Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
8
Favori
40.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Sennheiser 280 Pro yerine Asus Vulcan aldim. İyi mi yaptim bilmiyorum. Hadi hayirlisi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaslar Sennheiser 280 Pro yerine Asus Vulcan aldim. İyi mi yaptim bilmiyorum. Hadi hayirlisi..

Birisi oyuncu kulaklığı diğeri müzik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accepter le progrès

quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaslar Sennheiser 280 Pro yerine Asus Vulcan aldim. İyi mi yaptim bilmiyorum. Hadi hayirlisi..

Birisi oyuncu kulaklığı diğeri müzik?

Müziklerdeki farkını sormuştum. Doğru oyuncu kulaklığı ama bas, tiz, mid, sahne, enstrümanın bol olduğu müziklerde nasıl performans farkı olur?
  • Merhabalar. Forumunuza size soru sormak için üye oldum. Kulakligimda Problem çıktığı için yeni bir kulaklığa geçmeye karar verdim. Önceden kulakici kulaklık kullanıyordum. 250 TL Ye kadar bir bütçem var. Müzik türü olarak Heavy metal trash metal ve dubstep dinliyorum. Müzikte iki hususa dikkat ediyorum. Sesin temizliği ve bass. Sennheiser ie8 modelinden geçeceğim için biraz tereddütüm var açıkçası. Önerilerinizi bekliyorum. Birkaç model soylerseniz kendim test edip alabilirim. Ama kkesinlikle bunu al dediğiniz bir model varsa size güveniyorum. Teşekkürler
  • Berozkan7 B kullanıcısına yanıt
    Buradan alacaksanız akg k518 veya 2.el bir Ultrasone Hifi580 veya V-Moda m80. Yurtdışından alacaksanız ATH Es7.
  • Cevabınız için Çok teşekkür ederim. Degerlendirip seçimimi yapacağım. Her gün beş buçuk saatim yolda geçtiği için müzik benim için çok önemli. Önceki mesajlarinizi okuyup sony mdr-v55 almayi düşünmüştüm. Az kalsın yanlış seçim yapmak üzereymișim. Tekrar teşekkürler

Eğer kişinin aradığı bass ise v55 en doğru tercih olmazdı. İyi yapmışsınız.
  • Bu arada bu kulaklıkların dışarı çok ses verme durumu var mı? Metrobüste tramvayda metroda ve otobüste insanları çok rahatsız etmek istemem. Çünkü ben sadece Son seste müzik dinliyorum. Başka türlü metal dinlenmez zaten :D

Çoğu kulaklık son seste dinlenirse dışarı ses verir. Net. Ancak mesela dt1350 vermez. Onun gibiler? İşte o zor. Artık nasılsa o kulaklık başkadır.
  • Söylediğiniz kulaklıklara bakma şansım oldu. Akg k518 dışında hepsi bütçemin üstünde. AKG de çocuk kulaklığı gibi geldi zaten. Onerileriniz için yine de teşekkür ediyorum. Iyi forumlar

• Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Philips downtown ve sony xb600 arasında kaldım.Aralarında 45 tl lik bir fark var.Xb600 bu farka değer mi ?Downtown teknosada 100 tl.Genellikle otobüste dinleyeceğim.Her türlü müziği dinlerim.Eğer xb600 le arasında çok büyük bir fark yoksa downtown düşünüyorum.Bu konu hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim...
  • spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Downtown derim o farkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Downtown derim o farkta.

Teşekkür ederim cevabınız için.Ama para sorun değil üstüne ekleyip xb600 de alırım.Xb600 hem sony olduğu için hemde daha cafcaflı göründüğü için gönlüm onda.Hem basslı müzük severim hemde arada rock tarzıda dinlerim.Bana hangisinin en uygun olduğunu söylerseniz çok sevinirim.Para sorun değil eğer siz xb600 ün downtown karşısında üstün olduğunu söylerseniz xb600 alıcam.Lütfen yardımcı olun sizin gibi bilgili birine ihtiyacım var.Sonuçta bir kere kulaklık alıcam kırılana veya bozulana kadar.Hangisi iyiyse alıcam onu.Aradaki fark önemli değil.Sizide rahatsız ettim kusura bakmayın ama cevabınız çok değerli benim için...
  • quote:

Downtown derim o farkta.

Birde şimdi teknosaya baktım PHILIPS O'NEIL SHO9567GN/10 THE STRETCH diye bir kulaklık bayağ bir indirimle 95 tl ye düşmüş.O mu iyi acaba yoksa downtown mı? Diğer alıntıda belirttiğim gibi sony xb600 bunlardan iyi değilse bu 2 sinden birini alıcam.
  • Sorunuzu uzun olmasının hatrina silmedim. Ancak yeri burası degil, konunun ana sayfası. En kısa sürede yazdiklarinizi oraya kopyalayıp yeni başlık acin.
  • spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Downtown derim yinede. Philips ses konusunda başarılıdır.
  • quote:

Downtown derim yinede. Philips ses konusunda başarılıdır.

Teşekkürler yardımlarınız için.Sizin tecrübenize güvenerek downtown alıcam.Şimdilik ihtiyaçlarıma cevap verebilecek bir kulaklık...
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba. Bugun kulaklık inceleme ve deneme imkanım oldu. Akg k518 150 liraya düşmüş indirim vardı. deneme şansım oldu ama çok basit boğuk ve saçma geldi. Akg k430 ve Akg k450 nin sesi daha çekici geldi ama onlar da cok küçük kulaklıklar. Marshall major ve sony mdr-v55 ten bahsetmiyorum bile. 7 yaşındaki kardeşime dinletsem beğenmez. Bu bütçeye kulaklık olmadığına karar verdim. Biraz daha biriktirip yeni bir ie8 ya da ie80 alıcam.

• Elektronik Müzik Agırlıklı Kullanıcam,Trance Ve House Dinliyorum,

Sıralarsak

Önce Bass,Mid Ve Tiz Diye Sıralayabiliriz.
    Ama Bass Konusunda Başaralı Olcak Diye Mid Ve Tiz Sesleri Bozmasın,Dengeli Olsun Bası Az Olsun Razıyım...

Grado SR 60i Yada SR80İ

Shure SRH440

panasonic rp djs400

Sennheiser HD 518

Fiyatına Göre Cok Uygun Ama Türkiyedeki Fiyatları Pahalı,Eş Deger Sony Ürünü Falanda Olabilir,

Gradoyu Cok Övmüşler Ama,Bas Ve Rıhatlıgı Konusunda Yetersiz Diyorlar

Shure Hakkında Pek Bişey Araştıramadım

Panasonic Cok Uygun Fiyatlı Gibi Duruyor

sennheiser İsmi Bile Yetiyor:D Cok Kararsız Kaldım Hangisini Almalıyım,

Not.Yurt Dısı Fiyatlarını Baz Alarak Bu Ürünleri Düşündüm,Türkiyeye 500 Liraya Geliceklerse Eş Degeri Sony,Logitec Ürünlerinide Alabilirm.Marka Takındım Yok...

• Beyler Sony xb600'ün konusu geçmemiş kullanan yok mu kulaklığı çok övüyorlar , V55'ten daha iyi diyenler de var bi bilginiz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.