Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
8
Favori
40.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sonysepetim.com/?urun-2438-Sony-MDR---V55-L-Kulaklik.html

Araştırırken denk gelmişti sıkça tavsiye etmişsiniz bari bulmuşken sizle paylaşayım paranız boşa gitmesin dedim :)
    Forumda daha yeniyim
  • Merhaba,

Daha önce de 300 ve üstü bölümünde sormuştum ancak, bana Türkiyeden daha rahat alınabilecek ürünler gerekli. Ve o bölümde verdiğiniz cevaplarda ki ürünler bütçemizin üzerinde.

yazılım ofisinde kullanılacak bir kulaklık arıyorum. (f/p ürünü olması + olacak, çünkü aynı kulaklıktan 10 tane alacağım)
    Özellik olarak;
    -> kaliteli ses vermeli
    -> dışarıya ses vermemeli ki ofisde ki diğer kişiler müzik dinlemiyorlarsa rahatsız olmasınlar
    -> mesai saatlerinde uzun kullanım olacağı için çok rahat olmalı.

Bu özellikleri sağlayan f/p ürünü en mantıklı ürün sizce nedir?
  • Sennheiser'ın px 100 veya 200'lerinden alın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Sennheiser'ın px 100 veya 200'lerinden alın o zaman.

Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışıyor, cevap veriyorsunuz ancak.
    Verdiğiniz cevap işe yarayacak bir cevap değil, konuya yabancı olduğum için önerdiğiniz kulaklıklara baktım, bu kulaklıklar açık, dinlenilen müzik dışarıya çok rahat gidecektir.
    Benim istediğim sorduğum zaman belirttiğim gibi ofiste yan masada oturan insan benim dinlediğim müzikten etkilenmesindi.

Neyse sonuçta niye böyle yaptın güzelce tavsiyede bulunmadın diyecek halim yok ama biraz daha titiz tavsiyede bulunabilirseniz daha iyi olur, zira insanlar sizin tavsiyenize güvenip para harcayacaklar.
  • Tabii, şüphesiz ki ben açık kapalı kulaklık ayrımını bilmiyorum Onlar kapalı kulaklıklardı sayın brave_heart. Eğer bunların dışına çıkmak istiyorsanız Mediamarkt'te istediğinizi alabilirsiniz tabiiki.
  • quote:

Tabii, şüphesiz ki ben açık kapalı kulaklık ayrımını bilmiyorum Onlar kapalı kulaklıklardı sayın brave_heart. Eğer bunların dışına çıkmak istiyorsanız Mediamarkt'te istediğinizi alabilirsiniz tabiiki.

Evet ne yazık ki sanırım açık kapalı kulaklık ayrımını bilmiyorsunuz.

Sennheiser px 100 açık bir kulaklık, hatta dışarıya ses verme sorunu ile ilgili http://eksisozluk.com/sennheiser-px-100--829107?p=1 buradan bilgi alabilirsiniz.

Keşke direk kendinizi savunmadan önce ne önerdiğinizi bir kontrol etseydiniz

• quote:

px 100

Onlar derken geçen günki mesajda önerdiklerimi kast etmiştim. "Onlar kapalı kulaklıklardı" demem başka neye işaret edebilirki? Ha amacınız bağcıyı dövmekse buyrun, tartışma yaratacak değilim.
  • quote:

quote:

px 100

Onlar derken geçen günki mesajda önerdiklerimi kast etmiştim. "Onlar kapalı kulaklıklardı" demem başka neye işaret edebilirki? Ha amacınız bağcıyı dövmekse buyrun, tartışma yaratacak değilim.

Yok estağfirullah, sonuçta sizde yardım etmeye çalışıyorsunuz. Kaç gündür bu kulaklık sorunumuza bir çözüm arıyorum halen bulamadım, son çare buradan direk çözüm bulurum demiştim. Yani biraz beklenti yüksekti herhalde.

Neyse yine de teşekkürler.
  • quote:

O zaman akg k518 veya Sony mdr v55. Bu kadar genel bir kullanım amacı için genel beğeniye uygun şeyler uygundur.

Hocam önerilerinizden dolayı MDR V55'in siparişini verdim.Laptop hakkında internette sesi hakkında olumlu yorumlar aldım.hemde tanıtımlarda filan sesiyle övünmüşler.Ben pek bir şey sanmıyorum ama yine de boşa ses kartına masraf yapmayacağım hemen.Gelsin deneyip olmazsa ses kartı almayı düşünüyorum.Yalnız ilk bu kadar üstün bir kulaklık alacağım için pek anlamıyorum.Ses kartının yetersizliği nasıl anlaşılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seazers

quote:

O zaman akg k518 veya Sony mdr v55. Bu kadar genel bir kullanım amacı için genel beğeniye uygun şeyler uygundur.

Hocam önerilerinizden dolayı MDR V55'in siparişini verdim.Laptop hakkında internette sesi hakkında olumlu yorumlar aldım.hemde tanıtımlarda filan sesiyle övünmüşler.Ben pek bir şey sanmıyorum ama yine de boşa ses kartına masraf yapmayacağım hemen.Gelsin deneyip olmazsa ses kartı almayı düşünüyorum.Yalnız ilk bu kadar üstün bir kulaklık alacağım için pek anlamıyorum.Ses kartının yetersizliği nasıl anlaşılır?

Kulaklıktan ses cılız geliyorsa veya baslar burg burg boğuluyorsa anlaşılır :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seazers

quote:

Kulaklıktan ses cılız geliyorsa veya baslar burg burg boğuluyorsa anlaşılır :)

Basslar burg burg geliyordu.İyi ki siparişi vermişim.
    Bu arada kulaklığı alma sürecimde yapmış olduğunuz yardımlar için teşekkürler.

• Birşey değil, birini daha mutlu ettiysek ne güzel
  • oyun oynarken ve müzik dinlerken kullanabileceğim 250 300 lira civarında bir kulaklık arıyorum rahat olması ve ses kalitesi önceliklerim
    razer kraken düşünüyorum ancak tam emin olamadım
  • bu mesajı görmeden kendim konu açmıştım, buraya yazmak daha doğru olurmuş. İncelemek isteyen olursa http://forum.donanimhaber.com/forumid_419/p_/tt.htm

-Bütçe: 0-250 arası
    -Ağırlıklı olarak ne tür müzikler: genelde trip-hop denen bir müzik tarzı dinliyorum. Bilmeyen varsa Massive Attack en çok beğendim gruptur. Biraz slow hip-hop denebilir.
    -Kesinlikle bass ağırlıklı sesleri tercih ederim,
    -masaüstü bilgisayarımda kullanacağım,
    -Playvision' nun oyuncu kulaklığını almıştım, onda titreşim mevcuttu ve çok iyi bas veriyordu. Ama geri verdim. Yine titreşimli bir kulaklık istiyorum ama diğer özellikleride iyi olmalı. cızırtı, kalitesiz malzeme gibi şeyler olmamalı

• Oyuncu kulaklıkları için burası pek doğru olmayabilir. Zira bunlar ne ben ne Quattro'nun bilgisi dahilindedir. Saygılarımla.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Öncelikle merhaba ve teşekkür ediyorum böyle bir sayfa için.Ben her tarz müzik dinlerim ama daha çok blues,jazz ve ara sıra bas ağırlıklı müzikler bunun için aiaiai tracks aldım ancak hiç hoşuma gitmedi yalıtımı olsun,basları olsun,tizleri olsun hiçbir şekilde beni memnun etmedi o kadar para verip hayal kırıklığına uğradım bir daha olmaması için sizden tavsiye bekliyorum sansa clip+ ile kullanacağım.
  • Eğer Trackse "o kadar para verip diyorsanız" ya sınırınız çok düşük yada iyi kazık yemişsinizdir. Neyse..

Hep önerdiğimiz k518, Sony v55 / zx 600 veya burada daha önce hiç önermediğim jvc ha s500 hoşunuza gidecektir.
  • Yani şimdi ben size burda adam gibi bilgi almak adına soru soruyorum siz neden beni küçümsüyorsunuz türkiyenin sorunu işte alay etmek, bu insanları kandırmayın 160 lira az para mı da benimle dalga geçiyorsun orda hadsiz sizden öneri istedim sonuçta para biriktirip alacağım öğrenciyim ve hoşuma gitmeyecek bir kulaklığa o kadar büyük paralar vermek istemiyorum kibarlık,nezaket ölmüş bunu anladık bu şekilde birde yok müzik türünü yaazın ne ile kullanacaksınız yazın diye bilgi istiyorsunuz sonrada herkese önerdiğiniz kulaklığı öneriyorsunuz açıkçası hayal kırıklığına uğradım
  • Küçümsenmediniz merak etmeyin. Küçümsenecekse, çoğumuzun bu foruma uğramaması bile lazım. Çok şükür öyle bir arızamız yok

116'ya bulunabilecek olan kulaklığı alıp da hem de giriş üstü kulaklıkları temsil eden 150-300tl başlığında "o kadar para verip" diyen insan olunca başka birşey denemez. Ben sadece tespitte bulunmuştum siz bir bütçe söylemediğiniz için. Küçümsenmek diye algıladıysanız o başka.
  • ben kendimi ifade edemiyormuyum yoksa sizmi anlamak istemiyorsunuz 150-300 kafaüstü kulaklık bölümünden öneri istiyorsam bütçem bu aralıktadır bana bütçe söylemediniz diyorsunuz başka önerilerde de bulunabilirmisiniz ayrıca 116 liraya nerede bulabileceğimi söylermisiniz teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.