Şimdi Ara

Asus dünyanın en küçük router cihazını ön satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus dünyanın en küçük router cihazını ön satışa sunuyor

Asus'un CES 2013 fuarında ilk olarak lansmanını yaptığı bir USB disk boyutlarında olan dünyanın en küçük router cihazını önsiparişe sunuyor.

WL-330NUL adındaki cihaz, sadece 25g ağırlığında ve tam fonksiyonlu kablosuz paylaşım özelliği sunuyor.

Cihaz hakkında fazla detay verilmezken, USB üzerinden enerji ihtiyacını karşılıyor. Takılı olduğu cihaz için kablosuz alıcı görevi görürken, Ethernet girişi ile de 802.11b/g/n Wi-Fi standartlarında kablosuz olarak bağlantıyı paylaştırıyor.

Cihazda farklı güvenlik protokollerine destek, 2.4GHZ frekansında iletişim, USB 2.0 ve 3.0 uyumluluğu şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Ürün Expansys üzerinde 15 Şubat itibariyle önsiparişe sunuldu ancak fiyat belli değil ve sadece ürün rezervasyonu yapılıyor.

• benzerleri çin sitelerinde var, hemde 3g desteği de var, büyük markalar birşey yapınca sanki yeni birşeymiş gibi haber yapılıyor uyuz oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemy

benzerleri çin sitelerinde var, hemde 3g desteği de var, büyük markalar birşey yapınca sanki yeni birşeymiş gibi haber yapılıyor uyuz oluyorum.

Sonuna kadar katılıyorum.
  • Bende ASUS RT-N56U modeli var ve çok memnunum,bu da güzele benziyor..
  • Linkinide vereyim ilgilenen arkadaşlara bir hizmet olur, çinli hem görsel heö işlevsel olarak daha iyi ürünü 20 dolara satıyor, freeshipping. http://www.aliexpress.com/item/150M-mini-3g-wireless-router-with-free-shipping/705029453.html

• quote:

Linkinide vereyim ilgilenen arkadaşlara bir hizmet olur, çinli hem görsel heö işlevsel olarak daha iyi ürünü 20 dolara satıyor, freeshipping.
    http://www.aliexpress.com/item/150M-mini-3g-wireless-router-with-free-shipping/705029453.html

3G dediğine göre sim kart girişi var değil mi?

Hem kablolu interneti kablosuz yapabiliyoruz, hem 3G interneti kablolu/kablosuz kullanabiliyoruz öyle değil mi?
  • @fuckulteli
    sim kart girişi yok, vinn gibi sim kartlı cihazları usb girişine takman için destek var .

• quote:

@fuckulteli
    sim kart girişi yok, vinn gibi sim kartlı cihazları usb girişine takman için destek var .

Teşekkür ederim, şimdi anladım
  • Saçma sapan ürünler yapacaklarına şöyle hatta direk bağlanan ve hattan gücünü alan wifi modem yapsalar ya! Sırf router özelliğini ne yapacağım ben! Ev telefonları hattan güç alıyor modemler mi alamıyor? Bu mudur teknolojimizin vardığı nokta bir modeme güç veremiyoruz? Hem elektrik kesintisinde de çalışırlardı böylece. Kocaman kocaman adaptörler kullanmaktan kurtulmak istiyorum artık!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.