Şimdi Ara

Trials Evolution'ın PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      İlk olarak Xbox 360 sürümüyle karşımıza çıkan Trials Evolution, bu platformda büyük başarılara ulaşıp adından, çok söz ettirmişti. Eylül ayında gelen bir haberle PC sürümü de duyurulan Trials Evolution'ın, çıkış tarihi netlik kazandı.

Trials HD'de bulunan bölümlerin, Evolution'ın fizik ve grafik motorunda yeniden yapılmış versiyonlarını da içerisinde barındıran Gold Edition adlı bu sürüm, 22 Mart itibariyle çıkışını yapmış olacak. Ayrıca Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre, 'Trials' serisi 4 milyonluk satış barajını aşarak, yine büyük bir başarıya imza attı.

• Süper oyun gerçekten PC ye çıkmasına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
  • Merak etmiştim bu oyunu hep biraz uzak bi tarih ama olsun bekleriz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Süper oyun gerçekten PC ye çıkmasına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

sümsüğü godummu beyninn begmezini agıdırım de get
  • %99 liseli yukardaki arkadaş.
  • Sonunda xbox 360 controller bir işe yarayacak

• süper haber, xbox'ı sattığıma üzüldüğüm tek oyun

• Tam da YGS öncesi,Müthiş!
  • benım kım oldugumu yasımın kac oldugunu bılen bılır burda senın kım oldugunu nasıl ergen dusuncesız ve 0,000001 gram beyınlı oldugunu ınanıyorumkı yuzde 99 bsc uyesı bılıyordur ıstersen anket yaptır pınky suna emın olkı senden en az 10 yas buyuk olduguma emınım yasım 40 a medıven dayalı buna emın ol

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

benım kım oldugumu yasımın kac oldugunu bılen bılır burda senın kım oldugunu nasıl ergen dusuncesız ve 0,000001 gram beyınlı oldugunu ınanıyorumkı yuzde 99 bsc uyesı bılıyordur ıstersen anket yaptır pınky suna emın olkı senden en az 10 yas buyuk olduguma emınım yasım 40 a medıven dayalı buna emın ol

40 Yaşına Gelmişsin Yolu Yarılamışsın Sana Amca Diyelim Biz Seni 2 Evetle Uğurluyoruz :) Madem Okadar Yaşlısınız Buradaki Gençler ile Tartışma Çıkarmayınız.Büyüklük Gösterin :)

Oyunun PC Gelmesi Gerçekten Güzel Oyun Xbox360 Aldırmaz Ama Zevk İle Oynanabilecek Bir Oyun Bekliyoruz Gelsin Bir an önce :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 17 Ocak 2013; 22:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: CHARISMATIC<br> <br> benım kım oldugumu yasımın kac oldugunu bılen bılır burda senın kım oldugunu nasıl ergen dusuncesız ve 0,000001 gram beyınlı oldugunu ınanıyorumkı yuzde 99 bsc uyesı bılıyordur ıstersen anket yaptır pınky suna emın olkı senden en az 10 yas buyuk olduguma emınım yasım 40 a medıven dayalı buna emın ol</blockquote><br> <br> <b>40 Yaşına Gelmişsin Yolu Yarılamışsın Sana Amca Diyelim</b> Biz Seni 2 Evetle Uğurluyoruz :) Madem Okadar Yaşlısınız Buradaki Gençler ile Tartışma Çıkarmayınız.Büyüklük Gösterin :)<br> <br> <b>Oyunun PC Gelmesi Gerçekten Güzel Oyun Xbox360 Aldırmaz Ama Zevk İle Oynanabilecek Bir Oyun Bekliyoruz Gelsin Bir an önce :)</b>

40a merdıven dayadım demısım 40 demedım 31 yasındayım ne yanı benım yasımdakı ınsanlar oyun oynayamazmı ve bsc de yorum yazamazmı tamam bsc nın yas ortalaması 8 -15 arası ama bu arada amca bıraz yaslı gosterır abi de sen yeter

• quote:

benım kım oldugumu yasımın kac oldugunu bılen bılır burda senın kım oldugunu nasıl ergen dusuncesız ve 0,000001 gram beyınlı oldugunu ınanıyorumkı yuzde 99 bsc uyesı bılıyordur ıstersen anket yaptır pınky suna emın olkı senden en az 10 yas buyuk olduguma emınım yasım 40 a medıven dayalı buna emın ol

la bi git eski oyuncehennemi modu kimi kandırıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Humble -- 17 Ocak 2013; 22:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

quote:

ne kandırcam nıye kandıracam sen kımsın 3 cu musun gıt sana dusenı ye dedıgın malum sıtede 6 sene once yonetıcılık yaptım ben saklamam konuyla alakası ne ve sanane sana temas eden ne.. artı benı sevende cok senın gıbı degdırdıgım de coktur kı arada boyle hoplar cıkarsınız.. Ne guzel ıste 5 sene oncekı modluk yaptıgım sıtede senın gıbı cekemeyenler bıle benı unutmamıs vay bana bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 17 Ocak 2013; 23:02:17 >

• 31 tehlikeli rakam.
  • Ubisoft iğrenç motora uğraşçağına Ac3,FarCry3 ve Watch Dogs'a çalış olmuyor böyle
  • Sir Pinky
    Niye üzüldün kardeş Microsofta hissedar felanmısın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

quote:

ne kandırcam nıye kandıracam sen kımsın 3 cu musun gıt sana dusenı ye dedıgın malum sıtede 6 sene once yonetıcılık yaptım ben saklamam konuyla alakası ne ve sanane sana temas eden ne.. artı benı sevende cok senın gıbı degdırdıgım de coktur kı arada boyle hoplar cıkarsınız.. Ne guzel ıste 5 sene oncekı modluk yaptıgım sıtede senın gıbı cekemeyenler bıle benı unutmamıs vay bana bana

abicim hayır beni yanlış anlamışsın 40 a merdiven dayalı demişsinhttp://www.oyuncehennemi.com/charismatic-t799217.html buyur. 31 yaşındasın galiba
    ayrıca bende moddum hatırlamadınmı beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Humble -- 18 Ocak 2013; 12:04:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.