Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
929.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 75 bg motorda rölanti valfi yokmu acaba,rölanti sorunu bi türlü çözülmedi.Lpg bile olmayan arabada rölanti sorunumu olurmuş hay böyle motorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    rolanti çok mu düşük yoksa dalgalanıyor mu sorun ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulut5155

rolanti çok mu düşük yoksa dalgalanıyor mu sorun ne?

trafikte kullanırken gazı bırakınca yani vitesi boşa atınca rölanti 200 devire düşüp normale çıkıyordu sürekli böyleydi.

sonra boğaz kelebeğini temizlettim şuan normal çalışıyor ama bu seferde klima açınca sapıtıyor.,vitesi boşa atınca 1500 devirde kalıp kendi kendine gaz verip çok yavaş aşağı düşüyor,arabada lpg de yok henüz 32 bin kmde.

• merhabalar birsey danısmak istıyorum 1.5 dizel 82.000 2011 clıo 34.500 tldenn sözlestim arac cok temiz sizlere fiyat nasıl
  • cihan0808 C kullanıcısına yanıt
    hatasız ise normal.
    piyasayı bilmiyorum ama bana pahalı geldi,ağır bakımları yapılmadıysa bin liradan fazlada o tutar .

• birde bu extrem edition bunuda eklemek isterim
  • bakımlar 74.000 binde yapıldı
    Ben 2015 9. Ayda aynı modeli 29.000 e aldım. Eğer motor temiz ise Ağır bakımları triger vs.. değişimi yapıldı ise, lastikler yeni ise alınır. (Iyi bir takım lastik 900 tl)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafta başında ön lastiklerimi değiştirdim. dunlup sp touring r1 185 60 r15 taktırdım.

etiket değerleri ;
    yakıt ekonomisi : C
    ıslakta fren : A
    ses seviyesi : 69 dB

bu değerler bir çok premium lastik markasından iyi derecede. takma sibop balans dahil 350 tl verdim.
    önümüzdeki ay arkalara da aynılarından taktıracam. şu anda arkalarda pireli cinturato lar var. diş derinliği fena değil ama yıldan dolayı sertleşmiş artık.
  • Motorvs cok iyi birtek agır bakımları yapılmamıs onuda 8. Ayda yaptırmayu dusunuyorum cok arastırdım en makul degerde bu vardı diğerleri ya km fazla yada kaporta oynanmıs artık en az 3 yıl binerim diye düşünüyorum satmak iştediğimde bana cok zarar verdirmez

arkadaşım neden 1.2 düşünmüyorsun? az yaksın diye bakımsız içine sinmeyen araç alacağına o fiyata gerçekten sıfır ayarında 1.2 ler bulabilirsin. ben 5 aydır kullanıyorum yakıt yönünden bekledeğimden de iyi çıktı. yakıtı şehir içi 100km/6,5 lt lere kadar düşürebilirsin. şehir dışı max 5.5lt lerde gezinir. 2011 model 66.000 km de full donanımlı tomtom edition modelini 27.300 e aldım. 2 ufak şahir içi kazası vardı. 30.000 e hatasız çok rahat bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstftoy

2013 Clio 1.5 dci Motor ömrü konusunda bilgisi olan var mi motor ömrü 150-200 bin km sonrasinda Motor Yenileme Şart deniyor

Bilgi alabilirmiyim

dostum bende 2010 var suan 298 bin kmde bir en az 200 daha kullanmayı dusunuyrum..önemli olan bakımları
  • Merhabalar
    Clio 3 difüzör bulabileceğimiz yer varmıdır Türkiyede arkadaşlar.
  • Merhabalar arkadaşlar
    clio 3 difüzör bulabileceğimiz yer varmıdır Türkiye de?
  • Merhabalar arkadaşlar

clio 3 difüzör bulabileceğimiz yer varmıdır Türkiye de ?
  • 2007 clio 3 hb aracım var, ön ve arka kapılardaki hoparlörler patlaktı ön tarafa 13 cmlik navitech ps 4013 aldım 1 ay önce şimdi arkayıda yaptırmak istiyorum sizce 17 cmlikmi arkaya olurmu ve dahaçok verim alırmıyım yoksa 13 cmlikmi,fark edermi,basslı şarkılarda 19 dan sonra ses bozuyor arkayı yaptırdığım zaman düzelme olurmu
  • arkadaşlar merhaba,

Bu araç sizce alınır mı ? ne kadar verilmeli en fazla ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2006-renault-clio-1.5-dci-extreme-hb-servis-bakimli-297455654/detay/

araçta 8000 hasar kaydı var. 6714tl tek kalem hasarı var, gerisi de küçük küçük hasarlar. Tavsiyeleriniz çok makbule geçer. Teşekkürler.
  • Merhaba, 2008 model Clio 1.2 Quickshift ile aranıza katıldım.Yakıt tüketiminin düşük olmasına hayranım şuan. Tek sorunum kalkışlarda silkeleme sorunu. (baskı-balata yeni değişti) bu sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar var mıdır?çözüm varsa rica etsem paylaşırlar ise sevinirim. İyi forumlar.

• osmangdk kullanıcısına yanıt
    bende yeni aldım, 6 yaşında aarba baskı balatası hiç değişmemiş. silmeden çok sikayetçiyim sizin dediğiniz gibiyse değiştirsemde düzelmeyecek ozaman. takipteyim
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.