- x
modiodal kullanan varmı arkadaslar
5 Cevap1079 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2013; 16:14:21 

Uzun süre ders calısamıyorum dikkat eksikligi için bu ilacı almayı dusunuyorum kullanan önericek olan varmı ? modiodal

145 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:20:52 

quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Uzun süre ders calısamıyorum dikkat eksikligi için bu ilacı almayı dusunuyorum kullanan önericek olan varmı ? modiodal

valla hacı bu ilaç işe yarar mı bilmiyorum ama psikolojik sorunlarda ilaçlar çok fazla fayda vermiyor(örn:ben) bende de kaygı bozukluğu var.iki tane psikiyatra gittim.ikiside aynı teşhisi koydu.ikisininde verdiği ilaçlar bir işe yaramadı...

Gözümü açsam yaşıyor derler , gözümü kapatsam öldü derler , işte bu göz kırpışlarımın tümüne birden ömür derler.

46 Mesaj
19 Ocak 2013; 17:19:29 

Bende okb hastasiyim.Psikiyatriye gitmedwn kullanma derim .Seninkide tipta hastalik olabilir .Psikiyatriye git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

...!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2013; 17:20:02 

Peki pharmaton nasıl ?

459 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:18:27 

Ben ritalin kullanıyorum. Kısmende olsa işe yarıyor fakat baş ağrısı ve aşırı sinirli olma durumu var

27 Mesaj
19 Ocak 2013; 20:19:56 

ben kullanıyordum arkadaşım ama doktor gözetiminde kullan..yan etkisi çok fazla ben 5 gün kullandım depresyon haline girdim ve tamamen koptum derslerden 2gündür içmiyorum ailem bıraktırdı...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » modiodal kullanan varmı arkadaslar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234