- x
A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi
359 Cevap99439 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1562 Mesaj
2 Temmuz 2013; 15:22:34 

Bencede f/p : 8 alır çok hoşuma gitti gta vice city sorunsuz oynuyor need for speed bu hafta sonu denicem sarj çabuk bitiyor belkide daha pil tam kendine gelemedi.

5 yaşındaki oğluma aldım gayet sevindirik oldu yeterli fiyat desen çok iyi

Gerçek inanılmak istenilendir.

371 Mesaj
13 Temmuz 2013; 11:18:42 

Hi-Level HLV-T704 Ayrıntılı inceleme burada ;)

76 Mesaj
19 Temmuz 2013; 16:06:41 

Arkadaşlar merhaba,severek kullandığım tabletin zannedersem ekranı kırıldı.Fotoğraflarda da göründüğü gibi ekran galiba pert oldu.

Teknik servise nasıl ulaşabilirim? İnternet siteleri çalışmıyor zannedersem,yetkili biri ile görüşüp bilgi almam lazım neler yapılabileceği ile ilgili.

Fiyatı ne olur ,olursa sorunsuz orjinal hali gibi kullanabilirmiyiz? Bu tarz sorularım olacak.

Başınıza böyle bir olay geldi mi?Tamir ettirmem çok mu maliyetli olur ya da tamir ettirdikten sonra ekran performansı nasıl olur ?Orjinal, ilk alındığı halinden farklı mı olur tabletin performansı??

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

@xxömür
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konnichiwa -- 19 Temmuz 2013; 16:07:57 >

Bu mesajda bahsedilenler: @xxömür Bu mesaja 1 cevap geldi.

228 Mesaj
31 Temmuz 2013; 15:56:14 

0

0

acer aspire e1-572g,intel core i7 4500u,amd radeon hd8750m 128 bit,8gb dual ram ddr3, 500gb harddisk, 5400rpm,windows 8, ubuntu,asus memopad hd7 ,16gb, 1gb, ram 4cpu cortex a7,nikon s6300 ,16m,p 10x zoom, 6400 iso, bildiğim diller,html , css , javascript , biraz php , biraz asp , birazda c

228 Mesaj
31 Temmuz 2013; 15:57:52 

BERKAY SANCAR ESMA SANCAR
0

acer aspire e1-572g,intel core i7 4500u,amd radeon hd8750m 128 bit,8gb dual ram ddr3, 500gb harddisk, 5400rpm,windows 8, ubuntu,asus memopad hd7 ,16gb, 1gb, ram 4cpu cortex a7,nikon s6300 ,16m,p 10x zoom, 6400 iso, bildiğim diller,html , css , javascript , biraz php , biraz asp , birazda c

137 Mesaj
1 Ağustos 2013; 0:53:58 

Arkadşlar tableti şubatta aldım yani 6 ay oldu halen kullanıyorum.Hiç bir sorun yok ilk günkü açtığım oyunları halen aynı performansta oynayabiliyorum.Eğer tableti kapatmadan uyku modunda şarj ederseniz 2-3 saatte,kapatıp şarj ederseniz 1 saatte doluyor.Nfs most wanted pes 2012 fifa 2012 real football dungeon hunter4 real racing 2 modern combat 4 gibi oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum.6 ay oldu çok memnunum aldığıma hiç pişman değilim.Galiba bu aralar a101 tekrar kampanya başlattı bu tablet için size tavsiyem 140 tl ye bulursanız hemen alın.İnternette 8 gb hdd 1 gb ram ddr3 a9 cortex işlemcili tabletler en aşa 180-220 arası değişiyor.Eğer tabletle ilgili sorularınız varsa ben beklerim.
Ha bu arada psp emulatör yükleyip pspde oynanan 1000e yakın oyunu da oynayabiliyorsunuz pes 2013 street fighter tekken gibi..

36 Mesaj
1 Ağustos 2013; 23:47:08 

Merhabalar,
Benim bir akrabama bu makineden almışlarda, bu ekran kilidini koyayım derken, çizimi unutmuşlar. Cihaza bağlı google hesabını ben oluşturup senkronize etmiştim, fakat mail ve şifreyi yazdığımda kabul etmiyor. Bunun sebebide sanırım internete bağlanamamız. Bu aleti tuş kombinasyonları ile veya bilgisayara bağlayarak nasıl fabrika ayarlarına geri çekebilirim. İnternete nasıl bağlayabilirim, çünkü mail ve şifresi elimde ve doğru olduğuna eminim. Yardım ederseniz sevinirim çünkü çocuklar şuan tatilde tablet ile oynayamıyolar :D Yazık 2 çocuk sevindirin hadi :D

Edit : Tekrar merhabalar, muzdarip olduğum sorunu çözdüm, çözüm yolunu paylaşmak istiyorum. İlk olarak fabrika ayarlarına dönmek için internette tuş kombinasyonlarına rastlamıştım denemiştim, olmamıştı. Şunu öğrendim, bu kombinasyonları yaptığınız zaman güç kablosu takılı olmalıymış. Açma tuşu + ses açma tuşlarına 3 saniye kadar basılı tutun, yeşil yazının gelmesini bekleyin, wipe user cache ve wipe data/factory seçeneklerini seçin. Aşağı yukarı işlemi ses açma kapama tuşları ile, seçim ise açma-kapama tuşları ile oluyor.
Birde belirtmeden edemiyeceğim yahu bu teknik servisler ne kadar yardımdan aciz kurumlardır. Telefon açmışlar, yazılım attırılması gerekiyormuş yollayın demişler, sonuçta benim bildiğim kadarı ile teknik servisleri ekmek kapısı yazılım kısmıdır. Mesela donanımsal bir parça sorunlu ise garanti kapsamında değiştirilir fakat işletim sistemi arızalı ise format atmak için para isterler ki, var olacak durumda buydu sanırım. Ayıptır yahu bağla kabloyu, şu ikisine basılı tut, şunu seç, sunu seç dese olcak bitcek.
Bu arada bilginin kaynağı : http://koyuncum.com/hi-...ecovery-moda-gecis.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiten Mitsurigi Ryu -- 2 Ağustos 2013; 1:43:08 >

TeamFight'ta odaklanılan ilk kişi - Ulti mıknatısı
Evet, o benim.

16 Mesaj
11 Ağustos 2013; 23:40:00 

geçtiğimiz ay tabletin iç ekranı kırıldı, arabanın arka koltuğunda duruyordu birisi üstüne oturmuş sanırım. teknik servisi aradım bana 100 kusur lira fiyat çıkardılar+kargo ücetleri, tamamen saçmalık... bende başlarım böyle garantiye deyip içini açtım ve kırılan ekranın birebir aynısı birçok çin sitesinde yadek parça olarak buldum. 22 dolara aliexprestesn sipariş verdim ve 9 gün gibi kısa bir sürede kargom elime ulaştı, montajlamak ise çocuk oyuncağı zaten. şuan cihazda hiçbir sıkıntı yok ne dokunmatikte nede görüntüde.

16 Mesaj
11 Ağustos 2013; 23:47:40 

quote:

Orijinalden alıntı: konnichiwa

Arkadaşlar merhaba,severek kullandığım tabletin zannedersem ekranı kırıldı.Fotoğraflarda da göründüğü gibi ekran galiba pert oldu.

Teknik servise nasıl ulaşabilirim? İnternet siteleri çalışmıyor zannedersem,yetkili biri ile görüşüp bilgi almam lazım neler yapılabileceği ile ilgili.

Fiyatı ne olur ,olursa sorunsuz orjinal hali gibi kullanabilirmiyiz? Bu tarz sorularım olacak.

Başınıza böyle bir olay geldi mi?Tamir ettirmem çok mu maliyetli olur ya da tamir ettirdikten sonra ekran performansı nasıl olur ?Orjinal, ilk alındığı halinden farklı mı olur tabletin performansı??

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

@xxömür
0
0

arkadaşım bir önceki mesajımı senin mesajını görmeden yazmıştım, benim ekranda aynı sizinki gibi olmuştu. hatta ilk elime aldığımda şaşırmıştım noldu tablete kafayı mı yedi falan diye ama sonradan baktım ki tablet aslında düzgün çalışıyor dokunma sesleri falan normal geliyor... hiç kafana takma kendin rahatça söküp takabilirsin ekranı ama cihaza narin davran birçok yerinde tırnaklar falan var kırmamaya çalış. eğer yurt dışı alış-veriş yapmak istemiyorsanız türkiye ilan sitelerinde de birçok ilan gördüm ama onlarda fiyat 65 liradan başlıyordu ve get açmayacaklarını söylediler, bende güvenemedim haliyle

4252 Mesaj
12 Ağustos 2013; 0:32:10 

quote:

Orijinalden alıntı: cxee

arkadaşım bir önceki mesajımı senin mesajını görmeden yazmıştım, benim ekranda aynı sizinki gibi olmuştu. hatta ilk elime aldığımda şaşırmıştım noldu tablete kafayı mı yedi falan diye ama sonradan baktım ki tablet aslında düzgün çalışıyor dokunma sesleri falan normal geliyor... hiç kafana takma kendin rahatça söküp takabilirsin ekranı ama cihaza narin davran birçok yerinde tırnaklar falan var kırmamaya çalış. eğer yurt dışı alış-veriş yapmak istemiyorsanız türkiye ilan sitelerinde de birçok ilan gördüm ama onlarda fiyat 65 liradan başlıyordu ve get açmayacaklarını söylediler, bende güvenemedim haliyle

http://www.cizgi-rma.com/vendor

hi level ürünlerine çizgi elektronik niyazi saral bey destek veriyor.

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onların arkasını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

76 Mesaj
13 Ağustos 2013; 9:30:40 

quote:

Orijinalden alıntı: cxee

Çok teşekkür ederim,çok yardımcı oldun,link verebilirsen çok sevinirim.

16 Mesaj
16 Ağustos 2013; 12:37:42 

ben aliexpress.com dan almıştım, üstünden baya zaman geçtiği için şuanda ilan görülmüyor ama yine aynı siteden parçayı bulabilirsin

16 Mesaj
16 Ağustos 2013; 23:58:09 

http://www.aliexpress.com/snapshot/244950847.html

linki kontrol ettim çalışıyor şuanda

666 Mesaj
24 Ağustos 2013; 17:18:00 

Güzel gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 3 Eylül 2013; 23:24:56 >

Imac Mid 2011 Core I5 2.5 Ghz

215 Mesaj
4 Eylül 2013; 14:44:20 

çift kameralımı bu cihaz

1321 Mesaj
5 Eylül 2013; 12:56:43 

wi-fi var mı ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

441 Mesaj
6 Eylül 2013; 12:51:00 

Tabletle bilgisayar arasında veri aktarımı yapamıyorum.Pc den diziyi atıyorum tablete ama "kopyalanıyor" demesine rağmen ilerlemiyor hiçbir şey.Sonra kapatıp tablete baktığımız zaman dosya aktarılmış gözüküyor ama dizi açılmıyor.Nasıl çözeriz bu sorunu?

[color=

1134 Mesaj
7 Eylül 2013; 14:25:57 

quote:

Orijinalden alıntı: ywz81

Ben de aldim. İlk tabletim. Wifi sorunum var. Daha dogrusu download hizi korkunc dusuk. Dakikada 2 mb indirebiliyor. Midemin dibinde iken 15 mb lik uygulamayi indirebilmek icin nerdeyse 10 dk bekliyorum. Ayni wifi kaynaginda dandik telefonum bunun 10 dk da indirdigini 20 saniyede indiriyor. Online video izlemek mumkun degil tabi. Sizde durum nasil? Geri vermeyi dusunuyorum, ne dersiniz?
bu arada, wifiye erisim bakomindan telefonumla ayni performansi veriyor. Modemden uzak oldugnda da sorf yapmakta sikinti yok ama download korkunc. Lutfen kullananlar kendi downlpad performanslarini yazsinlar.

ocak ayında aldım
hergun 3-4saat kullanıldı
bu sorunlar yok bende

sizin sorununuz yazılımsal oldugu kesin
speed test programıyla denedinizmi hızı?
birde
hard reset atıp denedinizmi?

buarada a101 5eylulde yine satışta

8234 Mesaj
9 Eylül 2013; 6:50:25 

bende birkaç gün önce a101 den 140 liraya aldım.

tablette hiçbir donma yavaşlama yok.
ekran çözünürlüğü çok düşük kalıyor, en az 1024x768 olmalıydı. ppi değer yerlerde.
hızı yeterli.
sarjı çok az gidiyor.
skype görüşme sırasında kamera sallanıyor gibi oluyor ve iki görüntü üst üste biniyor.

onun dışında nette gezinmek, oyun oynamak için ideal.

birde airdroidde qr kodu tarayamıyorsunuz simsiyah ekran açılıyor. kamera aktif olmuyor.

hotspot shield, hideman gibi vpn programları çalışmıyor. bağlantı kuramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 9 Eylül 2013; 7:28:31 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

3128 Mesaj
9 Eylül 2013; 9:22:47 

2 gün önce aldım. Basit oyunlar ve uygulamalarda gayet hızlı, her işinizi görebilir. Beğenmediğim ve beğendiğim yanları:

+ Ekran hassas, sıkıntısız çalışıyor.
+ Uygulama kilitlenirse cihaz tıkanmıyor uygulamayı hemen sonlandırabiliyorsunuz.
+ Ekran göz yormuyor.
+ Cihaz çok şık.
+ Fiyatına göre RAM iyi. Bu paraya 512 ramli cihazlar var. Dealextreme fiyatlarına yakın satılıyor.
+ WI FI sıkıntısız. Alet modem seçmiyor.

- Şarjı hemen bitiyor. Hakkıyla kullanırsanız en fazla 5-6 saat.
- Ekran çözünürlüğünü beğenmedim.
- Bluetooth YOK. Çok büyük eksiklik. (Ya da ben bulamadım)
- HDMI ve USB bellek girişi yok, özellikle USB olmalıydı.
- Kasa kalitesi çok düşük, cihaz çok gıcırdıyor.
- Kamerası VGA, sadece görüntülü görüşmelerde iş görür.

Tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 9 Eylül 2013; 9:25:22 >

215 Mesaj
9 Eylül 2013; 9:38:16 

ben tablet alacagım ama bu tabletlerın kaç rem oldugunu görebılırmıyım..

yanı 1gb dıyorlar 512 cıkıyormuş ben gorebılırmıyım bılen varmı..

8234 Mesaj
9 Eylül 2013; 9:42:23 

quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

ben tablet alacagım ama bu tabletlerın kaç rem oldugunu görebılırmıyım..

yanı 1gb dıyorlar 512 cıkıyormuş ben gorebılırmıyım bılen varmı..

ram 1 gb supheniz olmasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

215 Mesaj
9 Eylül 2013; 9:54:34 

yok bu urun için değil genel olarak öğrenmenın bir yolu varmı..

441 Mesaj
9 Eylül 2013; 13:05:59 

quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

yok bu urun için değil genel olarak öğrenmenın bir yolu varmı..

Ayarlardan ya da Google Play'den uygulama indirip öğrenebilirsiniz.

[color=

8234 Mesaj
11 Eylül 2013; 12:15:29 

dort gun sorun cikarmayan tablet iki gundur kablosuz aga baglanmiyor.

modemin hicbir ayari degistilmedi. ara sira baglaniyor ama cok nadir. ayni sorunu yasayan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

3128 Mesaj
11 Eylül 2013; 15:08:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

dort gun sorun cikarmayan tablet iki gundur kablosuz aga baglanmiyor.

modemin hicbir ayari degistilmedi. ara sira baglaniyor ama cok nadir. ayni sorunu yasayan var mi?

modemi resetleyiniz

8234 Mesaj
11 Eylül 2013; 21:12:39 

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

modemi resetleyiniz

modemle bir ilgisi yok ne yazikki

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

3128 Mesaj
11 Eylül 2013; 21:32:51 

quote:

modemle bir ilgisi yok ne yazikki

O zaman modemi tablet arabiriminden silin. Modemin şifrelemesini wpa ise wpa2 yaparak deneyiniz.

8234 Mesaj
11 Eylül 2013; 21:35:39 

quote:

O zaman modemi tablet arabiriminden silin. Modemin şifrelemesini wpa ise wpa2 yaparak deneyiniz.

silmeyi defalarca denedim. sifreleme wpa2-psk.

bazen sorunsuz baglaniyor bazen hic baglanmiyor.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

3128 Mesaj
11 Eylül 2013; 21:49:15 

quote:

silmeyi defalarca denedim. sifreleme wpa2-psk.

bazen sorunsuz baglaniyor bazen hic baglanmiyor.

Son sorum, modeminiz zyxel ise çok fazla cihaz bağlanınca modem sıkıntı çıkarıp sonraki cihazları bağlamayabiliyor. Modeme kaç tane cihaz bağlı?

1 Mesaj
11 Eylül 2013; 22:10:40 

güzel bir tablet kullanışlı

<a href="http://anketdoldurarakparakazanma1.blogspot.com.tr/2014/02/anket-doldurarak-para-kazanma.html">anket doldurarak para kazanma</a>

8234 Mesaj
11 Eylül 2013; 22:31:38 

quote:

Son sorum, modeminiz zyxel ise çok fazla cihaz bağlanınca modem sıkıntı çıkarıp sonraki cihazları bağlamayabiliyor. Modeme kaç tane cihaz bağlı?

modem zyxel 7 yillik ama tas gibi hala. p660 hw t1

aktif olarak iki cep telefonu bir laptop bagli

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

3128 Mesaj
11 Eylül 2013; 22:33:07 

quote:

modem zyxel 7 yillik ama tas gibi hala. p660 hw t1

aktif olarak iki cep telefonu bir laptop bagli

Zayıf ihtimal ama bir kaç gün modeme sadece tabletle laptobu bağlar mısınız? Eğer kesilme olmazsa sorun cihaz sayısından olabilir.

8234 Mesaj
11 Eylül 2013; 22:51:30 

quote:

Zayıf ihtimal ama bir kaç gün modeme sadece tabletle laptobu bağlar mısınız? Eğer kesilme olmazsa sorun cihaz sayısından olabilir.

5 tane cihaz gozukuyor. ucu aktif, diger ikisi yakin zamanda baglanan cihazlar.

192.168.1.37 ip adresini modemden rezerv yaptim. bakalim duzelecek mi?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

3128 Mesaj
11 Eylül 2013; 22:54:10 

quote:

5 tane cihaz gozukuyor. ucu aktif, diger ikisi yakin zamanda baglanan cihazlar.

192.168.1.37 ip adresini modemden rezerv yaptim. bakalim duzelecek mi?

Sonucu bildiriniz

2 Mesaj
12 Eylül 2013; 1:57:08 

Hiç tavsiye etmem.Ben aldım Şimdi hurdacıya ver yani.Sakın alma.Çok kasıyo.

3128 Mesaj
13 Eylül 2013; 9:21:26 

quote:

Orijinalden alıntı: akıl9999

Hiç tavsiye etmem.Ben aldım Şimdi hurdacıya ver yani.Sakın alma.Çok kasıyo.

Alet kesinlikle KASMIYOR. Yanlış bilgi vermeyin.

17 Mesaj
23 Eylül 2013; 12:01:56 

Hi-Level, Stormax, Volar ve Go-Smart markalı Tablet PC’ lerin 01.08.2013 tarihinden itibaren yetkili servisi Trium Elektroniktir.

İletişim;

Trium Elektronik Teknik Servis Merkezi

Kaptanlar Mahallesi, Çiftlik Caddesi No:1
(Kavacık Muhtarlığı Karşısı)
Kavacık/ İstanbul
Tel: 216 693 30 70 / 10 Hat
Yurt içi kargo anlaşmalıdır.

https://www.facebook.com/pages/Y%C4%9EMR-BLT/437296826328452?ref=hl

4640 Mesaj
23 Eylül 2013; 22:28:47 

t702 modelini kullanmış biri olarak, cihazı mutlaka rootlayın, cihazı ilk zamanlar ortamala üç saat kullanabiliyordum, root yetkisine sahip olduktan sonra bir kaç gereksiz uygulamayı kaldırıp cihazı kullanmaya başladım o şekilde de 6-8 saat gitmeye başlamıştı. Ama şimdiki aklım olsa custom rom atardım cihaza..

10 Mesaj
27 Eylül 2013; 11:44:24 

Değerli Arkadaşlar:
Kullandığımız Hı-level tab704 işletim sistemi android4.0 mevcut...ve şu anda yeni sürümü çıkmış. 4.2 bunu nasıl yükseltebiliriz. Güncelleme modunda güncelle diyorum sürekli güncel diyor...Yardımcı olacak kimse var mı ?
İyi çalışmalar

8234 Mesaj
27 Eylül 2013; 13:28:06 

quote:

Orijinalden alıntı: hinicli

Değerli Arkadaşlar:
Kullandığımız Hı-level tab704 işletim sistemi android4.0 mevcut...ve şu anda yeni sürümü çıkmış. 4.2 bunu nasıl yükseltebiliriz. Güncelleme modunda güncelle diyorum sürekli güncel diyor...Yardımcı olacak kimse var mı ?
İyi çalışmalar

neye göre diyorsunuz güncel sürüm çıktığını?

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

10 Mesaj
27 Eylül 2013; 13:42:42 

quote:

neye göre diyorsunuz güncel sürüm çıktığını?

Merhaba Hocam:
android 4.2 yayınlandı ve tablet sistemi bunu tanımıyor

795 Mesaj
27 Eylül 2013; 13:42:44 

quote:

Değerli Arkadaşlar:
İyi çalışmalar

Senin tabletindeki, düzenlenmiş android 4.0
4.2 şeklinde çıkan android saf android hatta 4.3'ü de çıkacak yakında...

Güncelleme alabilmen için, tableti yapan (veya teknik/yazılımsal destek veren) firmanın tabletinle uyumlu çalışacak 4.2 tabanlı yeni yazılımı çıkartıp yayınlaması gerekiyor. Senin alabileceğin güncelleme işte bu firmanın yapacağı güncellemedir.

Bu mesajda bahsedilenler: @hardcrss Bu mesaja 1 cevap geldi.

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

10 Mesaj
27 Eylül 2013; 13:49:28 

quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Senin tabletindeki, düzenlenmiş android 4.0
4.2 şeklinde çıkan android saf android hatta 4.3'ü de çıkacak yakında...

Güncelleme alabilmen için, tableti yapan (veya teknik/yazılımsal destek veren) firmanın tabletinle uyumlu çalışacak 4.2 tabanlı yeni yazılımı çıkartıp yayınlaması gerekiyor. Senin alabileceğin güncelleme işte bu firmanın yapacağı güncellemedir.

Şimdi anladım hocam...ben o yeni sürümün elimizdeki tab içinde geçerli olduğunu düşündüm. teşekkür ederim.
Bir de son iki gündür face, twitter ya da herhangi bir uygulama açıldığı zaman ''Google Store den yanıt alınamadığı için kapatmak istiyormusunuz'' diye bir uyarı ile karşı karşıya kalıyorum sebebp ne olabilir

8234 Mesaj
27 Eylül 2013; 14:15:30 

quote:

Merhaba Hocam:
android 4.2 yayınlandı ve tablet sistemi bunu tanımıyor

alttaki arkadaş anlatmış ama çıkan yeni sürümün cihazımıza göre adapte edilmesi gerekiyor. ki adapte edileceğini de sanmıyorum.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

10 Mesaj
27 Eylül 2013; 14:24:32 

quote:

alttaki arkadaş anlatmış ama çıkan yeni sürümün cihazımıza göre adapte edilmesi gerekiyor. ki adapte edileceğini de sanmıyorum.

Biraz zor gibi olacak :)))

10 Mesaj
5 Ekim 2013; 8:56:47 

Günaydın Arkadaşlar! Tableti aldığımızdan bu yana hiç bir sıkıntı yok. Ama son iki haftadır; tableti açtığımda, face yanıt vermiyor kapatmak ister misin, gmail, yanıt vermiyor kapatmak ister misin. play store yanıt vermiyor kapatmak ister misin gibi değişik programların uyarılarla karşı karşıya kalıyorum. bunun sebebi ne olabilir acaba.?

134 Mesaj
6 Kasım 2013; 15:44:32 

arkadaslar bu tablette 3g wınn bağlanabılıyormu? ona gore alıcam .

134 Mesaj
6 Kasım 2013; 15:48:00 

yarın yine a101 de 139 tlye satışta. cevabınızı beklıyorum arkadaslar :)

1 Mesaj
28 Kasım 2013; 21:32:17 

Selamun aleykum , ben a-101 den HLV T704 aldim ve her oyunda kapaniyo her oyunda ama donuyo garip sesler cikariyo garantiye yolluycagim ama numarasi kullanilmamakta diyor yardimci olursaaniz sevinirim yoksa snunda tableti parcaliycam şimdiden teşekkürler

437 Mesaj
29 Kasım 2013; 15:59:24 

benim tabletin camını oğlan kırdı.dokunmatiği zar zor saçmalayarak çalışıyor.nasıl yaptırabilirim.

66 Mesaj
12 Şubat 2014; 0:14:40 

Bu gün A-101 de yine HI-LEVEL HLV-T9003 tableti satılacak bu nasıl arkadaslar? Selamlar

Ne Mutlu Türküm Diyene

1468 Mesaj
5 Mart 2014; 23:00:54 

artık buna çizgi elektronik bakmıyor mu ki ? sevise yollamam lazım açılmıyor alet

edit:

çizgi Elektronik olarak HI-LEVEL, STORMAX ve VOLAR Marka Tablet Bilgisayarların servislerini Temmuz sonu itibarı ile sonlandırdık. Bu ürünlerin servisini ithalatçı firma Trium Elektronik ( 0216 - 693 30 70 ) vermektedir.

Servisi sonlandırma nedenimiz kesinlikle ürün kalitesi veya servis koşulları değildi. Servis verdiğimiz sürece Trium Elektronik firmasının ithal ettiği ürünlerin kalitesine güvendik ve bilinen Çizgi Elektronik servis kalitesi ile bu ürünleri kullanan kişilere hizmet vermeye çalıştık. Ancak sektör eğilimleri ve firmanın ticari görüşleri doğrultusunda çok düşük profilli müşteri kitlesine bu ürünlerin çok adetli satılması örneğin, modem veya internet aboneliği bile aramadan sırf cihaz üzerinde WireLess var diye "İnternete bağlanamıyorum..." şeklinde servisi telefon ile aramaları bize bu kararı aldırmıştır. Kararımız şirketimizi bağlamakta olup subjektiftir.

Farklı duyumlar gereği bu açıklamayı yapmış bulunuyoruz.

Niyazi Saral - 23 Eylül 2013

servis çizgi diye kardeşime almıştım nasılsa bir şekilde sorun çözülür diye yedik kazığı şimdi bilmem ne ithalatçisi ilgilenecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 5 Mart 2014; 23:06:42 >

1 Mesaj
18 Mart 2014; 15:02:31 

ben bu tabletlerin teknik servisinde calısıyrm sorununuzu detaylı yazarsanız size yardımcı olabilirim

8234 Mesaj
18 Mart 2014; 15:05:56 

bunlar para verilip alınacak aletler değil arkadaşlar. alırsanız da kullanılacak alet değiller.

ekran kalitesi kötü, hadi pixeller sorun değil dersek ekran işleyişi kötü, kafasına göre bazen yukarı aşağı kayıyor ve hassas değil. wifi desen bazen kopuyor ve basit bir cep telefonu kadar kapsama alanı yok.

malzeme kalitesi çok kötü, ayrıca sarj denen birşey yok bir saatte bitiyor, oysa bir tablet ortalam 10 saat batarya ömrü sunmalı. ayrıca çok ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 18 Mart 2014; 15:07:02 >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

14 Mesaj
24 Mart 2014; 20:54:08 

Merhaba arkadaşlar.

Hi Level t-704 ROM u lazım internette aradım bir türlü bulamadım. Elinde bu modelin ROM 'u olan yada konuyla bilgisi/alakasi olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba ?

10 Mesaj