Şimdi Ara

............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
0
Favori
69.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

herkes bir yada bir kaç kişiyi kendi yorumlarınca anlatacak.(avatar veya ismini yazarak olabilir)
    mesela.(birbirimiz hakkında lütfen yanlış/ağır hitaplardada bulunmayalım.)
    gkhndanda ricam lütfen bu topiği silmemesi..

yorum yapmaktan korkmayın kimse dövmez sizi

gkhn yöneticimizin sözünü dinliyor ve görevimi icra ediyorum.
    arkadaşlarda kendi üzerlerine düşen görevi yapsınlar ve bir zahmet yorumlarına avatarları da ilave etsinler

Gkhn_
    mükemmel yöneticimiz....
    ne zaman nasıl davranacağını çok iyi bilen, türk forumlarının en baba yöneticisi
    bir de duyarlı olduğunu düşündüğüm yönetici
    DH’in yoneticilerinden olmasinin yaninda, krom dizayn ve xenon far konusunda mutlaka danisilmasi gereken uzman. Insanlari kirmamak icin ozen gosteren, duyarli ve toleransli kisi

alysentr
    çok dobra ve keskin hatlı konuşan fordcu arkadaş.
    yardım sever bilgili,objektif ve olgun(yeri gelir hayırlı olsun der yeri gelir eksilerini söyler aracın bi cacık olmaz teneke kutusu gibi sözler duymazsınız)
    keşke tanışmış olsak diyeceğim kalitede bir mizahsever kaliteli kişilik. her yazdığı yazı ya çarpıcı oluyor yada neşe verici oluyor
    müthiş yardım sever ve otomobil konusunda bilgili ve araştırmacı..yanlızca onu takip etmek bile insanın gününü doldurur.
    serkes in otomobil forumnda ki kankası ,paylaşımcı ve objektif olduğunu düşünüyorum haa bide fordçu
    arkadaşı olgunluk ve seviyeliliklerinden dolayı takdir ediyorum
    Arada otomobilin plakasina baktim ve 38’i gordum. Ben de Kayseri dogumluyum. Ama aile asker oldugu icin oyle denk gelmis. Hani detayli bir yer sorsan bilemem. Yine de hemsehri sayiliriz. Ayni zamanda yazdiklarinla foruma renk katiyorsun

roverci
    büyük harflerle yazan teknik bir arkadaşımız.

leboss1
    Rütbeye cok onem veren arkadasımız.

alpyanar
    fenerbahçeli dostum aynı zamanda mühendis ve nedense otomobil topiklerine hiç takılmaz.

hattori_HANZO
    avatarına bakmaz ve bilgisayarla ilgili topiclere takılır

sedicivalvole
    sürekli araçları toplayan bir virtiöz
    Bi araba gosterecek burnumuzdan getirdi 5 gun kaldı 10 gun kaldı 1 ay kaldı derken basur olduk cıktık Turkiyede tek olacak galiba COk zevkli oldugu kesin
    açtığı topic arkasaı yarın kuşağı haline gelmiş , modifiye alanında ders niteliğinde olan ve west costs customs bile kıskandığı modifiye üstadı...
    Herkezi neredeyse tipo diye çatlattı Benim Tipo'yu satamadım elimde kaldı. Heralde yakında makyajlayıp satmak için yardım isteyeceğim
    modifiye konusunda aşmış bir arkadaş,aklınızdakini sorun o cevaplasın

serkes
    bilgi küpü..baba mühendis (danışma hattı kursa kesin iş yapar)++
    ii niyetli bilgi paylaşımının sağlam bir zinciri..
    paylaşmayı seven, birçok konuda engin bilgiye sahip. bu forumun olmasa olmazları arasında gördüğüm .her yazısını okumaktan zevk aldığım güzel insan. Nereye baksam karşıma çıkıyor
    skoda dünyası konusunun kurucusu,mesleğini çok seven,kültürlü,çocuk sahibi (allah bağışlasın ) ,ortamı germeyi sevmeyen,forumda bilgilerine güvendiğim insanlardan biri
    serkes eski serkes1… 1’i hocam cikartmissin. Yeni farkettim. Aslinda hem hocam hem dostum. 2006’da 14 yillik ehliyet sahibiyseniz, ben de 7 yillik ehliyetli 25 yasinda bir uyeysem basit bir hesapla… eyvah yasimiz cikti… Bir buyugum olarak, sizi affiniza siginarak bu kategoriye sokuyorum: ‘hoca-dost’. Sakaci ve baris sever, uzlastirmaci uyemiz. Ilk onun actigi baslikla foruma yazmak icin uye oldum. Lutfen aramiza en kisa zamanda donun… Ankara’ya yolum duserse bir cayinizi icmek isterim

er9en
    arabasını bir türlü satamayan (SATILIK 2004 MEGANE II HB 1.4 16 V 19.500 YTL) dh sakini..

infinite
    spor araçlara bayılır.. yeterki bu konuda topic açın o direk damlar.. ayrıca bu konulardada bilgili
    çok bilgilidir.. görsel anlatımları sever... hemen hemen her mesajında resim görürsünüz.. araştırmacıdır.. yanılttığını hiç görmedim....
    az ve öz konuşan, her konuyu muhakkakresimle anlatan, resmen ayaklı ansiklopedi diyebileceğimiz arkadaşımız
    Bana bu forumda ilk yardımcı olan arkadaştır.ayrıca hem bilgili hemde bilgisini karşısındaki çok ii aktarabilen daha bir çok konuda yardımlarını alabileceğimi sandığım bi arkadaşımm diye düşünüyorum...
    ayaklı virtüözdür kendileri, kendi bilgi katsayıma a desem onunkine a üzeri sonsuz demem lazımdır.. Pek çok konuda son derece bilgili-objektif ve kahkalar atmama yol açacak şekilde iğneleyici keskin konuşur, gerçekten de tarz bir arkadaşımızdır kendileri, BMW fan club'ın başını çeker, hondada çalışır ama hiçbir zaman hondayla ilgili fanatik yorum yazdığını düşünemezsiniz

shoparr_
    punto konusunda tartışırsanız bilinki ikinizde banlanırsınız.çünkü puntosunu yeni aldı
    punto sunu sabırla bekleyen sabrına hayran olduğum objektif yorumlar yapan araba meraklısı, hemşerim ve yaşıtım
    Ben Yaris'i me o da Punto'suna kavuşacağı günü bekliyo içinde bulunduğu psikolojiyi çok ii anladığım otomobil konusunda ilerde birçok şeyi paylaşabileceğimi düşündüğüm bi arkadaşım....

emre
    gereksiz topiclerde yazmaz mesleğinin hakkını veren bilgili bir mühendis arkadaşımız
    mantığına ve sağ duyusuna güvendiğim bilgili bir meslektaşım. bilmediği konuda asla yazmaz. şaçma bulduğu konularda çıkışlar yapar ve kendini mükemmel ifade eder.
    renault fabrikasında staj yapmış,çok yalın cümlelerle istediğini anlatabilen bilgili ve kültürlü bir arkadaş

fiatcı
    teknik konularda seve seve ona soru sorabilirsiniz.
    Araba ile ilgili ne sorarsanız sorun şak die yapıştırır cevabı :) Keske bende onun kadar bilgili olabilsem bu konuda
    bi insan otomobillerden bu kadar mı anlar dediğim,her soruya cevap verebilen,bir o kadarda alçak gönüllü arkadaşımız.
    çok bilgili nikindende belli olduğu üzere tam bir fiat sever,paylaşımcı ve yardım sever
    Otomobil bilgisiyle teknik-mekanik üstat. Bu oyuncaklari onun sayesinde tekrar tanidim
    Fiatcı arkadaşımla bazı konularda sürtüşmek hoşuma gidiyor, gerçekten bilgili ve yardımsever bir insan.Kafa yapılarımız uygun, bir ara mutlaka görüşmek istediğimide son mesajlarımın birinde yazmıştım.

vezir.
    tek topicde dünyanın bilgisini veren bir mühendis arkadaşımız.
    yazdıklarını takip ettiğim saygıdeğer bir mühendis arkadaşım. gereksiz hiç bir tartışmaya yaklaşmaz. polimiğe asla girmez
    yanlızca kendini ifade eder ve mantıksız bulduğu şeyleri de kibarca sorar.
    Ozellikle muhendislikle ilgili konularda yazdiklarini keyifle okudugum teknik ‘bilge’

abbess..
    Büyük iftiracı

likeNOother
    akranım,hemşerim,saygın ve otomobil dünyasına gönül vermiş aktif bir clio sahibi
    asilx nam-ı diğer likenoother: Diğer bir renault'cu ortağımız, Clio3'üyle bilkentte burnumun dibinde ama bir türlü görüşemedik kendisiyle, seneye aynı fakültedeyiz büyük ihtimal inşallah orda daha sık görüşcez ve clio muhabbetlerimizi artırcaz, akademik açıdan da teknik(özellikle RÖNO) birikim açısından da alanına hakimdir diyebiliriz
    Akincl
    herkes laf edio ama kalbi temiz bi adam teknik konuşur testlerden yabancı sitelerden örnekler bulur fiata gönül vermişlerden..

microab

civcivx
    Grandepunto topiğinde şahsına münasır dostlarım çok emekleri geçti(kkvan,yusufk ve tüm diğer takım arkadaşlarım adına 2 sini yazdım)

türbülans
    ,cela soylu ve sinan-i ise takıştığım bazı kullanıcılar bnce/türbülans dışında/ tahrik ederek sadece karalamalar yapan arkadaşlar ama ortak noktaları fiat düşmanlığı:)

Loop
    cristina hayranı:)eskilerden..matrak kafadar ii bir şahsiyet
    araba tercihi topiklerindeki yorumlarını çok beğendiğim odtülü ibiza sahibi arkadaş jant konusunda bana gaz veriyor en sonunda söküp atacam o kapakları onun yüzünden Boş zamanlarımızda msn den odtü ye stickersız araçları nasıl sızdıracağımızı tartışırız
    sevimli,seviyeli düzgün bir kişilik

mavibodrum
    lpg düşmanı fakat bilinçli bir arkadaşımız.

jeandan Type-R
    honda dostu tutarlı bir kişilik.damaruna dokununca...lar adamı
    Honda hastası. Fakat fanatik denilse de markasını körü körüne savunmuyor bence

antiochos
    makina mühendis adayı.ana muhalefet fakat çok tutarlı ve dobra bir arkadaşımız.yazdıkları hep ilgimi çekmiştir
    kaliteli bir kişilik. her ne kadar muhalefette dense insanların gerçekleri görmesini sağlayan dobra bir mühendis arkadaşımız.
    çok başarılı ve araştırmacı. mesleğinde zirveyi zorlayacağı kesin. tutarsız dayanaksız hiç bir şey yazmaz.
    eleştirilerini en sert dille yazar. lafı tam gediğine sokar...inanılmazda yardım severdir.
    astrası olan,sektür hakkında bilgili,az biraz agresif gibi ,sevdiğim bir şahsiyet
    Kelimelerle oynamadan dusundugunu dogrudan net dile getiren kidemli forum uyesi.
    Astra'sıyla ve muhalefetiyle meşhur ama dikkat: anti-fanatik tir aynı zamanda, abartılı yorum yapmaz, mesleği gereği de bilgilidir, tecrübesi boldur kanında da gözlemlediğim kadarıyla epey türklük var

aLLyC
    gereksiz tartışmalara girmeyen ve tutarlı bir arkadaş
    1.6 407 cekmez ve cok gurultulu derseniz arabadan anlamadıgınızı soyler Ama cok ii bi insan oldugu kesin.

sabitsalınım
    mazda dostu. mazda ile ilgili topiclerde yerini alan sert bir kişilik

CaNaWaRRR
    sürekli bir şeyler satıyormuş gibi bir havası var.elinde mal çok galiba

akıncı
    fiat konusunda damarına dokunursanız ismi gibi akın eder...
    fakat tutarsız asla konuşmaz. tartışmayı sever ama asla kabalaşmaz. ben onla şimdiye kadar çok tartıştım ama inanın müthiş keyif aldım sebebide tartışmayı çok güzel yönlendirmesi ve üslubunun iyi niyetli olması.... ona tek bir şey söylemek istiyorum.
    puntoyu gerçekten beğeniyorum...çok arkadaşımada önermişimdir...fakat kalite yönünde kuşkularım var...(tartışma konusu oldu bu yine)
    bire bir tanışıklığım yok .. ama her fiat topic inde görüyorum.. kötü niyetli olmadığına eminim.. ama tam bir fiat sever
    çok bilgili olduğuna şüpem yok,fiatı çok seviyo,tartışmayıda seven bir arkadaş
    link vererek karşı tarafa bilgi sunması güzel.

skyclad
    toyota aşığı, toyota gibi sorunsuz,ılımlıve neşeli arkadaşımız..

trcapital
    kesinlikle boş konuşmayan, bu forumda yazılarını kelimesi kelimesine okuduğum birkaç insandan biri,açtığı topic nerdeyse 100. sayfasına ulaşacak aynı zmanada bir rekorun sahibi
    Ford Focus'u sayesinde birkaç yüz, belki de birkaç bin mesaj attı, kimsenin aklında Focus ile ilgili soru işareti bırakmadı
    forumdaki ilk focus tdci sahibi yanlış hatırlamıyorsam ağustosta açtığı focus topiği şu anda kitaba dönüştürülcek halde.... en son baktığımda 42.sf mıydı neydi, pek çok kişiyi de focusa ikna etmiş ve hiçbir zaman keşke seni dinlemeseydim lafını işitmemiş bir arkadaşımız, izmirde yaşıyor, ilerde umarım yeni kasa Mondeo 2.0 TDCI'a falan biner ama o focusuyla çok mutlu

alforone
    Araştırmacı kişilik. Boş ve gereksiz mesaj yazmaz. Her postunun hakkını vermiştir diye düşünüyorum

ozdamar
    Otomobil sektörünü iyi takip eden ve anladığım kadarıyla sıkı bir BMW hastası

egeliefe
    Yaşının olgunluğunda, hep bana gaz veren ve desteğini esirgemeyen oturaklı abimiz...

joushkun
    tasarım yeteneği olan idealist bir arkadaşımız umarım istediği bölüme girer

hasanyuceer
    Hehe beni kimse tanımıor

Mühendis06
    bu topiclere fazla katılan bir kişi olmamasına rağmen. konuyu ele aldımı kündeye getiren ve pes ettiren bir yapısı var
    yazdığı her yazı bir kütüphane bilgisi gibi kaydadeğer ve arşivlik.

Iamnotsuperman
    Bu arkadaşımız da Yaris topiğinde gerçekten çok faydalı bilgiler vermiş bu arkadaş sayesinde de çok fazla fikir sahibi oldum o konuda...bu aralar gözükmüyo galiba ama yine de teşekkür ediyorum ona da...

yılmaz101
    101 ne anlam geldiğini bir türlü sorma şansım olmadı ama eminim öylesine bir rakkamdır
    çok bilgili ve mükemmel yazıları olan sağ duyulu bir abimiz sürekli yersiz yazanlara koyduğu laflarla ön plana çıkmıştır.
    Yilmaz101, ilginç bir hikayesi var aslında. Sene 98 de hotmailden email hesabı almaya çalışıyorum. Soyad Yılmaz bu arada, memleket samsun, yilmaz dedik yok, yilmaz01 dedik yok, yilmaz55 veya yilmaz055 de yok, eh dedik bari kolay akılda kalir yilmaz101 olsun. O gün bu gündür aldığım pek çok mail adresi (kurum hariç) yilmaz101 dir, tüm forum kayıtlarım felan da yilmaz101 olarak geçer. 101in hikayesi bu işte.

prozium
    Arastirmaci ve BMW sevdalasi saygili yazarlardan

miraz.miraz
    Dobra arkadas. Hayatiyla ilgili detaylari da paylasarak ne kadar sicak-icten oldugunu kanitlamis forum sakini. Ozel not: Dedenize acil sifalar, onu rahat ettirmek icin araba bakmaniz ayrica ne kadar hayirli bir torun oldugunuzun gostergesi

@sandiego
    amerikalı dostum...
    çok takdir ettiğim taa amerikalardan katılan ve otomobil konusunda bilgili bir dh dostu.
    eminim türkiyeye gelince daha sık topiclerde görüşürüz.

hasok
    Tanımayanlar için kendimi tanıtayım.
    43 Yaşındayım. Hava Kuvvetlerinde Motorlu araçlar Bakım Teknisyeni olarak ( Astsubay ) çalışmaktayım.
    1997 Toyota Carina E 2.0 Gli aracım ve Sempron 2800 Bilgisayarım var. Ha birde 8 Yaşında bir kızım var...
    Uzmanlık alanlarım Yaptığım görev icabı Bilgisayar Yazılım & ve Donanım ve tabiki Motorlu araçlar.
    İlk bilgisayarımı 1981 Yılında aldım. ( ATARİ 800XL)
    Ehliyetimi 1982 ylında aldım. ( 1964 Model Ford F100 Pick-Up ) ile.
    Bilgim ve tecrübem dahilinde Bilgisayar ve Motorlu Araçlar konusundaki görüşlerimi ve tecrübelerimi paylaşmaya çalışıyorum.

yosunkaya
    Bende 34 yaşındayım, şu anki arabam 99 model Nissan 200sx, bu aralar onunla uğraşıyorum zaten.Yıldız Teknik makina ve Kocaeli jeoloji müh. mezunuyum.Evliyim ve henüz çocuğum yok. Honda markasının teknik bir çok verisine hakimim diyebilirim ama fanatik değilim. (Nissan dan evvel sedan honda vti sahibiydim söylemesi ayıp)
    Sinirli değilimdir, modifiye konularında teknik hesaplar yapmaktan çekinmem hatta anladığım en iyi şeydir diyebilirim.Bir de, dizele blow off takmam taktırmam :)
    Galatasaraylıyım,
    işte böyle.Biraz kendimden bahsedeyim dedim.Beni fazla tanıyan yok tabii forumda fazla aktif olarak katılamıyorum ama bu forumda olmaktan çok memnunum, belli bir bilgi seviyesine ulaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz.

faati2222
    ben bu forumda daha yeniyim ama tuttum bu forumu . işi bilmeyen adam hemen belli oluyor. ben de susuyorum bu yüzden
    not: bir de bmw team istiyorum. yoksa o açılana honda team'e katılalım. bu arada kuş serisi var altımızda

@yazılımcıOnline
    çok neşeli ve bilgi almasını iyi bilen yersiz tartışmalar girmeyen ve her şeyini dh sorarak alan bir arkadaşımız.

onur@
    lpg konusunda danıştığım her konuda beni ikna edebildi. ayrıca lpg konusunda saplantılarıda yok zayıf yanlarınıda dobraca yazabilen mesleğinin biraz dışıda olsa konuya üst düzeyde hakim seviyeli bir arkadaşımız.
    bu arkadaşımız bulabileceğiniz topic "LPG Montajı ve Kullanımı ile ilgili herşey, LPG & Dizel Mukayeseleri" topiğidir
    emin olunki aracınıza lpg taktıracaksanız başkasına sormayın....only address
    olgunluk ve seviyeliliklerinden dolayı takdir ediyorum. Özellikle LPG topicinde onur@ pek çok insanın çileden çıkaracak tahrikler karşısında bile serinkanlılığını koruyarak saygıdan ödün vermeksizin yazmaya devam etmiştir.

@dedikodu
    siyaset ve otomobil konusunu budenli güzel işleyen başka biri varsa mesleği bırakırım.
    mesleğimden sonra en çok sevdiğim konu olan dünya tarihini ve siyaset konularını onla saatlerce konuşmak isterdim
    ama burası yeri değil...ayrıca on parmak daktilo yazdığından kuşkuluyum

@görkemkazan
    delibaş bi arkadaşımızdır... tipik türk yapısındadır.. çabuk sinirlenir çabuk sakinleşir.. iyi makas atar... tipik genç türk erkeği Altında Leon'uyla karizmasını yapan deli dolu arkadaşımız, anti-fanatik tir kendileri, ayrıca en önemli özelliği teknik değil tecrübesiyle konuşur çünkü deneyimlidir

@guide
    forumun bilgi babalarındandır.. artık eskisi kadar msglarını görmüorum ama gördüklerim hep yol gösterici bilgi verici msglar...

@eradnan
    gömlek değiştirir gibi araba değiştirir.. aslında hondacıdır... geleceğin galericisi ...

@alper83
    araştırmacı ve gururlu bir halk forumcusu
    bazı konularda ön planaçıkıp hakkınıda savunuyor.

@nadirgurece
    çok yararlı bilgileri aktaran bir arkadaşımız.

@Ototurk
    peugeot hayranı ve peugeot hakkında bilgili,seviyesini koruyan,biraz bağnaz olduğunu düşündüğüm biri

@mygökhan
    nikinin başındaki my nin ne olduğunu merak ettiğim,nikini ingilizceden türkçeye çevirirsek gökhanım olan ,seviyeli az ve öz yazan saygı duyduğum,fabia 1.2 ttp sahibi arkadaş

@kürsad
    forumdaki araştırmacı kişilerden biri
    "vay be tam beni anlattın araştırmacı aynen bilim adamı gibi sen beni iyi tanımışsın tebrik ederim"

kapadokyalı
    yavuzun yerini bilen tek kişi... ayrıca bütün araçlarına lpg taktırarak lpg hayranlığını bir kez daha kanıtladı.

@serk@n
    eski ismi angaralı........şimdiki adı serk@n
    arabanın ciğerlerine kadar bilen ve fazlalıktan hiçbir topiğe bırak yazmayı şöylesine bile bakmayan seçkin bir dh sakini

@yavuz
    asker resmi ile boy gösteren (avatar) bilgili bir arkadaşımız. şu aralar nerelerde bilinmiyor.reno kullanıyo du herhalde
    ortalıklarda yok. we[AGRA] gibi oda kayıp ve yaptığı çık ayıp.
    Asker avatarlı bir üye vardı adını hatırlamıyorum onun da paylaşımları güzeldi.
    Yavuz Spor bölümü moderatörüdür , çoğu zamanını orada geçiriyor.
    Buralara arada bir uğruyor , chip+krom+xenon oldu arabasındakiler

@Noss
    kopyala yapıştırları güzeldi

@civic75

bilgilerini paylaşan dolu bir arkadaşımız.

@gr_buğra
    o bir citroen hastası.....

@Can
    İş yoğunluğundan kendisi ile bir süredir konuşamıyoruz , ama onun benim hatırımı sormaması için bir mani yok aslında ( yeni yere taşındım , bir hediye kapta gel ) neyseee ...
    Kendisini çok severim , dürüst ve duygusal bir kişiliktir kendisi kanaatimce ve en önemlisi foruma emeği geçen nadir insanlardandır .

@crepassio
    Hemşehrim ( böyle yazılıyordu dimi ? ) , avukatım , şimdi gurbette ama yakında kavuşacağız birbirimize
    Forumdaki mesajlarına baktığımda üslup olarak en taktir ettiğim kişidir kendisi , her konuya objektif bakar ve yorumlarına kesinlikle güvenirim .

@eradnan
    O şimdi galerici Lancer' a zamanında bir müşteri bulamadı ama olsun , benim için yine galericiler kralıdır kendisi.
    Fanatik Honda cıdır kendileri , ama son zamanlarda mesleğinin etkilerinden olsa gerek farklı markalara doğru yöneldiğini azıcıkta olsa görmedim değil hani Eskiden olduğu gibi aramızda görmek isterim .

@mCk
    Bu kardeşimde ultra fanatik kova Renault çudur
    Yorumlarını severek okurumdum , bazen fanatikliği sebebiyle objektif bakamazdı konulara, ama daha sonra düzeltmesini yaparak olgunluğunu korur . İnşallah üniversite sınavında istediği sonuçları alır ve hedeflediği yere geçiş yapar.
    Renault'cu kankam, aynı öss çilesini çekiyoruz, Scenic'lerimizde pek haşır neşiriz yolda kaldığında benden renault yardım numarasını isteyen yüce insan Şu ana kadar 790 aracı test etmiştir herhalde, hem teknik hem tecrübesini konuşturur ikisi de boldur, hiçbir zaman fanatik yorumunu görmedim açıkçası.. Zatenn bu yüzden seviliyor

@Serdarer
    (şimdiki nick ini unuttum kardeşim ya)
    Yaşasın Vw kardeşliğiiiiii
    Kendisi iyi bir bilgi işlemcidir , harika bir Polosu vardır ( arabanı değiştirme , şeytana uyma sakın :) ) , motorsporları bölümünün demirbaşlarından biridir .

@cinuba
    sunroofu çok sewen hatta bana sunrooflu civic aldıran arkadaşımız

@drahte1905
    golf comfort sahibi, aracı epey dolu, ülkemizde pek bulunmayan nadir araçlar hakkında ayrı bir kitaptır kendisi de, o da pek çok kez yardımcı olmuştur bana ve başkalarına, çok seviyeli ve düzgün tartışır bir yazdı mı pir yazar şu sıralar çok göremiyoruz ama uğrar arada, en azından benden daha çok katkısı oluyor

@düttürüdüleyla
    zamanında çok tartışsak da getzle ilgili 307 hdi aldığından beri aramız iyidir santa-fe topiğinde görüyorum özellikle, inşallah alır daha iyilerine layık olur diyoruz

@JanJan
    sende al Clio III RS i gel.. Artık ben halat bağlarım sana benim 1.4 ile sana yetişmek için
    kendisi rönocudur.Yanlış hatırlıyor olabilirim.Çizimlerini rönoya yollayıp cewap almış bi arkadaşımızdır.(doğru mu??)
    m.c.k.. Renault'cu kankam, aynı öss çilesini çekiyoruz, Scenic'lerimizde pek haşır neşiriz yolda kaldığında benden renault yardım numarasını isteyen yüce insan Şu ana kadar 790 aracı test etmiştir herhalde, hem teknik hem tecrübesini konuşturur ikisi de boldur, hiçbir zaman fanatik yorumunu görmedim açıkçası.. Zatenn bu yüzden seviliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyclad -- 16 Mayıs 2006; 9:46:31 >
  • bir mesaj daha atarsan yüzbaşı oluyorsun
  • ben leboss1 i anlatıyım.

• quote:

Orjinalden alıntı: steal_heard

ben leboss1 i anlatıyım.

çok güzeldi.hakikatten hoşuma gitti
  •  ............BİRBİRİMİZİ NE KADAR TANIYORUZ ????..........(yorumalar lütfen)
    alpyanar
    fenerbahçeli dostum aynı zamanda mühendis ve nedense otomobil topiklerine hiç takılmaz.
    hattori_HANZO
    avatarına bakmaz ve bilgisayarla ilgili topiclere takılır
  • Gkhn_
    mükemmel yöneticimiz....
    sedicivalvole
    sürekli araçları toplayan bir virtiöz
    serkes
    bilgi küpü..baba mühendis (danışma hattı kursa kesin iş yapar)++
    er9en
    arabasını bir türlü satamayan (SATILIK 2004 MEGANE II HB 1.4 16 V 19.500 YTL) dh sakini..
    infinite
    spor araçlara bayılır.. yeterki bu konuda topic açın o direk damlar.. ayrıca bu konulardada bilgili
    shoparr_
    punto konusunda tartışırsanız bilinki ikinizde banlanırsınız.çünkü puntosunu yeni aldı
    emre
    gereksiz topiclerde yazmaz mesleğinin hakkını veren bilgili bir mühendis arkadaşımız
    fiatcı
    teknik konularda seve seve ona soru sorabilirsiniz.
    vezir.
    tek topicde dünyanın bilgisini veren bir mühendis arkadaşımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbess -- 12 Mayıs 2006; 20:05:40 >
  • yahu yazıklar olsun bikere banlenmedim daha!!!!hep düzeyli tartışmaya çalıştım bunu bana diosan hakkatten ayıp ettin be abbess
  • abbess.. Büyük iftiracı
    likeNOother akranım,hemşerim,saygın ve otomobil dünyasına gönül vermiş aktif bir clio sahibi
    Akincl herkes laf edio ama kalbi temiz bi adam teknik konuşur testlerden yabancı sitelerden örnekler bulur fiata gönül vermişlerden..
    microab ve
    civcivx Grandepunto topiğinde şahsına münasır dostlarım çok emekleri geçti(kkvan,yusufk ve tüm diğer takım arkadaşlarım adına 2 sini yazdım)
    serkes ii niyetli bilgi paylaşımının sağlam bir zinciri..
    türbülans
    ,cela soylu ve sinan-i ise takıştığım bazı kullanıcılar bnce/türbülans dışında/ tahrik ederek sadece karalamalar yapan arkadaşlar ama ortak noktaları fiat düşmanlığı:)

alysentr yardım sever bilgili,objektif ve olgun(yeri gelir hayırlı olsun der yeri gelir eksilerini söyler aracın bi cacık olmaz teneke kutusu gibi sözler duymazsınız)
    Loop cristina hayranı:)eskilerden..matrak kafadar ii bir şahsiyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoparr_ -- 12 Mayıs 2006; 22:03:30 >

shoparr_ : punto sunu sabırla bekleyen sabrına hayran olduğum objektif yorumlar yapan araba meraklısı, hemşerim ve yaşıtım

Loop: araba tercihi topiklerindeki yorumlarını çok beğendiğim odtülü ibiza sahibi arkadaş jant konusunda bana gaz veriyor en sonunda söküp atacam o kapakları onun yüzünden Boş zamanlarımızda msn den odtü ye stickersız araçları nasıl sızdıracağımızı tartışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likeNOother -- 12 Mayıs 2006; 20:58:28 >
  • quote:

otomobil topiğinde büyük tanışma...

Bu da yeni moda oldu , herkes önlemini alıyo baştan

Hoş eğlenceli bişi ama böle olmaz bu , baştan sona bi liste yapın ama sürekli ilk mesajı güncelleyin.

Takip ediceğim , düzenli devam ederse güzel bi başlık olacağı kesin...
  • Biri benide yazabilir mi ? hiç degilse ünlü oluruz. iyi kotu fark etmez Ama hala kızgınım
  • ++++++1 milyar

quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

quote:

otomobil topiğinde büyük tanışma...

Bu da yeni moda oldu , herkes önlemini alıyo baştan

Hoş eğlenceli bişi ama böle olmaz bu , baştan sona bi liste yapın ama sürekli ilk mesajı güncelleyin.

Takip ediceğim , düzenli devam ederse güzel bi başlık olacağı kesin...

çok eğlenceli bir buluşma noktası olmuş
    dur bir şeylerde ben yazıyım
  • beni çoğunuz tanıyonuz heralde 92 model TOFAŞ ŞAHİN'NİNE aşırı düşkün ve laf söletmeyen 18 yaşında genç bi arkadaşımız diyebilirsiniz mesela
    sizce ben nasıl biriyim ?????
  • m.c.k scenic hayranı
    PNR05 harika insan anlatılmaz o kadar diyorum
    dogukan_karabay arkadaşı tanımıyor olabilirsiniz bu pc üzerine çalışıyor
  • miraz.miraz adlı abimiz ankarada ikamet eder,müteahhit galiba,geçenlerde doblo ile kaza yapmıştı
    mavibodrum
    lpg düşmanı fakat bilinçli bir arkadaşımız.
    jeandan Type-R
    honda dostu tutarlı bir kişilik.damaruna dokununca...lar adamı
    antiochos
    makina mühendis adayı.ana muhalefet fakat çok tutarlı ve dobra bir arkadaşımız.yazdıkları hep ilgimi çekmiştir
    aLLyC
    gereksiz tartışmalara girmeyen ve tutarlı bir arkadaş
    sabitsalınım
    mazda dostu. mazda ile ilgili topiclerde yerini alan sert bir kişilik
    CaNaWaRRR
    sürekli bir şeyler satıyormuş gibi bir havası var.elinde mal çok galiba
  • ya ben kimse beni tanımıyo mu???
  • aLLyC 1.6 407 cekmez ve cok gurultulu derseniz arabadan anlamadıgınızı soyler Ama cok ii bi insan oldugu kesin.

Araba ile ilgili ne sorarsanız sorun şak die yapıştırır cevabı :) Keske bende onun kadar bilgili olabilsem bu konuda

Bi araba gosterecek burnumuzdan getirdi 5 gun kaldı 10 gun kaldı 1 ay kaldı derken basur olduk cıktık Turkiyede tek olacak galiba COk zevkli oldugu kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 12 Mayıs 2006; 23:41:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: abbess

er9en

artık benle özdeşleşdi o imza araba satılsa bile o arda kalıcak.
    SATILMIŞ 2004 MEGANE II HB 1.4 16 V 19.500 YTL şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er9en -- 12 Mayıs 2006; 23:46:10 >
  • bu yazdıklarım benim görüşüm....

otomotiv sektöründe konuya hakim kişiler...
    vezir
    serkes
    emre
    roverci
    onur@
    mühendis06
    fiatcı
    vasago
    playdead
    Yavuz
    civic75

tartışmayı seven ve sektör konusunda bilgili kişiler...
    antiochos
    türbülans
    m.C.k
    ıcestar
    guide
    okyaypay
    JackDaniels
    rs4
    kaiser şoze
    prozium
    lord of chaos
    shuma II
    hayta85

fanatik ama savunduğu araç konusunda bilgili kişiler...
    akıncı
    görele2000
    lagaluga(nicki değişti)
    jeandan Type-R
    aLLyC
    qr_bugra
    dgo2133
    pug407
    son_samuray
    muribbi
    OtoTurk

modifiye konusunda bilgili ve araştıran kişiler
    noss
    cela soylu
    sedicivalvole

soğuk nevale tipler..arada bir katılanlar
    infinite
    görkemkazan
    we[AGRA]
    hasok
    Acharad

forumda araştırmacı kişiler
    shamsheytani
    rb.atasoy
    bekir__
    er9en
    tunerrus
    kürsad
    seek and destroy
    egeliefe
    kazan2

neşe kaynağı olmazsa olmaz kişiler
    Yazılımcı Online
    alysentr
    Loop
    aligfb_07
    leboss1

hem otomobil bilgisi hemde genel kültürü ile katılanlar
    joushkun
    Slazer
    Janjan
    nolamaz
    dedikodu
    miraz.miraz
    ..dEnZeL..
    W.O.L.K.E.R
    10ur_1
    ThE GaSeS
    sandiego
    yeknet
    ihg70
    4polat
    burakki
    dişçi79
    crein
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.