Şimdi Ara

Diadora Suıt Eşofman Takımı 40 TL (HB İçerir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
21.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün elime ulaştı ürün, sipariş ettiğim renk gelmedi onun yerine kırmızı siyah acayip bişi geldi XXL beden aldım ama sığamadım:) kalıp olarak genişim gerçi ama sığarız düşüncesiyle XXL aldım yanılmışım neyse artık üst olarak kullanırım kalite olarak da fazla beklentiye girmeyin. Bu fiyata bu kadar tarzı bir ürün
  • Hocam Hepsiburada dan bir daha da ürün almam dsn çanta aldık 20TL diye bir sürü reklam yaptılar bilmem ne 2 tane aldık. ondan sonra yok tedarik edemiyoruz. bu eşofman böyle. artık bu site iyice cıvıttı. ya indirim yapma hiçbirşeyde çünkü yalan söylüyorsun insanları kandırıyorsun göndermiyorsun. ya da yapacaksan indirim, insanları mağdur etme adam gibi işini yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher30

Bugün elime ulaştı ürün, sipariş ettiğim renk gelmedi onun yerine kırmızı siyah acayip bişi geldi XXL beden aldım ama sığamadım:) kalıp olarak genişim gerçi ama sığarız düşüncesiyle XXL aldım yanılmışım neyse artık üst olarak kullanırım kalite olarak da fazla beklentiye girmeyin. Bu fiyata bu kadar tarzı bir ürün

bende yeşilli siyahlı almıştım sizinkinini aynısı geldi. kalite olarak fena diil ama renk olrk beğenmediğim için iade edeceğim
  • 50 tl yapmışlar.
  • 40 bile çoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

40 bile çoktu

29.90 şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.