Şimdi Ara

Temple Run 2 gelecek hafta Play mağazasında yerini alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçen yılın en popüler yapımları arasında gösterilen ve 100 milyon indirme barajını geçen Temple Run, yeni versiyonuyla dün kullanıcıların karşısına çıktı.

Imangi Studios tarafından geliştirilen yapım, ip üzerinde kayma, maden arabasında yolculuk gibi yeni ve farklı oynanış mekaniklerini kullanıcıya sunarken, yeni güçlendirmeler, engeller, başarılar, yeni mekanlar ve her karaktere özel güçler gibi yenilikler barındırıyor.

Ücretsiz olarak App Store üzerinde indirmeye sunulan oyunun bir süre iOS işletim sistemine özel olarak kalacağı açıklanmıştı. 

Ancak Imangi yaptığı duyuruda, gelecek hafta Temple Run 2 yapımının Play mağazasında da indirmeye sunulacağını belirtti. Android versiyonu hem tablet hem de akıllı telefonlar için optimize edilecek. 

Oyunun şimdilik herhangi bir Play mağazası sürümü olmadığı için özellikle harici kaynaklarda Temple Run 2 olarak lanse edilen oyunun zararlı yazılım olduğu konusunda kullanıcılar uyarılıyor. 

• bu Temple Run bence hugodan esinlenme bir oyun

tolga beyin kulaklarını çınlatalım biraz :P
  • Bu haliyle bile gayet güzeldi yeni eklenen özelliklerle çok daha iyi olacak sanırım :)

• Ücretsiz olarak App Store üzerinde indirmeye sunulan oyunun bir süre iOS işletim sistemine özel olarak kalacağı açıklanmıştı.

Demişler

Eskidendi o devir apple efendiii,yapımcıların cebine para sıkıştırıp ios'ta kalmasını sağlamak.Artık google'da sıkıştırıyor :D
  • Grafikleri geliştirmişler sanki. İlk oyun eskimişti artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafikler gelişmiş gibi daha guzel bir oyuna benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Ücretsiz olarak App Store üzerinde indirmeye sunulan oyunun bir süre iOS işletim sistemine özel olarak kalacağı açıklanmıştı.

Demişler

Eskidendi o devir apple efendiii,yapımcıların cebine para sıkıştırıp ios'ta kalmasını sağlamak.Artık google'da sıkıştırıyor :D

Ha gayret biraz daha sikistirirsa senesi senesine oynayabilecek android kullanicilari

• İşte bu kötü oldu arkadaslarla dalga geciyodum sizde yok zuhaha xD diye. Belki seneye gelir falan diyodum uzulmeyin diyodum. Cok kotu oldu coook.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Demişler

Ha gayret biraz daha sikistirirsa senesi senesine oynayabilecek android kullanicilari

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

İşte bu kötü oldu arkadaslarla dalga geciyodum sizde yok zuhaha xD diye. Belki seneye gelir falan diyodum uzulmeyin diyodum. Cok kotu oldu coook.

/>

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.