Şimdi Ara

Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bir tanıdığıma ait bir adet Seiko 7S36-04c0 kinetic saat,yaklaşık 7 ay önce Balçova Kipa AVM Günkut Saatten 500TL ye alınmış tertemiz durumda.İstediği fiyat 400TL.
     Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili) Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili)
    Aynı kişiye ait yaklaşık 1 sene önce Forum Bornova AVM Pırlant tan 800TL ye alınmış kinetiğinde zümrüt kullanılan Officina Del Tempo 316L Saat,çok temiz durumda istediği fiyat 600 TL.
     Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili)  Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili)
    İki ürününde faturaları mevcut ve garantileri devam ediyor.İzmir dışına kargo alıcıya aittir,takas düşünülmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patiklitospaga -- 30 Ocak 2013; 11:38:38 >

• ''kinetiğinde zümrüt kullanılan ''

Hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

''kinetiğinde zümrüt kullanılan ''

Hayırlı işler.

Ben söylemiyorum hocam,ürünün kitapçığı söylüyor.Mekanik sisteminde zümrüt kullanıldığı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patiklitospaga -- 28 Şubat 2013; 12:14:06 >
  • Saatten biraz anlayanlar zaten o sınıf saatlerin hepsinde aynı taşın kullanıldığını bilir, senin özellikle yazman biraz abez kaçmış, örnek verirsem araba ilanı veren birinin aracın aynı zamanda yağmur için tasarlanmış silecekleri ve gece aydınlatan farları bulunmaktadır demesi gibi birşey.
  • quote:

Saatten biraz anlayanlar zaten o sınıf saatlerin hepsinde aynı taşın kullanıldığını bilir, senin özellikle yazman biraz abez kaçmış, örnek verirsem araba ilanı veren birinin aracın aynı zamanda yağmur için tasarlanmış silecekleri ve gece aydınlatan farları bulunmaktadır demesi gibi birşey.

walla hocam haklı olabilirsiniz saat uzmanı değilim,zaten ilanda yazdığım gibi saatler arkadaşımın o ne dediyse onu yazdım cahilliğime verin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şu forumda artık iyice alışkanlık haline gelen; satın almak dışında böyle herşeye yorum yapılmasını hiç anlamıyorum. Arkadaş yazmış saatten biraz anlayan herkes bilir diye; ben bilmiyordum mesela arkadaş yazmış girdim araştırdım öğrendim sonrasında... Adam satarken abartmamak kaydıyla istediğini yazar... Gece aydınlatan farları bulunması örneği nedir arkadaşım yahu, adama dolaylı yoldan geri zekalı demişsin...

Ayıptır...

Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolindark

Ben şu forumda artık iyice alışkanlık haline gelen; satın almak dışında böyle herşeye yorum yapılmasını hiç anlamıyorum. Arkadaş yazmış saatten biraz anlayan herkes bilir diye; ben bilmiyordum mesela arkadaş yazmış girdim araştırdım öğrendim sonrasında... Adam satarken abartmamak kaydıyla istediğini yazar... Gece aydınlatan farları bulunması örneği nedir arkadaşım yahu, adama dolaylı yoldan geri zekalı demişsin...

Ayıptır...

Hayırlı satışlar

Abartma istersen.
  • Nabızla mı çalışıyor kardeşim? Nabız ile çalışanların adı ne oluyor?
  • quote:

Ben şu forumda artık iyice alışkanlık haline gelen; satın almak dışında böyle herşeye yorum yapılmasını hiç anlamıyorum. Arkadaş yazmış saatten biraz anlayan herkes bilir diye; ben bilmiyordum mesela arkadaş yazmış girdim araştırdım öğrendim sonrasında... Adam satarken abartmamak kaydıyla istediğini yazar... Gece aydınlatan farları bulunması örneği nedir arkadaşım yahu, adama dolaylı yoldan geri zekalı demişsin...

Ayıptır...

Hayırlı satışlar

arkadaş adam bilgilendirmiş ne var bunda.haklıda, doğru söylemiş.bilmeyen insan aa bujda zümrüt var gidip alalım diyecek arkadaş bilgilendirmese.boş konuşsa tamam haklısın ama böyle bilgili donanımlı bi arkadaşı soğutup aonra birşey paylaşmayacak herkes böyle olursa forum mantığ8 kalmaz.

• patiklitospaga kullanıcısına yanıt
    Cahillik yok ortada bilmeyenler için yapılmış açıklama , herkes herşeyi bilemez.
  • Ben bilmiyordum şahsen ne adama saldırıyorsunuz yahu? Siz biliyorsunuz diye herkeste bilmek zorunda mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Ben bilmiyordum şahsen ne adama saldırıyorsunuz yahu? Siz biliyorsunuz diye herkeste bilmek zorunda mı?

Eyvallah dostum.

• quote:

''kinetiğinde zümrüt kullanılan ''

Hayırlı işler.
    7 ay önce Balçova Kipa AVM Günkut Saatten 500TL ye alınmış demişsin kardeşim ama ilanı son güncellemen 30 ocak 2013
    Eğer 30 ocak 2013 de 7 aylıksa şimdi kaba taslak 16 aylık bir cihaz bu.İlanı güncellemen gerek.

Seiko - Officina Del Tempo saatler (Orjinal,temiz,garantili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcemanTURK -- 7 Aralık 2013; 10:48:50 >

• quote:

Ayıptır...

Hayırlı satışlar

Kesinlikle oyle bnde bilmiyordum ogrenmis oldum arkadasj neden kucumsediler anlamiyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.