Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
90.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok geç gördüm fırsatı... çokta lazımdı 12 yıllık botum artık emekli olmalıydı...

Yarın ola hayrola artık...
  • tahminim bu inidirimin sebebi şu. deriden timberland in resim distrübütörü. ve genelde indirimsiz 300 350 tl civarına satıyor botları. ama markafani limango gibi siteler 200 250 ye satmaya başladı. muhtemelen elektronikteki paralel ithalat gibi bişi. birileri daha doğrauu bazı ihtahatçılar kendi getiriyor timberlandları. dolaysıyla daha ucuza markafoni limango gibi sitelere veriyolar. tabi millet artık oralardan almaya başladı. bunu üzerine bu indirimi yaptılar bence. tekrar insanları mağazaya çekmek için. artık ettikleri fahiş karı siz düşünün
  • Teşekkürler kaptım bende. Kentparktaki eleman al bir tane sona değiştirtiriz bir daha bulamazsın bu fiyata dedi
  • bursa deriden'den bende kendime gorotex kaptım bir tane, klasik timberland botum vardı zaten bu sefer gorotex'i deneyeceğim umarım doğru seçim yapmışımdır :)... haber veren arkadaştan Allah razı olsun diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

Resmini koyduğum ayakkabıdan var mı acaba?

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri

Bugün Optimum'dan aldım stoklar diğer magazalarda'da mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

tümberland istinye park mağaza da botlar 150 180 civarında.Kimse yok demesin,istinye park da çalışıyorum.Sırf ç.alıştığım mağazdan 3 kişi aldı.Gerçektir.

Gaterans istinye de talep nasıldır.. bosyere gitmeyelim, gidip te bos donmeyelim...
  • Eğer 325 liraya aldığım bot epey bir indirime girmişse çok üzülürüm çünkü alalı 2 hafta oldu, gören olursa son fiyatını acı da olsa duymak isterim.

Aldığım model gora-tex tabanlı tam resmi şöyle,

• quote:

Orijinalden alıntı: oeste

Eğer 325 liraya aldığım bot epey bir indirime girmişse çok üzülürüm çünkü alalı 2 hafta oldu, gören olursa son fiyatını acı da olsa duymak isterim.

Aldığım model gora-tex tabanlı tam resmi şöyle,

herşeyde %55 indirim var model ürün fark etmeksizin. markası timberland olması yeterli.

• numaranızı bulursanız alırsınız:D

marmara forumu resmen talan etmişler kasadaki elemanlar hariç deriden elemanlarıda kaçıp gitmiş millet tıkış pıkış çoraplarla geziyodu baya bi güldüm:d

o eşşek kadar süslü püslü kızlar tek ayagında bot tek ayagı corapsız yere basa basa boş kutularda botun diğer eşini arıyorlarya püh sizin kalıbınıza:D
  • camper ve frau larda indirim yoktu bakmadan döndüm :(
  • deriden'deki frau larda da %55 indirim vardı, hatta ben de aldım bir tane.
  • metro-real sürekli timberland satiyorlar sürekli takip ediyorum güzel ürünler mevcut aklınızda bulunsun.
  • Sabah her üründe indirim vardı alanlar çok şanslı benim eski telefonuma msj göndermişler malasef sabah gidemedim alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

Orijinalden alıntı: mfk86

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

İndirimli aldığıımız ürünü sonradan hafta içi bi gün değiştirme şansımız olur dimi.
    Ben rastgele bi tanesini alıp hafta içi sakin bir kafa ile seçmek istiyorum. Mağazalara adım atılmıyor.

Ben çalışan elemana onuda sordum yalnızca aldığınız rengin başka numarasıyla değiştirebilirsiniz dediler hocam dikkat et beğenmediğin ayakkabıya boşuna para vermiş olma yarın erkenden tekrar arayıp sor bana eleman aynen bu yazdıklarımı söyledi bende hediye aldığım için sordum , dikkat!

Tamam hocam sağolasın. Yarın sabahtan gidip bakıcam ama büyük ihtimal hiçbir çeşit kalmaz ama şansımı deneyim yinede.

Boynerde satiyor timberland ayni fiyattan orada degistirebilirler oyle birsey yapcaksan orada sansini deneyebilirsin

siteden baktım 320 gibi bi fiyattan gidiyor. mağazadamı geçerli sadece indirim hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

timberland mağazasına gittim bende 395 çizilip 275 yazılmıştı ayakkabı altına indirim yok diye çıktım

meğerse kampanya deriden mağazasındaymış

eksik okumuşum

hayır timberland mağazalarında da indirim vardı. muhtemelen marka kampanya yapmış.

etikete bakmasaydınız, deriden'de de etiketler yüksekti ama kasada %55 indirim yapıyorlardı.

onu da burda okuyunca gördüm..talihsizlik oldu biraz

müş.tem.çok dolu olduğu için sormadım da

kaçtı fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayhem

deriden'deki frau larda da %55 indirim vardı, hatta ben de aldım bir tane.

evet vardı..

zaten indirim olmayan markaları sergiden kaldırmışlardı depolarına.. ck gibi fred perry gibi..

ya ama görseniz nasıl bir izdiham vardı hala düşününce garip geliyor..

önümdeki amca 4-5 kutu ayakkabı bot çizme aldı.. timberland mağazasında adım atacak yer yokdu herkes bot deniyor, alan bi kaç rengini birden alıyor falan

bende kaç senedir acaba hep o aklımda kalan tarçın rengini alsammı diye gidip geliyodum (çünkü hala gayet iyi durumda olan bi mavi timberland im var) ama bu indirimi duyar duymaz gittim tarçın rengi aldım

• Tam 10 yil once gri deri timberland almistim, cok saglam ve severek giyiyorum , ucu biraz yipranmisti ee dayanamadi universite yillarinda eskisehir ve simdide ankaraya:))

Ucuz denk getirmeye calisiyodum 250 alsammi almasammi dusunurken , 176 tl den aldim iyi oldu , bide passat ariyorum onuda bulan olursa bi zahmet solesin:))

Kuzenle passat arioduk ayakkabiyada ugrayalim cepaya dedim, sonra timderland den 50-100 ind alacaz derken dogus otodan %1 fazla alsak indirimi 6-7 timber yapiyor muhabaha

Velhasil aldim 1 adet , klasik kahve aldim , koyu kahve olan vardi istedigim ama ugrasmak istemedim durum icleracisiydi , 10 sene once aldigim zaman 3-5 yasinda olanlar botlari firlatip canavarca saldiriyordu , bizim millete demirden .....olsa dayanmaz dedim:))

Neyse tam arayista oldugum an iyi geldi , timber bence saglamdir , ama uludag da giymedim sadece eskisehir ankara kisinda giydim, memnun kaldim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da mesaj gelmiş gittim bir bot aldım güzel ayakkabı pek kalmamış kalsa bir tane de ayakkabı alacaktım..
    sarısı vardı bir de tarçının tadına bakalım =) 4 sene olmuştu ilk botu aldığımda hala taş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt35 -- 19 Ocak 2013; 23:34:36 >
  • 45 numara arayacağım bende yarın, konuyu açan arakdaşa teşekkürelr
  • 7 tane filan alan kişiler varmış gerçekten bizim insanımız ne kadar gözü doymaz ya. ne yapacan 7 tane botu istanbul gibi bir yerde kaç ay giyiyorsa sanki. Bence artık insanlar indirim olunca gerekli gereksiz ne olsa alıyor kendimden biliyorum. oysa ki zaten bunların ederi o biz bu fiyatları görünce ucuz diye kapış kapış ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.