- x
Chrome Ve Firefox Ana sayfa sorunu 22Apple.com BELASII
52 Cevap24829 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2013; 14:40:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar nasıl oldu bilmiyorum ama sanrım bişey yüklerken bu sey onunla bırlıkte yüklendi virüs felan olsa antivirüs kesin görürdü virüs degil ama hem chrome hemde firefox ana sayfasını ele geçirmiş durumda ayarlarda google görunuyor bu lanet sayfa acılıyor lütfen bi yardım edin ya kafayı yicem

0

En Çok Beğenilenler
Yoruma Git (Görsel)

exe'den sonrasını silin.
OmerD. - 19 Ocak 2013; 20:43:53 +4

2291 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:04:08 

quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Arkadaslar nasıl oldu bilmiyorum ama sanrım bişey yüklerken bu sey onunla bırlıkte yüklendi virüs felan olsa antivirüs kesin görürdü virüs degil ama hem chrome hemde firefox ana sayfasını ele geçirmiş durumda ayarlarda google görunuyor bu lanet sayfa acılıyor lütfen bi yardım edin ya kafayı yicem

Çözüm buldunmu hocam?

2013 HONDA CİVİC(FB7) BEYAZ ELEGANCE A\T<> Pucto Led UYUGULAMALARIMIN FOTOĞRAFLARI <> 4275 KM Seyahat, Goodyear UG 8 Lastikler ve Yakıt Tüketimi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ORİJİNAL BLURAY ARŞİVİM
Projeksiyon: EPSON TW 9000 W & EPSON Projeksiyonları - ANA KONU , Perde:Elite Screens R135WH1 ezFrame Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi (135" 16:9 AR)
Audio/Video: Amfi:Pioneer SC-1223, Front:Dali İkon 7 Mk2, Center+Sw+Surround not coming soon, Player:Pioneer BDP-150, Monster HDP 750G Akım Korumalı Priz Kablolar: Supra PLY 3/4S, Merlin Tarantula MK6 Mains Cable, Wireworld Chroma™ 7 HDMI

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 16:10:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

Çözüm buldunmu hocam?

hayır malesef anti ile taratıyorum suanda bakalım düzelcekmi

2291 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:19:18 

Kolay gelsin çözümü bulursanız söyleyin lütfen, bende bulmaya çalışıyorum.

2013 HONDA CİVİC(FB7) BEYAZ ELEGANCE A\T<> Pucto Led UYUGULAMALARIMIN FOTOĞRAFLARI <> 4275 KM Seyahat, Goodyear UG 8 Lastikler ve Yakıt Tüketimi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ORİJİNAL BLURAY ARŞİVİM
Projeksiyon: EPSON TW 9000 W & EPSON Projeksiyonları - ANA KONU , Perde:Elite Screens R135WH1 ezFrame Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi (135" 16:9 AR)
Audio/Video: Amfi:Pioneer SC-1223, Front:Dali İkon 7 Mk2, Center+Sw+Surround not coming soon, Player:Pioneer BDP-150, Monster HDP 750G Akım Korumalı Priz Kablolar: Supra PLY 3/4S, Merlin Tarantula MK6 Mains Cable, Wireworld Chroma™ 7 HDMI

326 Mesaj
19 Ocak 2013; 20:43:53 

1

exe'den sonrasını silin.

Wolfteam OmerD , Metallica , İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi

1079 Mesaj
19 Ocak 2013; 20:47:40 

dediğin gibi program yüklerken yanında toolbar yüklenmiştir eklentilere bak ya da program ekle kaldırdan bak o isimde dosya varsa sil

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 21:34:03 

quote:

Orijinalden alıntı: OmerD.

1

exe'den sonrasını silin.

Cok Saol Hocamm

Uzaklaştırılmış
23 Ocak 2013; 21:53:04 

bende de aynı sorun var. nasıl sildiniz?

sorun giderildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shide -- 24 Ocak 2013; 18:15:12 >

Uzaklaştırılmış
23 Ocak 2013; 22:43:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Shide

bende de aynı sorun var. nasıl sildiniz?

http://www.homepage.com.tr/m/img/tamgoogle1.jpg

hocamın dedigi gibi sildim bu sekilde

9038 Mesaj
24 Ocak 2013; 2:14:58 

Bu yöntemle tam silinmiyor.

Toolbar Cleaner ile Toolbar'ı da kaldırdım ancak bu soruna çözüm bulamadım.

Google Crome'da bir metin seçip üzerine sağ tıklayınca "22apple arama motorunda arayın" yazısı çıkıyor.

18 Mesaj
24 Ocak 2013; 16:25:41 

harika
toolbar cleaner ile hallettim walla
sagolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaaaa34 -- 24 Ocak 2013; 16:44:47 >

1040 Mesaj
24 Ocak 2013; 21:54:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bu yöntemle tam silinmiyor.

Toolbar Cleaner ile Toolbar'ı da kaldırdım ancak bu soruna çözüm bulamadım.

Google Crome'da bir metin seçip üzerine sağ tıklayınca "22apple arama motorunda arayın" yazısı çıkıyor.

Bu sayfa işinizi görecektir:

http://support.google.c...r.py?hl=tr&answer=95653

Kutadgu Bilig'te Yusuf Has Hacip der ki : Konuşan hem yanılabilir, hem de şaşırabilir; onu dinleyen anlayışlı ise düzeltilebilir.

LibreOffice'i denediniz mi? LibreOffice(Tıklayın)

9038 Mesaj
24 Ocak 2013; 22:54:41 

quote:

Orijinalden alıntı: merhaba80

Bu sayfa işinizi görecektir:

http://support.google.c...r.py?hl=tr&answer=95653

Hocam teşekkürler.

Bugün Google Chrome ayarlarındaki arama motoru ayarlarından düzelttim. Bir çok zararlı Toolbar gibi o da orada kalmış. Hepsini sildim.

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 9:27:29 

arkadaşlar iyide ben win7 expoler kullanıyorum onda nasıl yapacaz bu işi delirmek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum tşk.. ederim

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 9:29:40 

Başlat-çalıştır-regedit yaz Karşına Çıkan Pencerede Görünüm'e Tıkla ''Bul'' de buraya ''start page'' yaz Sag Tarafta Start page'yi Bulacaktır.buna tıkla (start pageye) deger verisine istedigin siteyi yaz...
yada yine Regedit'ten HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek git. Yan Tarafa Gelen Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.Ve Regedit'i Kapa Şimdi Bak... Umarım Sorunun Çözülür...

hocam ilginden dolayı tşk. ederim ama birinci seçeneyini uyguladım açtım dediyin yerde www.google.com linki var sadece orayı geçtim ikinci seçeneyini deniyim dedim dizini takip ettim herşey microsofta kadar normaldi policies dosyasınıda açtım mikrosoftu da buldum sonrasında internet expoler seçeneyini bulamadım sorun devam ediyor konuyu biraz daha açarsan çok sevinirim önceden 22aplee açıyordu şimdi o sayfada açılmıyor sadece üste linki var sayfas görüntülenmiyor.. tşk ederim..

YUKARIDA YAZILANLARI DENEDİM OLMUYOR BU LANET ŞEYDEN KURTULAMIYORUMM

67 Mesaj
25 Ocak 2013; 10:17:47 

quote:

0

öncelikle google chromu pc den kaldırın. sonra klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster deyin. ve kullanıcılar-loca-app data klasöründe google chromla ilgili ne varsa silin ve aynı şekilde pc de google chrome la ilgili bir şey kalmasın. daha sonra chromu tekrar kurun piyasada ki basti yöntemler işe yaramazsa
kesin çözüm budur kolay gelsin
Not : tüm tarayıcılar için geçerlidir

SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ

9038 Mesaj
25 Ocak 2013; 11:26:40 

quote:

Orijinalden alıntı: 1kn51kn5

arkadaşlar iyide ben win7 expoler kullanıyorum onda nasıl yapacaz bu işi delirmek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum tşk.. ederim

Hocam Internet Explorer'ı açınca;

Ayarlar - Internet Seçenekleri - Gelişmiş bölümünden Sıfırla deyince ne oluyor?

Ondan sonra aynı yerden Genel bölümüne gelince açılış sayfanı değiştirebiliyor musun?

3 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:03:23 

arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(

514 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:25:02 

a

Asus z87 plus anakart...İntel pentium i54670 CPU @3.40GHz...8gb ddr3 ram...AMD Radeon 7870xt 2gb ddr5 256 bit...AOC 21 inc monitör...Kingston 120GB V300 Serisi SATA 3.0 CACHE SSD

BF4

origin id : ismailbbyigit

514 Mesaj
25 Ocak 2013; 12:26:45 

arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(

Asus z87 plus anakart...İntel pentium i54670 CPU @3.40GHz...8gb ddr3 ram...AMD Radeon 7870xt 2gb ddr5 256 bit...AOC 21 inc monitör...Kingston 120GB V300 Serisi SATA 3.0 CACHE SSD

BF4

1040 Mesaj
25 Ocak 2013; 14:34:53 

quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

Yukarıda yazan yöntemlerin tamamını denediniz mi?

Kutadgu Bilig'te Yusuf Has Hacip der ki : Konuşan hem yanılabilir, hem de şaşırabilir; onu dinleyen anlayışlı ise düzeltilebilir.

7 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:46:54 

Önce tüm tarayıcılarınızdan 22find eklentilerini kaldırın
Ayarlardan ana sayfalarınızı tekrar ayarlayın
Tarayıcılarınızın masaüstündeki ikonuna sağ tıklayıp kısayol sekmesinden hedef yazan yerdeki firefox.exe" yazan yerden sonraki adresi silip tamam deyin.

Geçmiş olsun

1004 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:57:52 

http://www.threatexpert...53fe72d8a25bfe913269c03

Göründüğü üzere heryere bulaşıyor bu meret. Ben yukarıdaki linkte görülen bulaştığı heryeri temizledim. Bu problem henüz yeni yayılmaya başlamış. Garibime giden olay ise gece bilgisayarı açık bırakıp yatmam ve kalkınca 365 desk ve bu lanet seyi yüklenmiş olarak bulmam. Yukarıdaki sitede vmware falan geçiyor bazı yerlerde. Bu yüklenmenin nedeninin vmware olup olamayacağını merak ediyorum. Bundan muzdarip arkadaşlar vmware kullanıp kullanmadıklarını söylerlerse anlaşılır. Kolaygelsın.

775 Mesaj
25 Ocak 2013; 17:11:59 

quote:

Orijinalden alıntı: herdem09

http://www.threatexpert...53fe72d8a25bfe913269c03

Göründüğü üzere heryere bulaşıyor bu meret. Ben yukarıdaki linkte görülen bulaştığı heryeri temizledim. Bu problem henüz yeni yayılmaya başlamış. Garibime giden olay ise gece bilgisayarı açık bırakıp yatmam ve kalkınca 365 desk ve bu lanet seyi yüklenmiş olarak bulmam. Yukarıdaki sitede vmware falan geçiyor bazı yerlerde. Bu yüklenmenin nedeninin vmware olup olamayacağını merak ediyorum. Bundan muzdarip arkadaşlar vmware kullanıp kullanmadıklarını söylerlerse anlaşılır. Kolaygelsın.

Son günlerde v9, portal sepeti, 22find.com,22apple vb. gibi tarayıcıların başbelası olan bu toolbarları kaldırmak için çeşitli kaldırma/silme yöntemleri önerilmekte, ama birde; PC'yi önce-ki bir zamana/saate sistem geri yükleme yapılırsa sorun çözülecektir, sonrasında your unistaller vb. gibi proğramlarla kayıt girdilerine kadar temizlik yaptırın ve tarayıcıların eklentiler bölümünden gördüğünüz yabancı uzantıları silin, tarayıcıların oturum başlangıçlarını da google.com.tr yapılırsa; bu belalı toolbarlardan kurtulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEM0KA -- 25 Ocak 2013; 17:13:28 >

20 Mesaj
25 Ocak 2013; 17:52:25 

başbelası, sülük gibi yapıştı... Hiç bir faydası da yok.. Kaldırıdm sonunda...

5449 Mesaj
25 Ocak 2013; 20:05:19 

Bana da bulaştı bu.

İŞİN KÖTÜ YANI SIRF VİRÜS GİRDİ HERHALDE DİYE FORMAT ATTIM BİLGİSAYARA. FORMAT SONRASI GÜNLÜK PROGRAMLARIMI KURUYORDUM. 10-15 PROGRAM KURDUKTAN SONRA BAKTIM Kİ YİNE BU SALAK ŞEY BULAŞTI. NEREDEN NASIL BULAŞTI ANLAM VEREMEDİM.

AMA EMİN OLUN SIRF BUNUN İÇİN FORMAT ATMAYA GEREK YOK. NETTE GEZERKEN DURDUK YERE BULAŞIYOR. BEN TAM GOOGLE CHROME İNDİRİRKEN OLDU.

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 20:13:30 

YA ARKADAŞ DELİRECEM BEN BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM BU NASIL Bİ İŞ ANLAMADIM HERŞEYİ DENEDİM BAK FORMAT DİYOSUN ATACAKTIM ATMIYORUMDA NE YAPACAĞIMIDA BİLMİYORUM APELLIMI ARASAM NE YAPSAMM..ADAMDA ÖLDÜ GİTTİ AHIMI TUTTU NEE..

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 20:17:46 

öncelikle google chromu pc den kaldırın. sonra klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster deyin. ve kullanıcılar-loca-app data klasöründe google chromla ilgili ne varsa silin ve aynı şekilde pc de google chrome la ilgili bir şey kalmasın. daha sonra chromu tekrar kurun piyasada ki basti yöntemler işe yaramazsa
kesin çözüm budur kolay gelsin
Not : tüm tarayıcılar için geçerlidir

dostum bunu iyi söylemişsinde bu meret expoler'de de var o nasıl olacak ..?

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 20:29:33 

arkadaşlar bu varya bana trojen gibi geliyor ben enson bittorent'i indirmiştim onunla geldi büyük bi ihtimal bittrent programınıda kaldıramıyorum şimdi ekle kaldırda ve Revo Uninstaller'da göremiyorum... yok böyle bi dosya program..gözükmüyor ...

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:00:56 

514 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:20:05 

quote:

Yukarıda yazan yöntemlerin tamamını denediniz mi?

evet kardeş denedim olmadı ne kayıt defterinde var nede pc de bulabildim bilgisayarın bi köşesinde var bu dosya ancak bulamıyorum

BF4

514 Mesaj
25 Ocak 2013; 21:22:58 

aynen banada bittorent programından sonra oldu ancak ben bittorenti sildim onun tüm bileşenlernide kaldırdım sonuç aynı malesef sorun devam ediyor :(

BF4

10 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:00:49 

BAKIN BİZİM İNDİRDİĞİMİZ BİT TORRENT ASLINDA BU U TORRENT OLMASI GEREKİYORDU ORJİNAL U TORENTTE KOLAY KOLAY İNDİRİLMİYORMUŞ SÖYLENENE KESİNLİKLE BU BİT TORENT AÇTI BAŞIMIZA BU İŞİ ÇÜNKÜ DAHA ÖNCEDE KULLANIYORDUM KALDIRMASI KOLAYDI BUNU KALDIRAMIYORUM ÇÜNKÜ SİLME PROGRAMLARI 1 PARÇASINI DAHİ BULAMIYOR SADECE AÇMA LİNKİ BAŞKADA BİŞEY YOK ÇÖZÜM TORRENTİ KALDIRMAKLADA BİTMİYOR SİSTEM DOSYALARINA TAMAMEN İŞLEMİŞ Bİ DURUMDA VE VİRÜS TARMA FAYDA ETMİYOR FORMATI VİRÜS PROGRAMLARI NORMAL Bİ PROGRAM OLARAK ALIYOR ..

5449 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:28:08 

quote:

Orijinalden alıntı: 1kn51kn5

BAKIN BİZİM İNDİRDİĞİMİZ BİT TORRENT ASLINDA BU U TORRENT OLMASI GEREKİYORDU ORJİNAL U TORENTTE KOLAY KOLAY İNDİRİLMİYORMUŞ SÖYLENENE KESİNLİKLE BU BİT TORENT AÇTI BAŞIMIZA BU İŞİ ÇÜNKÜ DAHA ÖNCEDE KULLANIYORDUM KALDIRMASI KOLAYDI BUNU KALDIRAMIYORUM ÇÜNKÜ SİLME PROGRAMLARI 1 PARÇASINI DAHİ BULAMIYOR SADECE AÇMA LİNKİ BAŞKADA BİŞEY YOK ÇÖZÜM TORRENTİ KALDIRMAKLADA BİTMİYOR SİSTEM DOSYALARINA TAMAMEN İŞLEMİŞ Bİ DURUMDA VE VİRÜS TARMA FAYDA ETMİYOR FORMATI VİRÜS PROGRAMLARI NORMAL Bİ PROGRAM OLARAK ALIYOR ..

Alakası yok. Sistemimde torrent programı yok. Üstelik bilgisayara format bile attım. Format sırası km player-origin-steam-chrome-hwa monitör vs tarzı programlar kurarken bu illet bulaştı.

9038 Mesaj
26 Ocak 2013; 1:32:16 

Bilgisayarıma Utorrent kurup denemek istedim. Hep eMule kullanırım.

Arkadaş Utorrent gönderdi kurdum. Ancak ingilizceymiş. Türkçe dil paketi için sitesine giremedim. Zaten v1.xx.xx bir şeydi.

Ertesi gün güncelleme bildirdi. Güncellemeyi yükledikten sonra bu çıktı.

7 Mesaj
26 Ocak 2013; 3:06:44 

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Bana da bulaştı bu.

İŞİN KÖTÜ YANI SIRF VİRÜS GİRDİ HERHALDE DİYE FORMAT ATTIM BİLGİSAYARA. FORMAT SONRASI GÜNLÜK PROGRAMLARIMI KURUYORDUM. 10-15 PROGRAM KURDUKTAN SONRA BAKTIM Kİ YİNE BU SALAK ŞEY BULAŞTI. NEREDEN NASIL BULAŞTI ANLAM VEREMEDİM.

AMA EMİN OLUN SIRF BUNUN İÇİN FORMAT ATMAYA GEREK YOK. NETTE GEZERKEN DURDUK YERE BULAŞIYOR. BEN TAM GOOGLE CHROME İNDİRİRKEN OLDU.

Bende Yandex browser kurduktan sonra oldu

5449 Mesaj
26 Ocak 2013; 3:10:05 

25pp programini kullanan var mi peki ? Apple cihazlari icin bir nevi jb programi. O program da cince. Belki de ondan bulasti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5449 Mesaj
26 Ocak 2013; 3:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: maxxyz

Bende Yandex browser kurduktan sonra oldu

25pp programini kullanan var mi peki ? Apple cihazlari icin bir nevi jb programi. O program da cince. Belki de ondan bulasti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1222 Mesaj
26 Ocak 2013; 3:37:29 

Uzantılar girin ordan apple22 mi öyle birşeydi sanırsam o uzantıyı kaldırın kalkmazsa program kaldırdan kaldırın giriş sayfası size kalmış.

1040 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:00:19 

quote:

evet kardeş denedim olmadı ne kayıt defterinde var nede pc de bulabildim bilgisayarın bi köşesinde var bu dosya ancak bulamıyorum

Önce eklentiyi kaldırın Google Chrome yada Yandex Browser kullanıyorsanız Ayarlar kısmından uzantılar yazan bölüme girip kaldırabilirsiniz. Bunlar ToolBar gibi yüklenmiş olabilir. Toolbar Cleaner progrramıyla varsa toolbar kaldırabilirsiniz.Denetim Masasını kontrol edin orda varsa ordanda kaldırın. http://www.homepage.com.tr/m/img/tamgoogle1.jpg
Ardından resimdeki yerde yazan ismi silmelisiniz. Tekrar tarayıcınızın ayarlarından anasayfa yenisekme ayarlarınıda gözden geçirip temizlemelisiniz. Son olarak Ccleaner'la bir temizlik işinizi görecektir.

765 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:13:28 

quote:

0

oo
hocam ona bulaşmayanı adamdan saymıyolar artık
bi dosya indirirken filan farkında olmadan işaretletiyolar.virüs filandeğil ama düzeltmek can sıkıyor.artık bişey kurarken kutulara dikkat et ne yazıyor diye

514 Mesaj
26 Ocak 2013; 19:16:01 

quote:

Önce eklentiyi kaldırın Google Chrome yada Yandex Browser kullanıyorsanız Ayarlar kısmından uzantılar yazan bölüme girip kaldırabilirsiniz. Bunlar ToolBar gibi yüklenmiş olabilir. Toolbar Cleaner progrramıyla varsa toolbar kaldırabilirsiniz.Denetim Masasını kontrol edin orda varsa ordanda kaldırın. http://www.homepage.com.tr/m/img/tamgoogle1.jpg
Ardından resimdeki yerde yazan ismi silmelisiniz. Tekrar tarayıcınızın ayarlarından anasayfa yenisekme ayarlarınıda gözden geçirip temizlemelisiniz. Son olarak Ccleaner'la bir temizlik işinizi görecektir.

yok kardeş yaptım dediklerini ztn silmiştim ben ccclenear da denedim sildim ettim portal sepetinden kurtulduydum ama bundan kurtulamadım ne hikmetse

BF4

1040 Mesaj
26 Ocak 2013; 21:15:18 

quote:

yok kardeş yaptım dediklerini ztn silmiştim ben ccclenear da denedim sildim ettim portal sepetinden kurtulduydum ama bundan kurtulamadım ne hikmetse

Yeni bir konu açarsanız oradan bakalım burası iyice karıştı.

514 Mesaj
27 Ocak 2013; 18:28:49 

quote:

Yeni bir konu açarsanız oradan bakalım burası iyice karıştı.

nasıl açıcam kardeş bilmiyorum?

BF4

10 Mesaj
28 Ocak 2013; 22:48:39 

HALEN BİR ÇÖZÜM YOKMU ARKADAŞLARR ???

10 Mesaj
29 Ocak 2013; 0:29:23 

C:\Users\[Kullanıcı Adı]\AppData\Roaming\CheckRun22apple.exe

Klasörünün içinde geziyor, birkaç program kurduktan sonra (küçük tarzda foto düzenleme programları) ve 22 apple karşıma çıktı, virüs olarak görünmese de insanı ürkütüyor, yeni birşey gibi arama motorlarında da pek çıkmıyor, hadi bakalım yakında çıkar kokusu.

©answer²©

4366 Mesaj
30 Ocak 2013; 16:59:33 

Beyler başlattan çalıştıra regedit yazıp regedite girin.

bilgisayarı seçip (alt başlıkları değil) düzen sekmesinden bul kısmına girin, buraya 22ap yazın.

Yanda 22apple ile ilgili çıkan herşeyi silin (başka değer falan yazmayın, doğrudan silin gitsin).

Regediti kapatın.

Aynı işlemi tekrarlayın ve bulunanı tekrar silin. Bunu tekrar tekrar yapmamızın amacı bütün alt menülere işlenmiş olan pislikleri silmektir.

Aynı işlemleri ta ki regedit bir sonuç bulamayıncaya kadar yapın. Bilgisayarı kapatın tekrar açın, tekrar aynı işlemi yapın, arama sonucunda regeditte bir şey çıkmıyorsa kurtulmuşsunuzdur demektir.

Kolay gelsin.

Aptalların en akıllı tarafı, onlar hiç vakit kaybetmez, başkalarının vakit kaybetmesini sağlar ve bu konuda harıl harıl çalışırlar!

8 Mesaj
1 Şubat 2013; 12:39:54 

Tek bir çözümü var arkadaşlar,, banada 2 dk önce bulaştı meret bende Advanced SystemCare 6'nın özel kaldırma programı ile Chrome kaldırdım , explorer ve mozilladaki sorunlar çözüldü.....

137 Mesaj
12 Şubat 2013; 20:00:18 

arkadaşlar aynı sorun geçen hafta masaüstü bilgisayarımda olmuştu şimdide notebookumda oldu. İkisindede sistem geri yükleme yaptım sorun düzeldi. Bilginize.

Pahalı olan herşey kaliteli anlamını taşımaz .

123 Mesaj
13 Şubat 2013; 0:04:01 

yardım için teşekkürler...

sağ tıkla, özellikler, hedef ve exe den sonrasının silinmesi çözüm adına işe yaradı...

31 Mesaj
2 Mart 2013; 16:06:50 

barları ve denetim masası ekle kaldırbölümlerınden sonuç alamadıysanız Chrome dan silmek kolay crome kurmuş oldugunuz yere gidin (C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application) orda iki adet kısayol göreceksiniz Chrome ve old_Chrome diye Chrome yazanı silin old_Chrome olanın dosya adını Chrome olarak değiştirin sorun çözülecektir. ben böyle kaldırabildim. İE hala kaldıramadım üzerinde çalışıyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swordxxx -- 2 Mart 2013; 16:07:44 >

Toshiba

22 Mesaj
20 Mart 2013; 0:38:00 

22apple Çok Sinir Etti Beni ! makinem moloza döndü tepkisiz birşey oldu çıktı.

22apple.com, antivirus'lerin fayda etmediği zıkkımlardan biri! üstelik lisanslı Norton Internet Security kullanmama rağmen işe yaramıyor. Yabancıların makalelerinde antivirus'lerin bu virusu bulamayacağı yazıyor. Şunları yapın işe yarayacaktır:

1. görev yöneticisine gelin, chrome, yandex v.s. görevini sonlandırın.
2. Google Chrome veya Yandex'i kaldırın, internet explorer ayarlarını sıfırlayın (internet seçenekleri>gelişmiş>sıfırla)
3. Utorrent (ya da kullandığınız başka torrenti) silin gitsin
4. virüs bulaştırma ihtimali olduğunu düşündüğünüz (oyun, p2p, internetten indirilme küçük uygulamaları, toolbar v.s.) başka her haltı silin gitsin

Sonra;

1. görev yönt.'den Random.exe belasını bulup işlemi sonlandırın
2. Regedit'e girin, Düzen menüsünden Bul... seçeneğine girip random.exe yazıp aratın, çıkan dosyaları silin gitsin
3. Temp dosyasına girin (Win XP'de Documents and settings>admin>local>appdata>temp, Win7'de C:/kullanıcılar>admin>local>appdata>temp, buradaki herşeyi silin. Silinemeyenler için browser'larınızı kapatın, windows için çalışan explorer'in görevini sonlandırıp, yine görev yöneticisinden "temp" dosyasını çalıştırın, silmeye devam edin. hlk.tmp, FXSI.tmp gibi dosyalar explorer'ın kapatılmasını gerektirir bu önemli.
4. Yine görev yöneticisinden yeni görev... bölümüne tıklayın, explorer yazıp enter'layın, masaüstünüz v.s. gelsin

bu aşamalardan sonra bilgisayarım normale döndü. yavaş mavaş ama internet explorer'da hiç olmazsa bu kadar kolay virüs bulaşmıyor yandex mandex yalan oldu sildim gitti (aslında kullanışlıydı)

selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalurji38 -- 20 Mart 2013; 23:44:29 >

Bilgi; küçük adamı kibirlendirir, vasat adamı şaşırtır, büyük adamı ise mütevazı yapar..

26 Mesaj
6 Nisan 2013; 14:10:21 

Sa Beyler bu sabah bilgisayarımı açtım ve google chromeye tıkladım ama google yi açması gerekirken socialhizmetleri.com/acilis.php = aramamekanı.com diye bir arama motorunu açıyor ve bu benim çok sinirimi bozuyor. ne yapabilirim lütfen bana yardım edin

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Chrome Ve Firefox Ana sayfa sorunu 22Apple.com BELASII
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391