Şimdi Ara

hoparlörler tamam ama bu anfilerden hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar,aracıma ses sistem kuruyorum, istediğim araçta yüksek sesten ziyade kaliteli ses.
    bu nedenle bu ürünleri satan bir yere gittim ve elindeki en iyilerinden biri dediği, kapı ve koltuk altı için
    uygun ölçüler içermesinden dolayı ETON marka hoparlörleri tavsiye etti ve aşağıda yazdığım hoparlörleri aldım.

ETON RS 161 Component takım 16.5 cm (70Watt RMS 4 ohm) (koltuk altı için)
    ETON PRO 110 Component takım 10 cm (60 Watt RMS 4 ohm) ( ön kapılara)
    ETON CX-270 tweteer
    PIONEER TS-W202F (100 Watt RMS 4 ohm) (ESKİ SERİ elimde vardı)

alpine, vibe, kenwood,pioneer, sony, Rocford Fosgate, jbl, audison, İnfinity,powerbass, Cadence, mtx, fillippo satmasına rağmen anfi olarak EDİSON ED-505 İ önerdi, pahalı bi anfinin çok fazla bi fark yaratmayacağını, hoparlörlerin iyi olmasından ötürü anfinin uygun fiyatıyla bu sistem için iyi iş çıkaracağını söyledi.

Bende hem tavsiye hemde yer sıkıntısı nedeniyle 5 kanal anfi düşünmekteyim. biraz araştırmam sonucu aşağıda yazdığım anfileri buldum, hangisi elimdeki sistem için en iyi sonucu verir.

fiyat performans oranına göre en iyisi hangisidir.

aslında fazla para vermekte istemiyorum bu nedenle edisonun fiyatı çok cezbedici geliyor

düşündüğüm anfiler ve yaklaşık fiyatları
    HERTZ EP5- 650tl.
    KENWOOD KACX5D- 650tl.
    XETEC XI 172.5 - 400tl.
    MACOUSTIC M 700.5 5- 415tl.
    POWERBASS ASA 700 - 550tl.
    EDİSON ED-505.5 - 220tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- Fatih -- -- 22 Ocak 2013; 0:05:02 >

• Saund Magus H500

Sizin ilacınız başka bir anfiye gerek yok ayrıca o fiyatlara alabileceginiz en iyi ürün. İncelemelerini forumda yapmıstım bircok yorumda var.

İNCELEME
    http://resim.donanimhaber.com/m_69538504/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69538504

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosWagen -- 24 Ocak 2013; 1:51:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Saund Magus H500

Sizin ilacınız başka bir anfiye gerek yok ayrıca o fiyatlara alabileceginiz en iyi ürün. İncelemelerini forumda yapmıstım bircok yorumda var.

İNCELEME

sound magus h500 inceledim, fiyatına göre sanırım iyi anfilerden.

kaliteli bişeye benziyor, değerlendirmeye bunuda alacağım. birde bass kontrol düğmesi kullanışlı birşey mi ,

bazı anfilerde görüyorum, basslar baş ağrıtınca kolayca kısılıyor sanırım..

baktığım anfilerin hepsi rms çıkışları baya iyi elimde şuan bass olarak pioneer tsw 202f var. maks. 350watt,

RMS 100 watt.. fotosunu paylaştm, anfiye az gelir gibi ama işimi görür mü?

aslında bassı severim ama bi arkadaşımın arabasında var, dinledikten sonra dayak yemiş hissine kapılıyor

insan, öyle bişey istemiyorum

boşuna fazla masraf olmasın diye bunu kullanayım diyorum ama yeterli gelmezse başka bi bass bakayım ne

dersiniz.. bu arada koltuk altlarında da midbasslar var 2 adet 16.5 cm. geneli düşününce basslar yeterli

gelir mi ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: glabella

quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Saund Magus H500

İNCELEME

sound magus h500 inceledim, fiyatına göre sanırım iyi anfilerden.

kaliteli bişeye benziyor, değerlendirmeye bunuda alacağım. birde bass kontrol düğmesi kullanışlı birşey mi ,

bazı anfilerde görüyorum, basslar baş ağrıtınca kolayca kısılıyor sanırım..

baktığım anfilerin hepsi rms çıkışları baya iyi elimde şuan bass olarak pioneer tsw 202f var. maks. 350watt,

RMS 100 watt.. fotosunu paylaştm, anfiye az gelir gibi ama işimi görür mü?

aslında bassı severim ama bi arkadaşımın arabasında var, dinledikten sonra dayak yemiş hissine kapılıyor

insan, öyle bişey istemiyorum

boşuna fazla masraf olmasın diye bunu kullanayım diyorum ama yeterli gelmezse başka bi bass bakayım ne

dersiniz.. bu arada koltuk altlarında da midbasslar var 2 adet 16.5 cm. geneli düşününce basslar yeterli

gelir mi ne dersiniz?

pıoneer ımpp modelinden bende 2 tane var ben 800w amfi ile besliyorum sen kaç lık amfiyle besliyosun ? ben basslardan alt düzey olamasına rağmen iyi performans alıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.