Şimdi Ara

Monster Bilgisayar, 3D destekli ve çift ekran kartlı P370EM'nin satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Monster Bilgisayar, 3D destekli ve çift ekran kartlı P370EM'nin satışına başladı

100W'lık iki ekran kartıyla donatılabilen ve segmentinin en ince tasarımlarından birine sahip olan P370EM model numaralı dizüstü bilgisayarı için bir süredir ön sipariş alımı gerçekleştiren Monster, üç boyutlu görüntü desteğine sahip bilgisayarını NVIDIA 3D Vision gözlük setiyle birlikte geçtiğimiz günlerde satışa sundu. NVIDIA SLI ve AMD CrossfireX teknolojilerine destek sunan P370EM'yi 2x4GB dahili belleğe sahip GTX 680M veya 2x2GB AMD Radeon HD7970M ekran kartlarıyla edinmek mümkün.

17.3 inç Full HD (1920 x 1080 piksel) 120Hz, mat LED ekran, 2.4GHz hızında (Turbo Boost ile 3.4GHz) 45W'lık dört çekirdekli Intel Core Ivy Bridge i7-3630QM işlemci, 16-32GB DDR3 1600MHz sistem belleği, 120GB Kingston HyperX SSD, 750GB 7200RPM HDD depolama birimleri, 2MP görüntülü görüşme kamerası, arkadan aydınlatmalı klavye, çoklu dokunmatik destekli Touch Pad, DVD-RW optik sürücü, Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, iki USB 2.0, üç USB 3.0, bir USB 3.0/AC/DC güç adaptörü girişi, bir eSATA/USB 2.0, HDMI v1.4, Display Port, 2W'lık iki hoparlör, Sound Blaster X-Fi MB-2 ses teknolojisi, dokuzu bir arada kart okuyucu, parmak izi okuyucu, mSATA SSD uyumlu kart yuvası, 330W'lık AC adaptörü, sekiz hüreli 89.21Wh Lityum İyon batarya ve tek ekran kartı ile dört saat kullanım süresine sahip olan bilgisayarın optik sürücü, pil ve tek ekran kartıyla ağırlığı 3.9 kilograma ulaşıyor. 

Intel Core i7-3920XM 55W işlemci, 480GB'a kadar SSD, Windows 7/8 işletim sistemleri, Blu-ray okuyucu ve ikinci bir güç adaptörüyle birlikte konfigüre edilebilen Monster'ın çift ekran kartlı oyun dizüstüsü, NVIDIA GTX 680M ve 3D desteğine sahip P370EM3D3 model numarası altında 8.999TL'den satılıyor. Üç boyut desteğinden yoksun çift AMD Radeon HD7970M ekran kartıyla donatılmış P370EM03 ise; 6.999TL seviyesinden alıcı buluyor. Her iki üst düzey donanımı da stoktan satın alabilir ya da firmanın düzenlediği ithalat planlarına dahil olarak teslimatınızın sonraki tarihlerde daha uygun fiyata gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Monster bilgisayarın hemen teslim etmek üzere satışına başladığı tüm ürünler buradaki adreste listelenmektedir.

Monster Bilgisayar, 3D destekli ve çift ekran kartlı P370EM'nin satışına başladı

• Oyun oynamak isteyen bence laptop alıp parasını çar çur etmemeli illa laptop isteyenler için çok güzel tabiki ama bence toplama masaüstü pc kraldır

• arkadaki kocaman yuvarlak güç girişi herhal...

• Fiyatlarını haketmiyorlar bence.

• Benim bu defa yorumum farklı olacak. Yukarıda ki resimde çok güzel bir 3 boyut ortaya konmuş. Bu 3 boyutlu görünüm şeklinde oyun oynanabilir mi? Mesela bir futbol oyunu düşünelim. Futbolcu topa vuruş yaptığında topun yansıması ekran dışına taşacak ve sanki sahadaki futbolcu gibi hissedeceksin kendini.http://www.teknolojiserdar.com/?Syf=15&blg=1&ncat_id=1377875&pt=NASIL%20YAPILIR

• çok pahalı ya. ama canavar hakikaten

• Monster Bilgisayar, 3D destekli ve çift ekran kartlı P370EM'nin satışına başladı

asus gs 74 sx`e benzemis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Kocakaya -- 17 Ocak 2013; 20:06:07 >
  • 4 saatlik oyun deneyimi için bu kadar para verilir mi acaba?

• Oyun için kesinlikle masaüstü derim. Fiyatlandırması gerçekten yüksek...

• 17.3 ve kalınlığa bak. micro atx bir masaüstü bundan hafifdir sanırım.sürekli oyun oynayanların bu tarz laptoplara para vermesini mantıklı bulmuyorum ben. hamachi gibi programlar yüzünden lan partileirde bitti. ne yani tatile oyun pc nizimi götüreceksiniz

• Benim anlamadığım haberin başlığı "Oyun için laptop vs desktop" mu ?
    Adam mesela üniversite öğrencisiyse ve çoğu öğrenci gibi her sene hatta yarı dönemde ev değiştiriyorsa ki birde,doğal olarak her tatilde ailesinin yanına gidiyorsa,bide yaz okulu falan yapmayıp 3 ay tatildeyse yada benzer durumlardaysa biraz para uçlanıp 3-4 bilemedin 5 sene bunu kullanması gayet mantıklı... He bendede Monster var SLI lı değil ama 680M,taktım bi 23'inç HP monitör(okul bitince satarım diyorum.),mouse zaten vardı bide klavye çaktım orta yollu,tadından yenmiyo,yurtdışında okuduğum için kdv'nin bir bölümünüde aldım gelirken,800'e de eski makinemi sattım 2700'e geldi. 12 taksit+3 ay erteleme. SSDli 680M kartlı full hd ekranlı 3630QM işlemcili 16gb ram'li bir makina alıp 10 ay 330 lira taksit ödeyemiyorsan (2 taksitide kdv ödedi zaten) yada "o kadarlık oynamıyorum,2 korsan indirip single atıp face'e giriyom" diyosan zaten kasada toplama o fiyata... Yani işin özü insanların ihtiyaçlarına göre ürünler bunlar,he bu biraz fazla yok SLI falan ama 7bin-9bin liraya makine alanda biliyordur herhalde laptopla,desktop'un farkını,Einstein'i oynayıp gereksiz yorum yapmak manasız bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommandPrompt -- 17 Ocak 2013; 21:18:04 >
  • Benim anlamadığım ise müşteriyi bu kadar zor durumda bırakan af edersiniz bir tarafına takmayan firmanın reklamının burada işi ne?

Edit: Reklam demişim de daha çok tanıtım bu. Okumadan göndermişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gary_2550 -- 17 Ocak 2013; 21:21:03 >
  • Türk firmasıyım diye geziyolar...Türk firmasıysan mallarını Türkiye için yap arkadaşım,bu ülkede kimse laptopa 8 milyar para vermez.

2 milyara f/p canavarı çıkar bir tane yok satsın,tam bizlik işte.

Bunu ben de yaparım sipariş et,birleştir kasaya monster yaz yardır 8 milyar...oldu canım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Athelas_ -- 17 Ocak 2013; 22:46:44 >
  • bu ne böyle ya arabanın üstüne düşse araba pert e çıkar
  • 7 milyar para vericem ve o bilgisayarın tuş takımı ayrık olmıcak

• bunun içine normal ekran kartları sığmıyor mu? sli yada cross her oyunda aynı performansı vermiyor ani karesaniye düşmeleri oluyor bildiğim

• Asus un Gamer modellerine benzemiş.. Ayrıca çok deli para istiyorlar.. Meraklısına..
  • Bu kadar para verip de kaç kişi alıyor acaba bunu
  • 7000 tl ye böyle dandik bir sistemi monster çıkartır

oyun için sazan müşteri arıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 18 Ocak 2013; 15:23:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

7000 tl ye böyle dandik bir sistemi monster çıkartır

oyun için sazan müşteri arıyorlar

7000 TL'ye bundan daha iyi bir laptop mu var ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.