Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
8
Favori
40.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferahca, mid ve tizler belirgin ve dolgun bir sesli. Büyük padleri sayesinde kulağı sarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 yıldır portapro kullanıyorum, daha çok metal ağırlıklı dinliyorum. Oldukça memnunum aslında ancak ev kullanımı için izolasyonu iyi değil. Dışarıya çok ses veriyor. Katlanabilir yapısı pek işime yaramıyor evde kullanıldığı için. Kulağı saran izolasyon konusunda başarılı, ses kalitesi olarak portapro'dan geçtiğime değecek, metal-rock arada bir de pop için uygun kafaüstü arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Madem evde, o halde bulabilirseniz Ath Ad700
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Madem evde, o halde bulabilirseniz Ath Ad700

Fiyat olarak ebay de 150-200 dolar civarında. Gümrükte sıkıntı çıkarır sanırım.

• Türkiyede de satan var. Araştırın biraz.

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=7428.0
  • özür dileyerek bir soru sormak istiyorum bazı mesajlarda sık sık kulaklık amfi si adı verilen bir aygıttan bahsediliyor ben creative titanium xfi fatality champion ses kartı kullanıyorum acaba çok iyi bir kulaklık almam durumunda bir amfi ye ihtiyacım olurmu yoksa bu ses kartı yeterli çıkış gücünü sağlarmı ? şimdiden herkeze çok teşekkür ediyorum saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeseskane123 -- 14 Eylül 2013; 15:35:13 >
  • quote:

Türkiyede de satan var. Araştırın biraz.

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=7428.0

Alırsam sıfır alırım hocam. Yine de teşekkürler cevabın için
  • Bugün marshall major alacağım ama hala emin değilim
    bütçem max 270
    Dinlediğim şarkılar will.i.am - michael jackson vs.
    Genelde sabahları yürüyüş yaparken kullanacağım

Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Eylül 2013; 12:32:02 >
  • Akg k518 daha iyi ses manasında.

• quote:

Akg k518 daha iyi ses manasında.

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=13413&gid=1842 sizce bunumu almalıyım hocam yoksa sizin bu fiyata daha iyi öneriniz varmıdır. Ayrıca bazı yerlerde akgnin malzeme kalitesinin kötü olduğunu söylenmiş bu konu hakkında yorumunuz varmıdır . Yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Eylül 2013; 14:04:41 >

• O kulaklikla k518 arasinda ses manasında epey fark var ve 518 dinledikten sonra yuzune bile bakmazsiniz onun.

Kulaklık sert plastik olduğu için yer yer aşınma olabilir zamanla. Ancak abartılacak şekilde degil.

• quote:

O kulaklikla k518 arasinda ses manasında epey fark var ve 518 dinledikten sonra yuzune bile bakmazsiniz onun.

Kulaklık sert plastik olduğu için yer yer aşınma olabilir zamanla. Ancak abartılacak şekilde degil.

k450 nin tek taraftan kablo çıkması ve değiştirilebilir kablo olması ayrıca tip olarak resimlerde daha güzel görünüyor olması beni çok kararsız yaptı
  • Öncelikle tüm arkadaşlara merhabalar. müstakil evden siteye taşındığımız için ses sisteminde müzik dinleyemiyorum. O yüzden sizlerden tavsiye almak istiyorum.

-Bütçem 150 Lira Belki 200

-Ağırlıklı olarak ne tür müzikler dinlerim ? R&B,Pop,Club,Rap,Hip-Hop

-Hangi karakterde ses tercih ederim ? Benim için en önemli olan özellik bass'tır. Bass olmadan müzik dinleyemem.

-Hangi kaynakta kullanacağım ? Bilgisayarda.

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Not : Bursa'da yaşıyorum. Vatan Bilgisayar/MediaMarkt/Teknosa/Gold/Darty gibi mağaza ulaşabilmem mümkün.
  • sennheiser hd 439 nasıl bir kulaklık ? Bu fiyata alınabilecek bu kalitede farklı ne gibi kulaklıklar var. BASS dinleyicisi değilim ama kulağı yoracak kadar stüdyo kulaklık seviyesinde ses veren kulaklıkları da sevmiyorum. Biraz daha tok sesli kulaklıkları seviyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

AKG 518 le yerine amazondan q460 almamı önerirmisiniz

http://www.amazon.com/gp/product/B004444O4G/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Öncelikle tüm arkadaşlara merhabalar. müstakil evden siteye taşındığımız için ses sisteminde müzik dinleyemiyorum. O yüzden sizlerden tavsiye almak istiyorum.

-Hangi karakterde ses tercih ederim ? Benim için en önemli olan özellik bass'tır. Bass olmadan müzik dinleyemem.

Not : Bursa'da yaşıyorum. Vatan Bilgisayar/MediaMarkt/Teknosa/Gold/Darty gibi mağaza ulaşabilmem mümkün.

Akg K518 veya AiAiAi Tracks tektir bu rakamlara. Ondan sonra Sony V55 gelir ama basları o ikisinden daha azdır.

• En sonunda bir kulaklıkta karar kıldım ancak kafama takılan bir soru var ve yardımcı olursanız çok mutlu olurum
    almak istediğim kulaklık ultrasone hfi 580 ve ben bu kulaklığı bilgisayarımda kullanmayı planlıyorum
    ses kartımhttp://www.vatanbilgisayar.com/creative-xfi_titaniumchampion-x-fi-titanium-fatal1ty-champion-pci-e-ses-karti/productdetails.aspx?I_ID=35514

bu ses kartı bu kulaklığı besleyebilirmi veya ayrıyetten kulaklığı beslemek için aparat almam gerekirmi ve son olararak bu kulaklığın özellikle bass konusunda çok başarılı olduğunu okudum tavsiye edermisiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Öncelikle tüm arkadaşlara merhabalar. müstakil evden siteye taşındığımız için ses sisteminde müzik dinleyemiyorum. O yüzden sizlerden tavsiye almak istiyorum.

Akg K518 veya AiAiAi Tracks tektir bu rakamlara. Ondan sonra Sony V55 gelir ama basları o ikisinden daha azdır.

Cevaplarınız için minnettarım. Önerdiğiniz Akg ve AiAiAi modellerine baktım. AiAiAi hiç sevmediğim modellerden. Akg K518'i gerçekten çok hoşuma gitti. Ben bu kulaklığı nereden temin edebilirim ?

• Ya Mediamarkt'ten yada ucuza sattığım bir tane var, biraz yıpranmış, ondan.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.