Şimdi Ara

2012'nin En İyi Senaryosu Seçiliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Amerikan Yazarlar Derneği, WGA Awards 2013 için adayları açıkladı. Ödüllerin oyun dalını AAA kalitedeki oyunlar işgal etti. Yayınlanan aday listesinde Assassin's Creed 3, Assassin's Creed 3: Liberation, 007 Legends, Epic Mickey 2, Halo 4 ve Uncharted: Golden Abyss yer aldı. Aday açısından eksiklikleri göze çarpan listeye aşağıdan bakabilirsiniz. WGA Awards töreni 17 Şubat'ta yapılacak.

007 Legends, Yazarı: Bruce Feirstein; Activision
    Assassin’s Creed III, Senaryo yazarı: Alex Hutchinson, Corey May, Matt Turner; Multiplayer senaryo yazarı: Richard Farrese, Jeffrey Yohalem; Baş senarist: Corey May; Senaristler: Nicholas Grimwood, Russell Lees, Matt Turner, Danny Wallace, Ceri Young; Ubisoft
    Assassin’s Creed III: Liberation, Senaristler Richard Farrese, Jill Murray; Ubisoft
    Disney Epic Mickey 2, The Power of Two, Marv Wolfman; Disney Interactive Studios
    Halo 4, Hikaye tasarımı: Christopher Schlerf; Microsoft Studios
    Uncharted: Golden Abyss, Senarist: John Garvin; Sony Computer Entertainment America

• WTF ? Senaryo ve Disney Epic Mickey 2 :( Fail

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 007 legends var walking dead yok ^^. Böyle boş işleri haber yapmanız bile yanlış bence kendi çaplarında ödül verip eğlensinker boşverin.

Önemli bir ödül gibi göstermeyin.

• assasins creed tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip ve kurgulanmış oyun.. isteyen istediği kadar çırpınsın, bunun aksini iddia eden zaten yorum dahi yapmasın ;) ama vardır birkaç yırtık donda olan :)

• the walking dead the game kesinlikle olmalıydı bence listede

• quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

assasins creed tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip ve kurgulanmış oyun.

Güldürdün beni gece gece, güzel espiri :D.

• yürüyen ölüler tabiki he türkçe olmadığı için oyun benim için çöpten öteye geçemez ama ingilizce biliyo olsaydım herkez gibi büyük bir heycan duyarak oynuyabilirdim benim için ise far cry 3 herşeyiyle en güzeliydi

• dishonored ve farcry 3 neden yok
  • Mass Effect 3 de olabilirdi ama kesinlikle AC3 almalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Mickey 2 ne lan?Oyun mu lan o?

• Bu listede kesinlikle spec ops the line veya bo 2 ikisininde kurgusu cok guzeldi
  • Mass Effect 3 de olabilirdi ama kesinlikle AC3 almalı.

• Tabikide "Assassin’s Creed III"'tür.Bunun aksini iddaa eden var mı?

• quote:

assasins creed tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip ve kurgulanmış oyun.. isteyen istediği kadar çırpınsın, bunun aksini iddia eden zaten yorum dahi yapmasın ;) ama vardır birkaç yırtık donda olan :)

Size at gözlüklerinizi çıkarıp şöyle bir etrafa bakmanızı öneriyorum.

• Hitman Absolution nerede? Listede bir tane kayda değer oyun yok.

• Tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip serisi bence tartışmasız Assassin's Creed hatta sırf senaryo yüzünden favori serim. Ama tek başına Assassin's Creed 3 ödülü alamaz almamalı da.

• Assassin creed senaryosuna iyi diyenler sadece videolarını mı izlemiş ac3 ün acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: JiggySaw

quote:

assasins creed tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip ve kurgulanmış oyun.

Güldürdün beni gece gece, güzel espiri :D.

ben vardır dedim, bak yine yanılmadım! :)) kardeş şu yorumu yapabiliyorsan ya ingilizce bilmiyorsun yada assasins creed'i hiç oynamadın..
    sana tavsiyem ac1'den başlayıp son oyununa kadar oynayıp bir sıfırlaman.. sonra git bir senaryo nedir kurgu nedir onu bir araştır.. ;)
  • Halonun senaryosu beş para etmez AC3 almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

quote:

assasins creed tüm zamanların en iyi senaryosuna sahip ve kurgulanmış oyun.. isteyen istediği kadar çırpınsın, bunun aksini iddia eden zaten yorum dahi yapmasın ;) ama vardır birkaç yırtık donda olan :)

Size at gözlüklerinizi çıkarıp şöyle bir etrafa bakmanızı öneriyorum.

bence söylediğiniz şeyi ilk önce kendiniz yapın o zaman kimin at gözlüğüyle etrafa baktığını anlarsınız.. ;)
    oyunu sıfırladığından ve anladığından şüphem var açıkçası! herkesin katılmasını beklemiyorum,kimilerinin farklı görüşleride olabilir,saygı duyarım..
    ancak karşımdakinin saygısınada bakarım..
    Siz bence oyunu alıp ilk oyundan son oyuna kadar bir oynayın ve sonra oynadığınız diğer oyunlarla karşılaştırın..

kaldı ki şu listede ismi geçen oyunların 1 tanesini bile oynamışsanız ne demek istediğimi anlarsınız.. bu listede ödülü hak eden 2 oyun var..
    Bana göre 1.AC 2.007

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.