Şimdi Ara

Kitap Okumaya Yeni Başlıyorum, Önerilerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
5
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitap okumaya başlamak istiyorum, bana kitap okumayı sevdirecek sıkmayan kitaplar arıyorum , sürükleyici ve macera tarzı etkileyici kitaplar tercihimdir. Sizce okumaya hangi kitaplardan başlamalıyım ? İlk seviyeden başlayıp sizler gibi kitap ustası olmayı düşünüyorum, önerilerinizi bekliyorum üstatlar, bir kitap önerisini lütfen çok görmeyiniz bana.

Bu arada diğer bilgilerim de aşağıdadır, ona göre kitap önerirseniz çok sevinirim:

Yaşım: 17 (11.sınıftayım, kitap okumaya ihtiyaç duyduğumu hissediyorum)
    Sevdiğim Filmler: Hızlı ve Öfkeli , Cehennem Melekleri, Esaretin Bedeli, Yüzüklerin Efendisi (Harry Potter dan fazla hoşlanmıyorum) , 3 Ahmak , Çanakkale 1915 vb vb.
    Sevdiğim Diziler: Castle , Two and a Half Men , House, CSI Serisi
    Sevdiğim Kitap türleri: Macera, Gerilim , Bilimkurgu , Polisiye, Komedi
    Kitapta aradığım özellikler: Sayfa sayısı farketmez, sürükleyici olsun ve sıkıcı olmasın yeter. Kitap okumayı sevdirecek kitapları severim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8A8ED66 -- 22 Ocak 2013; 16:02:59 >

• www.ilknokta.com İthaki yayınlarının satış sitesi şu anda kış indirimleri var her yıl olan çok güzel indirimler var genel olarak bi kitabı satın almadan önce internet sitesini kontrol et %80 kitabevi kendi kitabını çok ucuza satıyor tabikide çoğu zaman istisnalar oluyor mesela ilknoktada bir çok yayın evinin yapmadığı indirme alabiliyorsun

Fareler ve İnsanlar başlangıç olarak güzel olabileceksede istediklerine tam uymayabilir ve Dan Brown ı okumadığım için atıp tutmayacağım

Sen Yüzüklerin Efendisini eğer temasından dolayı beğendiysen (eski çağda geçmesi ırklar büyü vs) dediğim gibi Raymond E. Feist 'in Büyücü romanını dene hazır indirimde iken bunun dışında dedektif hikayeleri açıkça hoşuna gidiyormuş gibi Sherlock Holmes dene ve Stephen King Agatha Cristie bu türde çok meşhur yazarlardan biri olsada uzun süredir romanlarını okumadığım için önerebilsemde tam olarak roman ismi veremeyeceğim

istiyorsan şöyle yap
    Büyücü kitabının 1. ve 2. parçaları 14.40 TL 2si toplam 28.80
    vede Sherlock Holmes setleri var
    5 Kitaplık Martı Yayınlarının Seti 48.93 TL
    8 Kitaplık Avrupa Yakası Seti 31.63 TL
    ama şöyle birşey var Martı'nın 5 kitabı çok daha uzun 8 Kitabın toplamından ama Martı'nın çevrisinin güzel olduğunu biliyorum Avrupa Yakası hakkında bilgim yok ama Yeni başlayan biri olarakta sana kısası daha makbul olduğundan teknik olarak Avrupa Yakasını öneririm ama çevrisi iyi mi kötü mü soruştur satın almadan
    yani kısaca 28.80+31.60+ 4 Lirada Kapıda ödemeyle alırsın.yaklaşık 65 Liraya kapıda ödeme çok daha iyi gidip D&R dan filan almaktan.sonuçta kredi kartıyla almak istemiyorsan bile kargo kapına geliyor kargocuya verip parayı ,kitapları teslim alacaksın çok rahat.diğer türlüde Martıyı alırsan 75 tl civara geliyor onada kargo ücreti almıyolar 75 tl ve üzerine.Sana uygun olanı seç

NOT: Valla ilknoktada çalışmıyorum

• Lütfen ana konudan devam ediniz:

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ]
    http://forum.donanimhaber.com/m_1280636/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.