Şimdi Ara

HTC M7'ye ait yeni bir görüntü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin yeni amiral gemi akıllı telefonuna ait bir üretici yazılımına erişerek cihaza ait çeşitli teknik detaylar paylaşan evleaks, aynı güvenilir kaynağından elde ettiği yeni bir görüntüyü gün yüzüne çıkardı. M7 kod adlı cihaz için hazırlanmış bir animasyon görüntüsü olduğu tahmin edilen görselde, tasarımın tamamlanmamış olduğu görülüyor. Buna rağmen merakla beklenen M7'nin ön yüzü kısmen ortaya çıkmış oldu.

Tüketiciden büyük ilgi göreceğini öngörerek tedarik zincirine bu yönde sipariş veren HTC, yeni üst düzey telefonunda henüz piyasaya sürülmemiş bazı yeni teknolojileri barındırmayı planlıyor. 4.7 inç büyüklüğünde 468ppi piksel yoğunluğuna sahip SoLux iyileştirmelerini içeren Full HD LCD ekran, 1.7GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm çipset, 2GB RAM, 32GB dahili hafıza, 13MP f/2.0 diyafram aralığına sahip arka, 2MP 1080p video çekim desteğine sahip ön kamera, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 4G LTE, DC-HSDPA ile 42Mbps hız desteği, Beats Audio ses yükseltici, çift hoparlör, Android Jelly Bean işletim sistemi, HTC Sense 5 kullanıcı arayüzü ve 2,300 mAh pilin mevcut olacağı ileri sürülen aygıtın üst kısmındaki güç düğmesinin yanında konumlandırılan kızılötesi verici sayesinde çok sayıda cihaza destek sunan uzaktan kumanda yetilerine de sahip olacağı bildiriliyor.

Şubat sonunda İspanya'da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi 2013 kapsamında resmen tanıtılacak olan Tayvanlı firmanın yeni mobil cihazı, ABD'nin en büyük operatörleriyle birlikte Mart-Nisan aylarında 600$ seviyesinden satışa çıkacak. Asya, Avrupa ve diğer bölgelere dağıtımının da aynı zaman diliminde gerçekleşmesi bekleniyor. Qualcomm'un Snapdragon 600 serisi bir çipsetten gücünü alabileceği konuşulsa da şuan için HTC'nin hangi yongada sistem çözümünü kullanmaya karar verdiği bilinmiyor.

• 2.300 mah... Ah htc ah kızılötesi koyacagina batarya koysan...

• Ufffffff! 2300 Mah mi?

• 4.7 inç ekran ve üst kısma konumlandırılmış güç düğmesi
  • 2300 gayet yeterli olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım böyle olsa, herkes ' ' .
  • Xperia Z tanıtıldığında bu batarya ölü bu batarya berbat diyenleri konuya bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

4.7 inç ekran ve üst kısma konumlandırılmış güç düğmesi

bide sol tarafta yanlış gormuyorsam :D neyse ben bu teli beklıodum tasarım buysa ben xperia z alırım samsungun kasa kalıtesı belli zaten onu beklememe gerek yok

• xperia z için tek engel bu telefon şuan :D

• Ben sanırım M7 ve Xperia Z arasında karar kılacağım,ama S4'ü de bir beklesem de demiyor değilim

• Bu haber'de tek ilgi çeken şey 4.7 inç büyüklüğünde 468ppi piksel yoğunluğuna sahip SoLux iyileştirmelerini içeren Full HD LCD ekran. 5 inç den küçük full hd ekran yapılabiliyor demekki.

• kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen eğer arkası one x gibi felan yuvarlatılmış olmazsa apple acımaz açar davayı adamların kapı gibi patenti var :D

• Xperia z nokta

• quote:

Orijinalden alıntı: kingarthasilker

kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen eğer arkası one x gibi felan yuvarlatılmış olmazsa apple acımaz açar davayı adamların kapı gibi patenti var :D

Apple ile patent antlaşması yaptıklarını unuttunuz sanırım
  • Snapdragon 800 varken 600 kullanması ilginç olmuş.Çünkü 800 serisi asıl Cortex A15lerin rakibi deniliyor.600la çıkarsada cidden iyi bi cihaz olur ama Samsung ve LG nin gerisinde kalması da muhtemel.Birde Tegra4 kullanıcak telefonlarda var o yüzden en üst seviye telefon için Snapdragon 600 pekte yeterli değil bence.Sonra 6 ay sonra 800lü + ını tanıtmasınlar da

• yanında beats kulaklık vermeliler bence tekrar o zaman coğu kişi için ilk tercih olucakdır

• Kızıl ötesi uzaktan kumanda lisansını Apple almamış mı?
    Nasıl düşünememiş anlamadım!

• şu 2300 lük bataryaya offfff puffffff diyen yeni yetme ergenlerden kurtulamadı gitti şu forum

sanki diğer rakip tellerde 5000 lik batarya varmış gibi!!

• One X kasasını biraz daha geliştirerek sunmak çok mantıklı olurdu. S3 kullanıcısı olarak one x kasasına hep hayranlıkla baktım... Donanım herkezde aynı maşallah. Fark kasada...

• Forumda her şeye sürekli bir eleştiri yapan arkadaşlara sesleniyorum. Tasarım olarak blackberry z10'un aynısı değil mi?

İş blackberry'ye gelince herkes eleştiriyor yok ordan çalmış yok burdan çalmış HTC ne yapmış?

Telefon firmaları sanki babanızın firması herkes savunuculuk yapıyor arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headhunter117 -- 16 Ocak 2013; 21:17:17 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.