Şimdi Ara

Lumia cihazlarına özel yeni bir oyun daha yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Nokia'nın Windows Phone ailesine mensup eski veya yeni Lumia modelleri için yaptığı promosyonlar hız kesmiyor. Firma son olarak bir Xbox oyunu olan Blobster yapımını Lumia cihazlarına sundu.

Benzerlerini diğer platformlarda da gördüğümüz Blobster, 15 farklı özellikteki gemiyi parmak hareketleriyle rotalar çizerek ana gemiye yerleştirmeyi esas alıyor. Her geminin kendine has özellikleri var ve rotalarında giderken birbirlerine değmemesi gerekiyor. Aksi takdirde bölüm baştan başlıyor.

Retro atmosferi ve farklı güçlendirme paketleriyle oyun çok uzun bir oynanış süresi sunuyor. Oyun 2.99$ karşılığında satışa sunuldu.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/fc-rocket/e77de387-6550-4b15-9a70-c2c53d88aeff />

• Bir tane de dogru durust grafik barindiran saglam bir oyun cikarsalar sasircam. Bu tarz oyunlari 300 liralik android cihazlarda rahatlikla oynayabiliriz. 1.5 ghz cift cekirdek islemci , adreno 225 , oynadigimiz oyun blobster.
  • Sizi bilmem ama ben telefonlarda bu tarz oyunları çok daha fazla seviyorum. Siz akıllı telefonu Most Wanted, GTA 3, Asphalt 7 oynamak için mi alıyorsunuz? Yüksek kalite grafikleri olan oyunları oynasan şarjı içiyor resmen.

• Tabi ki onun icin almiyorum ama almisken o oyunlari da oynayabilmek tercihim olur.
  • aynen
  • Grafikleri kötü olsada hiç yoktan iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzel hoş yorumlar ateş olmuş ama göz önünde bulundurmanız gereken bi nokta var.mağaza daha pazarda toy arkadşım toy!
    bu gelişim sinyalleri
  • htc hd splintercell filan vardı 3 boyutlu. şimdi hiç mi oyun yok.

microsotun bence eleştrilecek asıl olay. geliştirdiğin oyunları ücretsiz sun. nası nası senin firmanın cihazı satılacak. aptallık bence. arada bi beleş oyun ver filan. kullanıcıya atıyorum 1 milyon ücretsiz oyun hediye et. o parayıda üreticiye ver. hem üretici para kazansın hem kullanıcı bedavayı görünce alma isteği artsın. vs vs vs
  • Ooooow şimdi ikna oldum Lumia almaya. Oyuna bak dehşet bir şey...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.