Şimdi Ara

Ebm-Dark Electro-Industrial-Harsh Club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
472
Cevap
3
Favori
6.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilmiyorum bu forumda bu tarz müzik dinleyen var mı diye hem nabız yoklama,hem paylaşım amacıyla bu konuyu açtım.İşyerinde olduğumdan detaylı yazamadım ama akşama nasip kısmet olursa Dark Electro,Industriel,Dark Wave,Synth-Pop,EBM ve türevi müzikleri dinleyen arkadaşlar varsa buradn çeşitli paylaşımlar yapabilirler..Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 9 Eylül 2013; 11:35:58 >

• Kimse yok mu? Hellö? Konu taa ocakta açılmış ve günde en az bin ziyaret alan bir forumda. Yoksa kimse dinlemiyor mu?

Belki bilmeyen çıkar diye şöyle bir tanıtım parçası atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 3 Aralık 2013; 19:46:59 >
  • Ben buradayım ama kimseden ses seda çıkmadı

Reaperıda severim tam isabet oldu dostum teşekkürler paylaşımın için :=))

Ben geniş kapsamlı bir yazı yazmayı planlıyordum dilersen ortak güzel şeyler yazabiliriz :=)
  • Çok güzel, demek hala buradasınız. :)

Eh, pek bilinmeyen bir müzik türü desem yeridir. Hoşuma gitmiyor bu durum. "Adama abi ben Ebm dinliyorum" dediğimde saf saf bakıyor yüzüme. "Endüstriyal ile Elektro dans müziğinin karışımı" diyorum, hala bakıyor. "Hafif Metal'e benzer" dememle "Satanist" etiketini yemem tam trajikomedik duruma sokuyor beni.

Eğer geniş kapsamlı bir yazı yazacaksanız, emin olun her türlü yardımım olacaktır. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 12 Ağustos 2013; 16:42:54 >
  • 2 sene öncesi Metal dinleyicisiyim fakat aşırı Nine Inch Nails fanlığı beni bu duruma soktu bence de iyi oldu :=) Ruhuma hitap eden buymuş demekki...
    2 seneden beri dinliyorum aslında..Ama arşivi epey genişlettim gibi...Dostum sen yazmaya başla ben arkadan geliyorum hehe :=)
  • Ben sizden daha yeniyim bak. 1 yıl falan oldu dinlemeye başlayalı. Grendel ile dinlemeye başlamıştım, parçalar çabuk sıksada albümler öyle kolay sıkmıyor. Tabi en başından beri Matrix ile başlayan Cyberpunk hastalığım bu işe bayağı bir etkide bulundu.

Neyse, siz yazmaya başlayın; ben arkadan eklemelere başlarım. Daha tecrübelisiniz, eheh.

Şöyle bir parça atmamın sıkıntısı yoktur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 12 Ağustos 2013; 16:57:18 >

• Tabiiki istediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz :=)

Aaa bak Grendel dersen Harsh Generation derim en baba albüm...En baba şarkıda Hate This :=)
  • Hazır "Hate this" mevzusu açılmışken bana gülünç gelen bir şeyi anlatayım;
    -Şarkı başlarken adam kadına bağırıyor, kadın "Don't yell at me" diye karşılık veriyor; orada adam bir şeyler daha zırvalıyor derken şarkıyla beraber harmanlanıyor. Şarkının sonunda bir kaç el ateş sesi ve kadının ölüm çığlıkları (?) geliyor. Benim aklıma bizim elemanların yaptığı "Beni niye bıraktın insafsız kadın?" tarzından şarkılar geliyor. Düşündüm de, Almanya'ya giden Türklerin etkisi ile EBM Arabesk Rapın uzaktan akrabası olabilir. (Tamam sustum. )

Şunu geçmezsem içimde kalır bak, bayağı severim şu elemanları;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 12 Ağustos 2013; 17:15:16 >

• Vall hiç öyle düşünmemiştim hahah :=)) Aklımdayken bu aralar en çok dinlediğim grubu paylaşim :)

• Allahım, ya Allahım!

Bir bu elemanlar birde Psyclon Nine. Şöyle dolaşsanız ya insan gibi! Birde klibi Youtube öyle bir yerden yakalamış ki adam resmen "Allah kökten hepinizin belasını versin." gibisinden duruyor. Ama ne olursa olsun adamlar sağlam şarkı yapıyor. A Violent Emotion albümü sağlamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 12 Ağustos 2013; 17:46:01 >

• Ya God Module 'e ne demeli......!!!!!!!!!

Dark Electro Gods diyesim geliyor God Module fenalar ötesi :=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

Ya God Module 'e ne demeli......!!!!!!!!!

Bakarken "İnsan mı o la" diyesim geliyor. Eheh. Aslında mind.in.a.box dışında insana benzeyen az eleman var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

quote:

Bakarken "İnsan mı o la" diyesim geliyor. Eheh. Aslında mind.in.a.box dışında insana benzeyen az eleman var.

Hmm Colony 5 dinle Absurd Minds dinle var ya bayağ makyajsız süssüz püssüz gruplar
    Ben aslında Diary Of Dreams fanıyım ama Diorama ve Bluetengel diğer favorilerim ha bir de Frozen Plasma :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

quote:

Hmm Colony 5 dinle Absurd Minds dinle var ya bayağ makyajsız süssüz püssüz gruplar
    Ben aslında Diary Of Dreams fanıyım ama Diorama ve Bluetengel diğer favorilerim ha bir de Frozen Plasma :)

Eheh. Vnv Nation'u unutmamak gerek.

Bu arada sizde de iyice bir Darkwave olayı varmış. Güzel güzel, hazır sizi bulmuşken sorayım; şu hangi şarkı?

• hmm dikkatli dinleyip bakmam lazım bu dance videosuda süperdir hani :=) yeni geldim eve :)
  • Dans videosunu güzel yapmışlar da, arada "Aha! Apaçi" dediğimiz tiplerde çıkmıyor değil. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 13 Ağustos 2013; 0:32:16 >
  • Sabah gelirken Apoptygma Berzek dinledim enerji ile doldum :=)
  • Günaydınlar efenim

Oh ne güzel. Ama ben oturup bir Apoptygma Berzerk'in albümünü bilgisayarıma indirmeyi üşendiğim için haklarında pek bir fikrim yok. Neyse, hazır bu yazıyı okurken şarj eden bir başka şarkıyı dinliyordum.

• Hmm şu zamana kadar dinlediklerimden farklı bu industrial gibi ama biraz daha farklı :=)
  • quote:

Hmm şu zamana kadar dinlediklerimden farklı bu industrial gibi ama biraz daha farklı :=)

Kendi müziğini Endüstriyal - Dubstep - Black Metal diye tanıtıyor. Garip bir eleman.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.