Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
929.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende de aynı araç var (aut. 1.5 65bg), 10.000 pakım ne kadara mal oldu?
  • dafkanat paçalıkla ilgili gittigidiyorda 2 li takım halinde 8,5 ytl

burada ,
    http://urun.gittigidiyor.com/PACALIK-GUARD-RENAULT-MODELLER_W0QQidZZ4556298
  • extreme kardeş , lpg forumunda clio için araştırma yapıyorum , bi benimki bide senin makine fazla yakıyo burda , taktırsakmı ne , ben araştırmadayım valla, bakalım ne çıkacak hayırlısı
  • 200 YTL civarında
    quote:

Orjinalden alıntı: asilloo

Dr.power

bende de aynı araç var (aut. 1.5 65bg), 10.000 pakım ne kadara mal oldu?
  • dizelin 10.000 bakımı 200 ytl ciavarındaysa 1.2 benzinlinin bakımıda aynı fiyat galiba. ama bize dizelin bakımı daha pahalı olur diyolar diye biliyorum. Benzin ile dizelin farkı yok o zaman bakım konusunda.

birde bu linktehttp://www.araba.com/567279.html arabaya tüm dış ekipmanları takmışlar daha da üzücü olan 2007 model 2700 km bir clio III 18.000 ytl kadar satıyorlar. Bizim araçlar desenize şimdiden 10.000 ytl zararda.
  • Ahmet kardeş! walla ben şimdilik 2-3 sene arabaya dokunamam. lpg1,5 milyar işletmesi,muayenesi 2 milyar. ben söylediğim gibi daha dokunamam.birde bu masrafı yapacağıma 1-2 milyar daha koyup dizel 2. elle takası düşünürüm. ama senin imkanın elverirse seni izlerim.
  • turhank kardeş ilandaki araç boyalı o sebeble düşük fiyatı. ama genede en fazla 20-21 eder bizim araçlar.
  • zarar 5 000 ytl. genede fazla.
  • @turhank arkadaşım; Dr power arkadaşım dizel araç bakım tutarını 200 YTL cıvarı olarak belirtmiş. Bende bir önceki sayfanın sonunda benzinli araç bakım tututarını 130 YTL olarak belirtmiştim. Bilginize.

quote:

Orjinalden alıntı: turhank

dizelin 10.000 bakımı 200 ytl ciavarındaysa 1.2 benzinlinin bakımıda aynı fiyat galiba. ama bize dizelin bakımı daha pahalı olur diyolar diye biliyorum. Benzin ile dizelin farkı yok o zaman bakım konusunda.

birde bu linktehttp://www.araba.com/567279.html arabaya tüm dış ekipmanları takmışlar daha da üzücü olan 2007 model 2700 km bir clio III 18.000 ytl kadar satıyorlar. Bizim araçlar desenize şimdiden 10.000 ytl zararda.

• sonuçta sıfır araba almak her zaman zarar ettiriyor günümüzde ne yazık ki! hepimiz bunu bilerek aldık. bir tanıdığım 2005 yılında meganeII dizeli 33,5 milyara almıştı ama şimdi ederi 25 milyar. bu farkın sebebi alırken çok fazla vergi ödüyoruz. aslında satarken telaffuz edilen rakamlar aracın asıl değeri.

bu vergiler oldukça daha çokkkk zarar ederiz.
  • eyvallah dostum teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: extremeclioIII

dafkanat paçalıkla ilgili gittigidiyorda 2 li takım halinde 8,5 ytl

burada ,
  • quote:

Orjinalden alıntı: dafkanat

eyvallah dostum teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: extremeclioIII

dafkanat paçalıkla ilgili gittigidiyorda 2 li takım halinde 8,5 ytl

burada ,

• Merhaba arkadaşlar...!

Ben de uzun araştırmalarım sonucu Clio III almaya karar verdim. Honda Jazz ile Clio arasında gittim geldim ve Renault almaya karar verdim. Aracım 1.2 Authentique ABS + Stik Paket. (Çelik Jant+Sis Farı) Geçtiğimiz hafta Renault Manisa bayisi Ordu A.S.'den aldım.(Ateş Kırmızı) Araçtan çok memnunum.Gerek sessizliğinden gerekse yakıt tüketiminden çok memnunum.Tek sorun rampalarda beklediğim performansı alamamam.Ben bu kadar zorlanacağını tahmin etmemiştim. Tabi 1.2 Litrelik bi motordan bu kadar performans almak çok güzel ama rampalarda ki performansı çok kafama takılıyor. Bazı arkadaşların yaşadığı problemler (sabah zor çalışma, ses gelme durumu,...) bende hiç olmadı. umarım olmaz da...

Mesajlarınızı bekliyorum....
  • Arkadaşlar kol dayanağı ile ilgili bişey söylemek istiyorum. Ben de bunu yeni öğrendim.Kol dayanağını 17 YTL karşılığı aksesuar satan dükkanlardan alabilirsiniz. Benim arkadaşa aldık bugün çok güzel oldu. Orjinali alınacak gibi değil. Çok da güzel oldu bence.
  • Clio III bindikçe tadına varılan bir araç bence.
    Dolayısıyla iyimi ettik kötü kararmı diye düşünmeye gerek yok. 2006 yılın otomobili. Ötesi varmı bunun.

Arkadaşlar jant ve alarm araştırıyorum. (Clıo II için) Tavsiyeleriniz nedir.

Şehiriçi ve dışı hız limitlerini uymanız dileği ile hoşcakalınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemal_sirinbas

Merhaba arkadaşlar...!

Ben de uzun araştırmalarım sonucu Clio III almaya karar verdim. Honda Jazz ile Clio arasında gittim geldim ve Renault almaya karar verdim. Aracım 1.2 Authentique ABS + Stik Paket. (Çelik Jant+Sis Farı) Geçtiğimiz hafta Renault Manisa bayisi Ordu A.S.'den aldım.(Ateş Kırmızı) Araçtan çok memnunum.Gerek sessizliğinden gerekse yakıt tüketiminden çok memnunum.Tek sorun rampalarda beklediğim performansı alamamam.Ben bu kadar zorlanacağını tahmin etmemiştim. Tabi 1.2 Litrelik bi motordan bu kadar performans almak çok güzel ama rampalarda ki performansı çok kafama takılıyor. Bazı arkadaşların yaşadığı problemler (sabah zor çalışma, ses gelme durumu,...) bende hiç olmadı. umarım olmaz da...

kardeş öncelikle hayırlı uğurlu olsun. aracın daha 1 haftalık anladığım kadarıyla, aracın çekişinin gün geçtikçe iyileşeceğini göreceksin. daha aracının motoru açılmış değil 1500 km yi devir performansı artar.

• Cemal Bey, ben de aynı yerden aralık ayında aldım. Foruma yada benim hazırladığım clioclub@yahoogroups.com mail grubuna istediğiniz soruları yazın, bizdeki tecrübeleri herzaman paylaşmaya açığız. Güzel kullanımlar dilerim

quote:

Orjinalden alıntı: cemal_sirinbas

Merhaba arkadaşlar...!

• arkadaşlar ben de ae aracıma mp3 çalar ve mp3 çaları kasetten teype aktaran sistemden aldım. müzik zevkim şaha kalktı. radyolularda vardı ama markalı bir radyo frekanslı mp3 çalar bulamadığım için böyle yaptım toplam 100.ytl ye mal oldu.

almasamıydım acaba.

amannnnnn aldık artık.

ayrıca paçalık için kredi kartı istiyorlar yauvvv ben kredi kartı kullanmam ki. neyse hafta sonu bir sanayiye gideyim belki oradan bulurum .çok yararlı olacağını düşünüyorum. acaba başka paçalık taktırmak isteyen arkadaşlar yok mu aranızda.

yoksa gereksiz mi. arabanın arkası çok toz oluyor önelr mi acaba onu. arka tekerden kalkan toz olduğu gibi arka cam ve bagaj kapağında. bir de tağmur yağınca çok batıyo araba.

neyse hasi herkese kazasız belasız sürüşler.

yeni gelen arkadaşa da hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız inşallah.
  • arkadaslar resimlerle su pacalığı banada tarif edermisiniz ....nereye nasıl takılıyo...ne işe yarıyo .....resim varsa memnun olurum ...
  • YENI CLİO suna kavusan arkdasla hayırlı olsun araclarınız kazasız belasız kullanmanız dileğiye.motorunu yıkatan arkadas oldumu ?olduysa bır sorun arıza yaşadımı düşündüm ama sayın angaralı71 abimiz saygı duydugum bir kişi yıkatmamı önermedı sorun çıkabılıyormus daha oncekı arabasında yaşamıs bazı sorunlar yıkatsan bıle serviste yıkat dedi sizin görüşlerinizde almak istedım..
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.