Şimdi Ara

BOMBA Opel’in yeni 1.6 dizeli duyuruldu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
5
Favori
40.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gözünüz aydın. Almanya sitesinde Astralar üzerinde gözüküyor motor. Forumculara göre 2014 başında gelecekmiş.
    Hayırlı uğurlu olsun.
    320 Nm max torku ve 136bg gücü ile hakikaten VWnin 250Nm tork 105 1.6 dizel ünitesine sağlam rakip olacak gibi duruyor.
    Maşallah güzel araba opel astralar
  • ppzrg kullanıcısına yanıt
    Konusunu actim. 2014 ilk ceyrekte almanyada teslimatlar baslayacak. Bize gelmesi yaz aylarini bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik olacak mı acaba? Sedanını çok beğeniyorum. 1.6 dizel otomatik olursa hiç affetmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

gözünüz aydın. Almanya sitesinde Astralar üzerinde gözüküyor motor. Forumculara göre 2014 başında gelecekmiş.
    Hayırlı uğurlu olsun.
    320 Nm max torku ve 136bg gücü ile hakikaten VWnin 250Nm tork 105 1.6 dizel ünitesine sağlam rakip olacak gibi duruyor.
    Maşallah güzel araba opel astralar

PSA'nın 270Nm Tork 115 Hp motoru, Renault'un 320Nm Tork 130 Hp motoru, Honda'nın 300Nm Tork 120 Hp motorları dururken, VW 'nin 250NM Tork 105 Hp motoruna rakip değil bu motor.
  • babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    Otomatiği şuan yok ilerde olur belki.
  • ben genel olarak alman arabası alıcısını kastetmiştim. siz de haklısınız.
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_
    PSA'nın 270Nm Tork 115 Hp motoru, Renault'un 320Nm Tork 130 Hp motoru, Honda'nın 300Nm Tork 120 Hp motorları dururken, VW 'nin 250NM Tork 105 Hp motoruna rakip değil bu motor.
  • 1.6 dizellerin cikacak olmasi ikinci el opellerde fiyat düsüsleri yasatir bence .yanlis mi ?
    Benim gibi ikinci el opel bakanlar icin umut olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

ben genel olarak alman arabası alıcısını kastetmiştim. siz de haklısınız.
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

Tabi Alman motorlarını kastediyorsanız haklısınız.
  • Bu motor için performanssız diyorlar. Yok 9 saniye olmalıydı diyorlar 0-100'ü için. Performans manyağı yapan BMW'nin bile 10.5 saniye 1.16d için. Çok insafsız yorumlar var gerçekten. Bakalım ne zaman gelecek Astra üzerinde bu motor.
  • Eger iyibir fiyat politikasi yapamazlar ise cok satilcagini zannetmiyorum tipki Renault ve Honda'da olduğu gibi halkin arz-talebi dizele yonelik olunca sizde bunndan faydalanip abartirsaniz fiyatlari istenen satis rakamlarina ulasilmasi biraz zor

• hocam Honda'da Renault'da VW gurubunun müşteri kitlesinden çok zor çalar. Ama Opel çok rahat çalabilir diğerlerine göre. Şu an binek otoda bildiğiniz gibi VW lider. VW alıcısı ile Renault alıcısı birbirinden farklı. En başta alırken ki öncelikleri farklı. Honda deseniz C sınıfı sedan segmentine indiremediği sürece o motoru biraz zorlanır.65000 lirayı HB ve ikinci eli çok hareketli olmayan bir arabaya ancak o arabanın hastası verir. tabii ki fiyat da bir etmen. Oysa ki Opel Astra Sedan 1.3 dizel motoru ve bazı diğer dezavantajları ile bile ciddi satış rakamları yakalıyor. Bunlar benim öngörüm. ne olacağını zaman gösterecek. Ama şuna yürekten inanıyorum ki VW gurubu (özellikle VW, seat ve skoda markaları) 1.6 dizel sedan C-D segmenti içinde biraz satış fiyat ve politikalarını gözden geçirmek zorunda kalacak. Tabii Türk tüketicisi akıllı davranırsa.
    Saygılarımla

quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

Eger iyibir fiyat politikasi yapamazlar ise cok satilcagini zannetmiyorum tipki Renault ve Honda'da olduğu gibi halkin arz-talebi dizele yonelik olunca sizde bunndan faydalanip abartirsaniz fiyatlari istenen satis rakamlarina ulasilmasi biraz zor

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.