Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.216
Cevap
13
Favori
91.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vaybe hastorunlarım benim .ŞAFAK 56 SİİRT . Bekle beni istanbul 92/2
    ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskenderun dz üs k deniz er eğitim alay k iskenderun haziran 19unda teslim oluyorum 93-2 / B giden varsa görüşelim facebook twitter üzerinden AHMET ŞAHKULUBEY https://www.facebook.com/ahmetsah89
  • Beyler sesiniz cikmiyor :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahya hava er eğitim tugay komutanlıgında 28 günlük acemi eğitimi bitti usta birliği izmir özdere özel eğitim merkez komutanlıgı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

kütahya hava er eğitim tugay komutanlıgında 28 günlük acemi eğitimi bitti usta birliği izmir özdere özel eğitim merkez komutanlıgı

Hadi hayirlisi hocam insallah biran once biterde kurtulursunuz dikkat etmemiz gerekenler neler acemi birliginde bizde kasimda yolcuyuz :D

• acemiliği tamamladık mamakta 28 gün burdanda sakarya adapazarı 14.cü loj destek ikm merk. var mı buraya düşen tertipler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur45 -- 7 Haziran 2013; 14:40:58 >
  • Kırkağaç'tan selamlar herkese. Yemini ettik bugün. Yürüyüşler ve yokuşlar canımıza okudu. Gerçek eğitim pazartesiden itibaren başlayacakmış. Jandarma olduk. Dağlara süreceklermiş pazartesi.
  • Bilecik merkezde de dün yemini ettik İst. a evci iznine geldim 6 haftalık branş eğitiminden sonrada dağıtıma inş. meslkeçi seçildik ama dağıtım çıkmadı kısmet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

kütahya hava er eğitim tugay komutanlıgında 28 günlük acemi eğitimi bitti usta birliği izmir özdere özel eğitim merkez komutanlıgı

Bende izmirdeyim. j.muharebe branş eğitimine başlicaz. 6 hafta sonra inşaallah dağıtım..
  • Çanakkale 116'dan Selamlar...Atarsa 427
  • Kibristan selamlar atarsa 47

• Zırhlı birliklerde acemi birliğini bitirdik 221 de.
    Usta birliği hatay altınözü
  • hatay/iskenderun
    iskenderun denız er egıtım alayı
    usta birligi : mugla/aksaz güney grup komutanlıgı muharrip gemi tcg akar

bitime daha cok var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sah89

iskenderun dz üs k deniz er eğitim alay k iskenderun haziran 19unda teslim oluyorum 93-2 / B giden varsa görüşelim facebook twitter üzerinden AHMET ŞAHKULUBEY https://www.facebook.com/ahmetsah89

sana allah kolaylık versın kocum 12.bolukteydım otlarla sakın savaşma kazanamassın allah kolaylık versın
  • vay be torunumun torunun yemin törenini de gördüm ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazançelik16

quote:

iskenderun dz üs k deniz er eğitim alay k iskenderun haziran 19unda teslim oluyorum 93-2 / B giden varsa görüşelim facebook twitter üzerinden AHMET ŞAHKULUBEY https://www.facebook.com/ahmetsah89

sana allah kolaylık versın kocum 12.bolukteydım otlarla sakın savaşma kazanamassın allah kolaylık versın

Otlarla savasma derken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

quote:

Otlarla savasma derken ?

coookk ot toplıcaksın demek ıstedım işiniz zor biz temizledik ama yine büyür 15 gün içerisınde bırdaha temızlersınız alayı ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

quote:

Otlarla savasma derken ?

coookk ot toplıcaksın demek ıstedım işiniz zor biz temizledik ama yine büyür 15 gün içerisınde bırdaha temızlersınız alayı ;)

O manada anladim hocam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 28 günün yarısı tüfekli hareketler yaparak yarısıda ot toplayarak geçti
  • Bende bu gece 22:30'da binip yarın sabahtan teslim oluyorum 93/2-b olarak :)
    Hepinize hayırlı tezkereler :)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.