıhtımalı varmıdır? ben bursadanım yıldırım mayıs gidiyo ama sıkıntı çıkmaz demi

Ağustosa kalmaz merak etme en kötü ihtimal haziranda b grubu olarak gidersin..15 nisanda açıklamacak e devletten
  • kesınmı 15 nısanda e devletten acıklanacagız ve subeye nezaman asılır 21 nısndan sonra gelırsınız demıslerdı kesın ıse 15 nısanda acıklanacagı bu cok ıyı sevınecegım bır habaer
  • biraz önce gittim şubeye bizzat görüştüm nisan 15-20 sinde e devletten yerler belli oluyormus nisan 25 de sülusleri aliyomusuz mayıs 6-9 da teslim oluyormusuz hakkımızda hayırlısı.

Balıkesir Bandırma 93/2
  • merhaba arkadaşlar

bende aralık 2012 de tecilimi bozdurdum.

celp dönemim kütüğüm ağustosta götürüyor.

mayısta gidermiyim.

90 doğumluyum.

şimdiden bilgileriniz için teşekkrüler..

herkese hayırlıu teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergo001

biraz önce gittim şubeye bizzat görüştüm nisan 15-20 sinde e devletten yerler belli oluyormus nisan 25 de sülusleri aliyomusuz mayıs 6-9 da teslim oluyormusuz hakkımızda hayırlısı.

Balıkesir Bandırma 93/2

1 ayımız kaldı desene.... Şu askerlik olayını çıkaranı bi yakalarsam :D
  • Herkese allah kolaylık versin şimdiden hayırlı teskereler. Az kaldı bir hafta sonra E-devletten yerlerimiz açıklanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cann89 -- 9 Nisan 2013; 12:56:54 >
  • benım sevk tarıhı 21.05.2013 dun askeri subeyı aradım nısan 20sınden sonra belli oluyor dedi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.