Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
5
Favori
90.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanya devam ediyor mu? istanbul forum ykm ye gittim o kampanya hafta sonuydu bitti dedi eleman
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige13

kampanya devam ediyor mu? istanbul forum ykm ye gittim o kampanya hafta sonuydu bitti dedi eleman

bitti hocam
  • Boynere yeni botlar gelince haber verirseniz cok sevinirim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak ettim bende bi arkadaşıma bi kendime aldım indirimden fakat ilk giymemden itibaren vurma yaptı ayak bileklerime. ( bağcık demiri tam kemiğe denk geliyor çok fena acıtıyor. İkimizde de öle. ) bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AllForYouX

merak ettim bende bi arkadaşıma bi kendime aldım indirimden fakat ilk giymemden itibaren vurma yaptı ayak bileklerime. ( bağcık demiri tam kemiğe denk geliyor çok fena acıtıyor. İkimizde de öle. ) bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba

evet bende aynı sıkıntıyı yaşadım, botun dilini, boğaza sabitlendiği kısımdaki köşe dikişi topuk kemiklerimi acıttı, bende gevşeterek giyince arkadan vurma yaptı. gerçi ben şimdiye kadar aldığım her ayakkabıda ister bot ister kösele ister bez farketmeksizin sorun yaşıyorum o ayrı :) beni şaşırtmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 23 Ocak 2013; 15:15:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

merak ettim bende bi arkadaşıma bi kendime aldım indirimden fakat ilk giymemden itibaren vurma yaptı ayak bileklerime. ( bağcık demiri tam kemiğe denk geliyor çok fena acıtıyor. İkimizde de öle. ) bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba

evet bende aynı sıkıntıyı yaşadım, botun dilini, boğaza sabitlendiği kısımdaki köşe dikişi topuk kemiklerimi acıttı, bende gevşeterek giyince arkadan vurma yaptı. gerçi ben şimdiye kadar aldığım her ayakkabıda ister bot ister kösele ister bez farketmeksizin sorun yaşıyorum o ayrı :) beni şaşırtmadı yani.

Hocam çok fena acıtıyor yürütmüyor :)
  • Degisim yapilabiliyor. Aldigim subeyi aradim istedigim numara yoktu baska bir subede var gidim orada degistirin dediler 10 dakikada degistirdim istedigim numarayla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Hocam çok fena acıtıyor yürütmüyor :)

aynen. yani dilin ileri gitme payını kısa bırakmışlar, e herkesin bileği ince değil çok saçma yapmışar. ben o payı makasla kesip uzatcam yoksa giyilmez..

• Maalesef fırsat uçup gitti. Küçük şehirde yaşamanın dezavantajları.
  • O değil botu aldık havalar düzeldi botu giyme fırsatım olmadı
  • arkadaşlar gerek farklı yerlerde gerek şikayetvar ve şikayetım.com daki yazılara bakarak.ayrıca kendi aldığım bota bakarak cidden şüphelenmeye başladım.

daha 3 gün oldu alalı ve toplasan 5-6 saat yürümemişimdir botumla.sol botta bağçıkların bitiminde kırılma olurken hafiften ..sağ botta hiç bir sıkıntı yok...

ayrıca sol bottan ınanılmaz bir gıcırttı ve elinizle arkasından(topuk kısmından ) sıktıgınızda hafıften, gacır gucur ses gelıyor.

defolu hatalı.tamirli seriler satılıga cıkmıs olabılır mı ???

ben şu an dumur oldum.evdekınlere aldırmaya calısırken 4-5 sene gidecek bot diye aldırabilirken 3.gunde bu hale gelmesı benı mahcup etti ve süpheye dusurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-erkek-deriden-sezon-urunu-100-orjinal-timberland-bot-tarcin-ve-sari-112374838/detay/

Bu da herhalde kampanyadan aldı botları...Satılığa çıkartmış...

böyleleri falakaya yatırıp döveceksin.

len bari deriden'ın çantısını çekip koyma ne insanlar var şu dünyada

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

O değil botu aldık havalar düzeldi botu giyme fırsatım olmadı

bu havalarda giyilir illa yagmuru karı beklemeyin

bu arada bu koruyucu alan arkadaşlara sorum var.

Acaba bunu neye göre kullanıcaz ? dışarı çıktık, geldik koruyucu mu uygulamak gerekiyor ?
    veya nekadar süre'de bir uygulamak gerekiyor ? günlük mü ? haftalik mi ?
  • 43.5 numara almıştm.Kargomu akşam , üniversite çıkışı aldım.Dominik üretimi... 175 TL'ye aldığım için inanın çok mutlu oldum.Benim ayağımda mübarek çocuk mezarı... 43.5 tam oldu .

Sarı renk aldım.Harley Davidson ( Deri ) 'ın yanına çok şık durdu , tabi babam ufak fırça attı .Gayet memnunum...
  • TİMBERLAND ve DERİDEN mağzalarında yeni kampanya yapmışlar 1.üründe %50 ye varan indirim, i,kinci ürün alana ikinci üründe indirimli fiyattan +20 indirim daha yapılıyor. kaçıranlar için 2 ürün alınırsa sıcak gibi bu arada KAYSERİ mağzasında tükenen ürünlerin yenisi gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

O değil botu aldık havalar düzeldi botu giyme fırsatım olmadı

bu havalarda giyilir illa yagmuru karı beklemeyin

bu arada bu koruyucu alan arkadaşlara sorum var.

Acaba bunu neye göre kullanıcaz ? dışarı çıktık, geldik koruyucu mu uygulamak gerekiyor ?
    veya nekadar süre'de bir uygulamak gerekiyor ? günlük mü ? haftalik mi ?

koruyucu ürün dediğiniz hangisi acaba ayakkabı ve botları için çok çeşitte ürünleri var timberlandin.
    şu silgi fırça ve fısfıstan bahsediyorsan, 3 ayda bir kullanacaksın fısfısı deriyi hem temizleyecek hem su geçirmezliğini koruyacaksın.
    kullanma şekline gelince; önce fısfısla botları bir güzel ıslat fırçayla da iyice yedir deriye ardından silgiyle bastıra bastıra sil sonra bir daha fırçala botların her seferinde yeni gibi oluyor güle güle giy

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

koruyucu ürün dediğiniz hangisi acaba ayakkabı ve botları için çok çeşitte ürünleri var timberlandin.
    şu silgi fırça ve fısfıstan bahsediyorsan, 3 ayda bir kullanacaksın fısfısı deriyi hem temizleyecek hem su geçirmezliğini koruyacaksın.
    kullanma şekline gelince; önce fısfısla botları bir güzel ıslat fırçayla da iyice yedir deriye ardından silgiyle bastıra bastıra sil sonra bir daha fırçala botların her seferinde yeni gibi oluyor güle güle giy

Bana verilen krem gibi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

Bana verilen krem gibi olan

bi resmini ve kutusundaki yazıları koyar mısın?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.