Şimdi Ara

2si1: 'Yeni Nesil Teknoloji Programı' Nexus 4 Türkiye'de, Crytek Türkiye ofisi açıldı ve fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1, bu hafta da dopdolu. Crytek Türkiye ofisi açıldı, Nexus 4 Türkiye stokları 2 günde tükendi, AMD ve Nvidia davalık oldu. Konu casusluk! ve fazlası bu bölümde sizleri bekliyor.

• Kim ne derse desin Nexus 4 gümbür gümbür geliyor.

• teşekkürler çok beklettiniz :)

edit:

dopdolu bir video olmuş(oyun ksımlarını sardırsamda :P)

bence en bomba haber 360derece video çeken kamera olmuş ne harika yaf sıradan, öylesine insanları seyretmesi bile zevkli.3Dymiş yemişim pasifini aktifini bana 360 derece lazım

2.bomba haberde şu gamepad olmuş telefonları tabletleri ateri salonuna çeviren aparak .umarım yaygınlaşır son zamanlarda en fonksiyonel aparat bana göre...

3.pompa haber ise appleın en yenilikci firma seçilmesi adamların argesi köşeleri yuvartılmış diktörtgene çalışıyor ancak.bu kadar da şişirilmezaldığı patentler ortada ortaya koyduyu cihazlar ortada...

4.bomba haberde sondaki video olmuş izledim ama hala anlamaya çalışıyorum ben ne izledim diye :D kim hazırlamışsa rüyasını karikatürize etmiş video yapmış :P

teşekkürler tekrardan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 18 Ocak 2013; 23:52:08 >

• Şu tabloyu bir forumda görmüştüm, epey gülmüştüm.

2si1: 'Yeni Nesil Teknoloji Programı' Nexus 4 Türkiye'de, Crytek Türkiye ofisi açıldı ve fazlası

Şaka bi yana umarım Sony eski günlerine geri döner. Dedikodular PS4'ün Mart ayında tanıtılacağını gösteriyor. Lansman günü Sony'nin hisseleri muhakkak artacaktır. Öte yandan Xperia Z'de eli kulağında. Sony'i güzel günler bekliyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 18 Ocak 2013; 22:43:27 >
  • nexus 4 ün üretimi durmamışmıydı!

• Çıksın artık şu yeni nesil konsollar !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Kim ne derse desin Nexus 4 gümbür gümbür geliyor.

1400 liradan ancak yuvarlanarak gelir

• Meslektaşımız mış Talha :)

• Yerli kardeşler ne kadar eleştirilse eleştirilsin Türk Oyun Sektörü kavramını oluşturan kişilerdir.

Yerli kardeşler olmasa bir 10 yıl daha Türkçe oyun falan göremezdik.

Biz bu insanların değerini bilmezsek kim Türkçe oyun yapacak kim Türk oyun sektörünü yükseltmeye çalışacak?

• 350$lık telefon 1400 lira ediyorsa 650£ luk telefon nasıl 2000 liranın altında oluyor?Belki teknosanın fahiş fiyatlarına göre normal karşılanabilir ama telefondan ciddi anlamda kar yapıldığını kabul etmek gerek.Bir de şu açıdan bakalım Amerikadaki satış fiyatı galaxy s3 den 200$ daha ucuz ama Türkiye fiyatları aynı iki telefonun.

• konsolların pc ile uyumlu olmaları önemli çünkü bazı oyunların pc sürümünde sıkıntılar oluyor bunun önüne geçilmiş olur.

• abi bende xperia arc vardı onu satıp iphone 5 aldım android de tamam stabil değil ama çok güzel özellikleri varmış bunu fark ettim :) bir de xperia arc ta konuşurken ses falan çok güzel geliyordu iphone 5 de o kadar iyi değil bunu anlayabilmiş değilim sony gerçekten çok kaliteli ve çok iyi tasarımlı cihazlar yapıyomuş bunu anladım :)

• Mesut abinin kayıp ikizini buldum :D

http://imageshack.us/a/img19/5028/efearas.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9BB11035 -- 19 Ocak 2013; 0:46:57 >
  • Crytek'in Türkiye'ye gelmesinin sebebi,Warface'dir,Free to Play'e olan ilgidir.

• video oynatici youtube olucakti? benmi yanlis anladim?
  • nexus 4 ün fiyatına bıdı bıdı edenler cevaplarını almışlardır umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sherlock66

Mesut abinin kayıp ikizini buldum :D

Uploaded with ImageShack.us

Forum forum olalı , böyle resim ekleme görmedi !

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: sherlock66 Mesut abinin kayıp ikizini buldum :D
    Uploaded with ImageShack.us
    Forum forum olalı , böyle resim ekleme görmedi !

Kusura bakma kardeş tam bilgim yok ekleme ile ilgili

• niye mobilde androidin kendi browseri ile donanimhaberin videolarini izlemek istedigimde uzgunum bu video oynatilamaz uyarisi aliyorum?

Not:flash player yuklu telefon galaxy ace...

• Videoları izliyemiyorum hiç bir tarayıcı acmıyor sürekli beyaz ekran ? Sizde'de böyle sorun varmı arkadaşlar. ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.