Şimdi Ara

NOTE 2 İLK ŞARJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • henüz açılmamış note 2 'nin şarjı nasıl yapılmalı ? eski sistem gibi 12-15 saat uzun bi şarjda kalma falan var mı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkscreamm

quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Normal şarj süresi(2.5 saat) yeterli olmakla birlikte, aldığım zaman forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine 12 saat şarj etmiştim.

tavsiyeye uymak iyidir ben de 12saat şarj ediyim teşekkürler. peki bu şarj olurken cihaz kapalı mı olmalı açık mı ? yani telefonu hiç açmadan direk bataryayı takıp şarja mı takıyım?

Arkadaşın dediği gibi 2.5 saat doldurmanız da yeterli olur, neticede yeni nesil piller olduğu için sıkıntı olmaz. Telefonu aldığımda forumdan Note 2 kullanan 3-5 kişiye pm ile sorduğumda 10-12 civarında ilk kez doldurduklarını söylediler, ben de 10 saat doldurdum. Kısaca içiniz rahat edecekse siz de o civarda doldurabilirsiniz.

Şarj ve diğer konularda bilgilenmek için şu linke bakınız, sağ olsunlar zahmet edip epey ayrıntılı yazmışlar. Okumadan geçmeyin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_65197472/mpage_333/f_/key_//tm.htm#70031573

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iztuzu -- 19 Ocak 2013; 21:17:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.