Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
928.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .. büyük olasılık , şanzıman yağı azalmış veya özelliğini yitirmiş olabilir..
  • Renault'ların şanzımanları halk arasındaki tabir ile biraz "Kemikli" dir.
    Muadil B sınıfı araçlara göre vitesler biraz sert ve zor geçer , İ20 ,Fiesta,Corsa gibi muadil araçları kullanıp sonra Clio ya binince vites traktör vitesi gibi geliyor insana..

Şanzıman yağını bi kontrol ettirin , imkanınız varsa başka bir Clio 3 e binip vitesi mukayese edin , eğer ki gerçekten sizin araçta bir sıkıntı varsa baskı balata değiştirdiğiniz yere gidip durumu anlatın bence...
  • Arkadaşlar sizden bir ricam var,aracınızı çalıştırmadan önce , motorun köşesinde limon pompa var onun bağlı olduğu hortumda yakıt varmı yada pompayı sıkınca yakıt akışı oluyor mu bakarsanız çok sevinirim

Bende hem mazot yok sıkıncada hiçbirşey olmuyor ilk marşta çalışmamasının sebebi bumudur diye düşünüyorum

2.marşta bakıyorum mazot havayla birlikte geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar. Aracımı satışa çıkartmış bulunmaktayım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-3-1.2-otomatik-422970971/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacrificeson

Merhaba Arkadaşlar. Aracımı satışa çıkartmış bulunmaktayım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-3-1.2-otomatik-422970971/detay/

Benim 2007 yi de satsam mi acaba 30-35 filan istemek lazim 64-65bin km de.....................
  • İlk sahibi misiniz? Araç yılda 6000 km yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algins -- 28 Nisan 2017; 21:18:4 >
  • İYİ GÜNLER
    ARACIM CLİO III HB 2011 1.5 DCİ EXECUTIVE, MAZOT ALMAK İÇİN POMPAYA GİRDİĞİMDE DEPO KAPAĞIM AÇILMADI KİLİTLİ KALDI. İDARETEN AÇTIK BAKTIK. KLİT KİTLİYOR FAKAT GERİ ÇEKMİYOR. ŞUAN BANT YAPIŞTIRARAK KİTLENMESİNİ ÖNLEDİK. AMA BİR ŞEKİLDE SÖKÜLÜP MOTORUNUN YAPILMASI GEREKİYOR. MOTORA NEREDEN ULAŞILIYOR. BU KONUDA TECRÜBESİ OLAN YAŞAYAN VARSA PAYLAŞILABİLİR Mİ? NE YAPMALIYIM.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza katılmaktan mutluyum CLİO III HB 2011 1.5 DCİ Edition 2012 model aracımı almış bulunmaktayım sizlere soracağım sorular var öncelikle ne kadar yakıyor ve mazotu hangi marka istasyondan alıyorsunuz.Birde araç biraz konfor bakımından zayıf bu yönden şikayetçi olan var mı ?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsLaZo

Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza katılmaktan mutluyum CLİO III HB 2011 1.5 DCİ Edition 2012 model aracımı almış bulunmaktayım sizlere soracağım sorular var öncelikle ne kadar yakıyor ve mazotu hangi marka istasyondan alıyorsunuz.Birde araç biraz konfor bakımından zayıf bu yönden şikayetçi olan var mı ?

Şimdiden teşekkürler.

Ben de 2011 Grandtour 1.5 DCİ var 66.000 km de 85 BG Extreme donanım. izmir şehir içi yakıt tüketimi bilgisayarda 5.1 olarak gözüküyor, pompa hesabı olarak 5.3 yakıyor. Yakıt olarak SHELL Nitro kullanıyorum. Konfor konusunda zayıf demişsiniz, ben aksine parasına göre çok iyi buluyorum, soracağınız soru olursa memnuniyetle cevap veririm.
  • Hayırlı olsun. Shellden alırım sürekli. 5.9 ortalamam var. ortalama hız 32 km/ sa civarında. uzun yolda ise duble yollar 120, otoban 132 olmak kaydıyla 5,1 yakıyorum.

aracınız sanırım en alt paket o yüzden donanım zayıf gelmiş size. benim ki executive 20th özel seri, ve sunroof hariç aklınıza gelebilecek her türlü konfor ve güvenlik donanımı mevcut, deri göğüs uygulamasına kadar.
    özetlemek gerekirse,
    Hız sabitleyici ve sınırlayıcı
    Yagmur ve far sensörü
    Bluetooth telefon bağlantısı
    deri direksiyon vites topuzu ve torpido
    6 hava yastığı,
    4 cam otomatik,
    tam otomatik dijital klima
    karartılmış camlar
    vs..
  • Selamlar,

Birkaç gündür gösterge ve teyp ışıklarının azaldığını farkediyorum. Bu ışığın bir ayarı var mı acaba ? (Benzin ikazı güzel yanıyor, yol bilgisayarı ve teypteki ışıklar soluk gözüküyor)
  • Arkadaşlar 2008 clio aracımın farı kırıldı. kasko firması kendi servisinde yaptırıyor. Orjinal far valeo marka mı yoksa farba mı? yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler
  • Sapphire S kullanıcısına yanıt
    orjinali valeodur. kesin bilgi yayalım.
  • Arkadaşlar merhaba. Kazasız, değişensiz 2012 Clio 1.5 DCİ Night & Day 45.000 km araç için 40.000 TL Nasıl sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    .. km. gerçekse , boya yememişse , hasar raporu yoksa , trigeri değişmişse , rutin bakımları vaktinde yapılmışsa , iyi fiat .. alınır ..
  • yörükpaşa Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Km nin orjinal olduğundan eminim araç bi tanıdığın. Sadece ön çamurluklardan birinde ve arka tamponda lokal boya var.

• Yeni kasası o fiyat hocam.

• merhaba arkadaşlar clio 3 hb 149.000km 1.2 authentique gök gri renk tamamen orjinal boyasız değişensiz 28,500tl nasıl fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbay044 -- 14 Temmuz 2017; 1:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbay044

merhaba arkadaşlar clio 3 hb 149.000km 1.2 authentique gök gri renk tamamen orjinal boyasız değişensiz 28,500tl nasıl fiyat

Bence fiyat normal, kaçırmayın derim.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    araca bugün baktım içi dışı gerçekten çok temiz fiyat olarakta pazarlıkla 27,500 tl anlaştık pazarlıkla kısmetse pazartesi alıcam
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.