Şimdi Ara

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef [Tadım Notum ve Fotoğraf] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
7
Favori
20.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zamandır Nautilus'a gittiğimde görüp denemek istediğim bir alternatifti.

Bu Cuma akşamı Hobbit filmine gittikten sonra deneyeyim dedim. Barbekü Delux menüsü aldım. Hamburger ekmeği küçük olsa da içeriği zengin ve jambon şeklindeki etlerinden bol bol döşenmiş hissi veriyor. Kıvrımlı patatesleri de çok güzeldi. Barbekü ve Baharatlı sos aldım. Barbekü sos zaten ekmeğin arasında varmış, menü isminden anlamalıydım. Baharatlı sos fena değildi.

Bir de dikkatimi çeken diğer fast food ürünlerinde olduğu gibi yedikten sonra şişkinlik hissetmedim. Güzel bir lezzet ve doygunluk verdi.

Bir dahaki sefere genelde tavsiye edilen Beef'n Cheddar'ı deneyeceğim.

Bir de bence paket servis yapmamaları ve çok yaygın olmamaları daha iyi. Daha rafine ve fabrikasyon mantığından uzak lezzetli ürünler sunmaları için güzel bir ortam olmuş.

Kısacası çok hoşuma gitti. BK ve MC yanında daha az doyurucu olsa da daha elit, lezzetli ve en önemlisi şişkinlik yapmıyor. Fiyatlar biraz daha uygun olabilirmiş bu arada...

Not: Başka hangi özel sosları var ve hangilerini tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 23 Aralık 2013; 10:59:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Çilekli içecek çıkartmışlar yeni, 2.5 lira farkla veriyorlar

denedin mi dostum

burgerle iyi oluyor mu, icetea şeftali iyi gidince buda iyi gider gibi düşünüyorum.

çilekli içecek sevmem :) öyle arbyse hayatımda 4-5 defa gitmişimdir toplam devamlı giden biri değilim.2 kere arkadaşlarla yedik 1-2 defada iş yerime götürmüştüm. fast food çok sevemem ama şuana kadar yediklerim arasında hepsine 10 basar arbys.
  • Barbekü Delux ben de denedim..Ama pek beğenmedim..Hamburger yerken önce yanık kokusu gibi bir koku geliyordu dedim yakmışlar falan diye.Ama baktım ki sos olduğu için imiş.Sordum barbekü sos koyulmuş.Ben de sevmediğim için hamburger'i de sevmedim
    Ama daha önce Arby's menü yedikten sonra doymuyordum ,Delux yedikten sonra ilk defa doydum Hayır daha önce yediklerim de küçük idi bu da küçük.İlginç
  • Pataatesleri Yeter Herşeye
  • Arby's'i seviyorum.

Eti pek bize hitap etmiyor.

Ama hafif ve taze.Patatesleri zaten efsane ama baya susatıyorlar

Biraz büyük menüler getirseler iyi olur.

Her gittiğimde 2 menü alıyorum mecburiyetten
  • Beef'n Cheddar denedim dün ankamall'de.açıkcası damak zevkime pek hitap etmedi.yani bilirsiniz tadı alamadım.bir daha dener miyim.hayır.
  • Anladığım kadarıyla etleri hamburger köftesi gibi değil, içinde dönere yağsız temiz et çıkıyor.. Her defasında diyorum bir gün yiyeyim diye ama cesaret edemiyorum
  • Arbysin sadece patateslerine hayranim. Ne kadar guzel patatesler onlar oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadzzo

Arbysin sadece patateslerine hayranim. Ne kadar guzel patatesler onlar oyle

Curly Fries harika evet. Yalnız bence menüler pahalı. Ekmeğin arasına koyduğu köfte bile değil, fermante edilmiş jambon. Evet lezzetli ama 10 liradan pahalı olmamalı menü haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sade patates alsak ne kadar

hamburgerleri hiç güzel gözülmüyor
  • Patatesler Herşeye Değer.
  • Dostum Arbys'in cheddarında bir değişiklik mi oldu ? Böyle bir durumdan haberin var mı ?
    Tat, koku ve renk olarak bariz bir fark var 6-7 ay öncesine göre.
  • flyer06 kullanıcısına yanıt
    epeydir yemedim dostum onun için bişey demem yanlış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer06

Dostum Arbys'in cheddarında bir değişiklik mi oldu ? Böyle bir durumdan haberin var mı ?
    Tat, koku ve renk olarak bariz bir fark var 6-7 ay öncesine göre.

Dostum c.tesi yedim tekrar

ilk ısırışta sanki olağandan daha ekşi bir tat geldi ama fark olduğu belli idi.

EN ÖNEMLİ değişiklik bence barbekü sosları değiştirmişler ve BERBAT bir barbekü sos gelmiş.

Eskisi mükemmeldi.

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef  [Tadım Notum ve Fotoğraf]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 26 Şubat 2014; 9:31:10 >
  • valla bunu senden duymak iyi oldu kendi kendime tribe mi girdim diye düşünüyordum yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober12

Beef'n Cheddar denedim dün ankamall'de.açıkcası damak zevkime pek hitap etmedi.yani bilirsiniz tadı alamadım.bir daha dener miyim.hayır.

Bana da Barbekü Delux'den sonra biraz yavan geldi tadı. Aslında genelde tavsiye edilen menü olduğu için deneyeyim demiştim. Değişiklik olsun diye de Horsey sos denedim. Ağzımın tadını baştan bozdu. Çekomastik gibi tadı var. Barbekü ve baharatlı sostan şaşmamak lazım.

Bir de etleri ılık ile soğuk arasında geliyor. Şöyle sıcak sıcak bir menü yiyemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 6 Mart 2014; 12:55:55 >
  • Beef'n Cheddar büyük boy +25gr et :

Lezzet süper her zaman ki gibi istikrarlı.

Arby's Super Roast Beef, Beef'n Cheddar, Special Roast Beef  [Tadım Notum ve Fotoğraf]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Beef'n Cheddar büyük boy +25gr et :

Lezzet süper her zaman ki gibi istikrarlı.

Hocam şu koyu sosun adı ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the right hand of evil kullanıcısına yanıt
    Barbekü sos dostum.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    carlsta da yeni patatesler çıkmış curly fries diye onlarıda incelerseniz güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.