Şimdi Ara

1 senede 3 iphone arizalanirmi!!!iphone u terkediyorum...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone maceram 2011 kasim ayinda isvicre seyahatimde basladi.

-4s yeni cikmisti,tr ye donmeden 5 adet alip Tr de satmistim birinide kendim kullanmaya basladm

-Mart ayinda almanya/frankfurt muzik fuarina gitmek icin yola ciktigimda iphone un kamerasinin arizali oldugunu farkettim.neyseki garanti var ama fuarda hicbirsey cekemedim.fuardan sonra apple a gittim,5 dk da yeni iphone verdiler.

-yeni iphone a sevindim fakat btk da imei kaydi vs kolay olmadi.garantiden degisti evraklariyla vs anca 2.5 ayda kayit oldu ite kaka...iphone dan epey sogumustum.

-tam hersey yolunda derken sari ekran problemi karsima cikti.baktim rahatsiz edici degil ama arklardada iphone 4s var,yanyana bakinca ciddi fark var,bariz sari ekran sorunu olmayan daha iyi gozukuyor.haziran 2012 de isvicre seyahatide gitim,5dk da degistirdiler teli.

-bu ucuncu 4s im. Aralik ayinda 5.1.1 varken ve cok mutluyken farkettimki Wifi ve bluetooth calismiyor.noluyor buna vs diye arastirirken ios 6 yukle dediler,yukledik,Jb de gitti...buz dolabi hikayesini okudum,buzlukta bikac dakika durduktan sonra calisti ve tekrar bozuldu.

Sonuc itibariyle 3 aydir,2. Bir sirket telefonum olmasina ragmen,haybeden iphone a internet icin para oduyorum.ayrica 3 ay gectigi icin muhtemelen iphone degisimde birde ustune para isteyecek.ustune imei kayit muhabbeti vs derken simdiden iphone kabus olmaya basladi gozumde...

Ne hikmetse bukadar para odedigimiz iphone wifi greyed sorunuyla ilgili aciklamada yapmiyorki inanilmaz cok sikayet var...

Hicbir android tel iphone rahatinda olamaz ama 3 aydir jb siz ve bozuk wifili bir iphone kullanmak zorunda olmak nasil birseydir anlatamam...

Kisacasi iphone u ovup duruyoruz fakat niyeti bozup cin den g3 siparisi vermenin ucundayim(gumruk riskine ragmen)

Varmi benim gibi baska iphone dan nefret etmeye baslayan???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefairo -- 21 Ocak 2013; 12:04:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam senin şansına be..yerinde olsam bende soğurdum ama Apple Appledir gözümde hala ben en az 5 yıl daha bırakmam Apple i

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariescusjr

Aslında bir bakıma şanslısınız, çünkü sorununuzu 5 dk da halledebilecek kadar muhattap bulabilmişsiniz...Aynı durumu burada yaşayan ve sonuç alamayıp,duvarda parçalayan kişilerin sayısı hiç de az değil...

açıkçası haklısınız,5dk da yeni tel verilmesi sorun değil fakat dediğim gibi imei mevzusu,btk çokda rahat iş yapmıyor.
    Ayrıca yarın amerikaya gidecek arkadaşım var,al götür değiştir dedim,sağolsun değiştirecek fakat sanırım 3 ay geçtiği için yenisini verirken bi masraf çıkaracaklar?yanılıyormuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: csungu

quote:

Orijinalden alıntı: ariescusjr

Aslında bir bakıma şanslısınız, çünkü sorununuzu 5 dk da halledebilecek kadar muhattap bulabilmişsiniz...Aynı durumu burada yaşayan ve sonuç alamayıp,duvarda parçalayan kişilerin sayısı hiç de az değil...

açıkçası haklısınız,5dk da yeni tel verilmesi sorun değil fakat dediğim gibi imei mevzusu,btk çokda rahat iş yapmıyor.
    Ayrıca yarın amerikaya gidecek arkadaşım var,al götür değiştir dedim,sağolsun değiştirecek fakat sanırım 3 ay geçtiği için yenisini verirken bi masraf çıkaracaklar?yanılıyormuyum?

Uluslararasi garantisi devam ediyorsa herhangi bir masraf yok. Bitmis ise evet bir bedel vermenizi isterler.

• Bende çok şansızım şuan 3. İphonumu kullanıyorum ilk 2 iphonda çeşitli badireler atlattım ahizede telefon görüşmelerinde ses gitmemesi , telefon çaldığımda dokunmatiğin çalışmaması , wifi sorunu , şarj yeri çatlağı gibi. 3 tane iphonun arasında çeşitli modeller kullandım ama hiç birinde iphonun rahatlığını pratikliğini bulamadım gittim yine 3. kez iphone aldım 1,5 yıldan fazladır kullanıyorum bunda sorun çıkmadı çokda memnunum. Kıssadan hisse iphonun rahatlığını başka telefonda bulabiliceğinizi sanmam ilk hafta merakla memnun kalıyo insan sonra iphonu arar oluyo.

• Öncelikle geçmiş olsun. Bende kısaca kendi yaşadıklarımı anlatayım. 25 Aralık 2012 tarihinde bir iphone 5 aldım. 10 gün kullandıktan sonra ışık sızması nedeniyle teleservice firmasına verdim, 10 gün sonra yeni sıfır cihaz gönderdiler, Bende teslim almaya giderken daha orda jelatinini açmadan kontrol ettim bu arada telefonu fişe sarmışlardı kutusuz verdiler bende kontrol ettim sıfır diye gönderdikleri cihaz eskisinden daha sorunlu bir şekilde geldi bene para iadesi talep etmeme rağmen telefon tekrar adı batasıca teleservice firmasına gitti ve iade raporunu bekliyorum. Sinir bozucu bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csungu

Iphone maceram 2011 kasim ayinda isvicre seyahatimde basladi.

-4s yeni cikmisti,tr ye donmeden 5 adet alip Tr de satmistim birinide kendim kullanmaya basladm

5. telefon bedavaya geldiyse normal karşılamak lazım.
    Göz var cihazın üzerinde.
  • sizce bi cenabetlik var, 2007 yılında alıp satmaya kıyamadıgım iPhone 2G telefom bile hala ilk günkü gibi
  • 3 senede bir iphone arizalanmaz mi? Yeni iphone aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

sizce bi cenabetlik var, 2007 yılında alıp satmaya kıyamadıgım iPhone 2G telefom bile hala ilk günkü gibi

Biraz kaba olmus ama katiliyorum. Bende 2 yil iphone 3g, 2 yil iphone 4 kullandim. Sirf ailede 5 tane iphone kullaniliyor. En ufak sorun yok :) Durun durun yalan olmasin bir menu tusu falan bozuldu. Oda garantiden halloldu, garantisi olmayanlari ise disarda serviste yaptirdik.
  • İlk telefonda arıza mümkün, sonuçta %100 sorunsuz çıkmıyor telefonlar üretimden, ama değiştirdikleri telefonlar arka arkaya arızalanıyorsa ben refurbished telefon mu veriyorlar acaba diye şüphelenirdim

• Seninki birsenede...benim is arkadasin aldigi Samsung Galaxy S3 1 ay icinde tam 3 defa tamire gitti (Kamerasi acildikdan birkac saniye sonra ekran siyah oluyor).3 defa tamir edildi diye geri geldi ama halen ayni hata.Geri vermek istedindede kullanilmis (alm. Restwert) fiyatina geri alacaklardi.Sonunda bagris caris , yenisini gönderdiler.
  • Bu kadar ugrasacagına parayı kıyıp Türkiyeden alsaydınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.