Şimdi Ara

Angry Birds Rio, Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Rovio'nun fenomen haline gelen kızgın kuşlarının Rio'daki macerasını konu edinen Angry Birds Rio Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında.

Angry Birds Rio, kızgın kuşların kötü domuzlara karşı mücadele verdiği Angry Birds serisinin diğer oyunlarının aksine kuşları kafeslere hapsederek, özgürlüklerini elinden alan Nigel adlı kötü kuşa karşı verilen mücadeleyi konu ediniyor. Artık kötü domuzlar yerine kuşları hapseden kafesleri hedef aldığımız Rio'da toplamda altı farklı bölümde 180 seviye ve ek 24 bonus seviyesi oyunculara sunulurken; güç arttırmaları, boss savaşları ve farklı özelliklere sahip Rio kuşları da bu doygun içeriğe eşlik ediyor.

Serinin eğlenceli yapısına farklı bir hikaye ekleyerek, domuz vurmaktan sıkılan oyunculara oldukça iyi bir alternatif sunan Angry Birds Rio'ya Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.  

• Süper
  • Bu ücretsiz olmadan 2 en fazla 3 saat önce kredi kartım ile oyunu satın almıştım.
  • şu oyunu sevemedim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

Bu ücretsiz olmadan 2 en fazla 3 saat önce kredi kartım ile oyunu satın almıştım.

geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

şu oyunu sevemedim gitti

Bende sevmiyorum ama bedava bedavadır.

Star Wars olanını FP ile indirdim hala açmadım duruyor öyle.
  • Bu oyunun orjinali vardı flash olarak bir ara çok meşhurdu, mancınıkla kale falan yıkıyorduk. O zamanlar o oyun zevkli geliyordu ama sonra bu angry birds'e pek ısınamadım.
    Temple run tarzı oyunlar daha eğlenceli gibi geliyor.
  • Angry Birds'ün çok abartıldığını düşünürüm ve hiç elimi sürmem fakat rio'yu da free olarak alınca 5 oyunluk seti tamamladım. Maksat ilerde sıkıntı olmasın.
  • Bir türlü ısınamadım şu kızgın kuşlara. Rovionun yalnızca "Bad Piggies" oyununu seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars serisinden sonra en sevdiğim Angry Birds serisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal seri vardı. HD için iyi oldu.
  • teşekkürler. sıcak fırsat ;)
  • Yumulun beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynarken telefon normalden fazla ısınıyor ve fena halde sarj tüketiyor anlam veremyrm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.