Şimdi Ara

Dead Island: Riptide Trailer'ı Gerçeği Yansıtmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•   Her zaman olduğu gibi etkileyici bir Trailer ile bizleri karşılayan Dead Island: Riptide ile ilgili yapılan açıklamada oyuncuların büyük beklentilere kapılmaması gerektiği belirtildi.

İlk oyunu için yayımlanan videoda da oyuncuların epey dikkatini çeken, ancak daha sonra video ile oyunun aynı yapıda olmadığını belirten Deep Silver'dan yine benzer bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre video tam anlamıyla oyunun içerisinde göreceğimiz şeyleri tam manasıyla yansıtmıyor. Dolayısıyla firma da oyuncuların hayal kırıklığına uğramasını istemiyor.

Ancak ilk oyunun başarısını göz önüne aldığımızda çok kötü bir oyunla karşılaşma olasılığımızın da düşük olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Techland karşımıza ne gibi bir oyun çıkaracak.

• Bence aynı oyun (grafikler ve oynayış olarak) farklı bir hikaye ve yer ile geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • çıksın bakalım

• Daha karanlik bir oyun olacak bu hafif L4D atmosferi var bu sefer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu anlatan doğru düzgün bir trailer hazırlayamıyorlar mı? Ben mi gidip hazırlayayım yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Oyunu anlatan doğru düzgün bir trailer hazırlayamıyorlar mı? Ben mi gidip hazırlayayım yani.

aynen bizmi yapalım trailer'ı :D

• ilk oyunu severek oynamıstım silah gelıstırme, şehir ve hapıshane bölümleri vs oldukça keyıflıydı..yanlız grafık olarak konsollarda biraz iyileştirmeninyapılması şart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 21 Ocak 2013; 16:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

ilk oyunu severek oynamıstım silah gelıstırme, şehir ve hapıshane bölümleri vs oldukça keyıflıydı..yanlız grafık olarak konsollarda biraz iyileştirmeninyapılması şart..

PC olarak da öyle ahım şahım bir grafik yoktu bence. oynanış güzeldi ama daha da güzelini yapabilirler.
  • trailerı tabi gerçeği yansıtmaz ilk oyunundakide güzeldi fakat oyun tırt çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.