Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
12
Favori
58.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu yeni görüyorum gerçekten çok güzel olmuş..
    Ben de kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım.
    yumuşak derinden vuran bass beni benden alıyor en son brainwavz m4 kullandım..
    Biraz araştırma sonucu gördümki r1 ler benim için iyi bir seçim gibi.
    Fakat bu konudan çok iyi anlamadığım için sorayım istedim.
    ipad 4 ile sony walkman ile sansa clip ile kullanacağım genelde..
    Birde bu brainwavz markasının çakması varmıdır forumda 80 90 tl civarında bir iki tane gördüm kıllandım açıkcası..
    biraz uzun oldu kusura bakmayın okuyan cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    İyi forumlar
  • ahkbjk kullanıcısına yanıt
    Brainwavz'ın çakması yoktur. r1 iyidir.
  • Arkadaşlar cks90 kullanıyordum. Basslari severim daha iyi bir kulaklık arıyorum ne onerebilirsiniz. Beast Audio turbine diye bi kulaklık konuşuluyordu bi ara benim aklıma o ggeldi ilk siz ne onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler hocam
  • ben de yeni gördüm konuyu çok da güzel olmuş. şuan sennheiser cx 300 kulak içi kullanmaktayım fakat artık 3 yıl oldu renk falan da hafif sarardı.yenisini almak istiyorum.trance techno ve pop tarzı dinlemekteyim yoğun olarak. cx300'den daha iyi ve yurtiçi garantili alabileceğim ne önerirsiniz.
  • Rock, metal, blues ve klasik müzik ağırlıklı albümlerim var fakat kulaklık konusunda neredeyse sıfır bilgiye sahibim.Bugün marshall kulaklık alacaktım fakat yorumları okuduktan sonra kıyıdan döndüğümü anladım.Bana izolasyonu uygun bir kulaklık önerirseniz çok sevinirim bütçem 300 fakat bak bu var 50 lira için fiyattan kaçma kendine dikkat et derseniz 350 liraya kadar çıkabilirim

Özel not : Kulak içi olmazsa sevinirim.Bir sorunum yok fakat nedense sevemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve tanrı onu yarattı -- 4 Kasım 2013; 0:20:31 >
  • Ve tanrı onu yarattı V kullanıcısına yanıt
    Forumdaki satılık konusundan fastfalcon arkadaştan R50 alın derim. Kafaüstü olaraksa yurtdışından jvc ha-s160
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Forumdaki satılık konusundan fastfalcon arkadaştan R50 alın derim. Kafaüstü olaraksa yurtdışından jvc ha-s160

Kafaüstü olarak türkiyeden bir model münkün mü ? Taksitli alışveriş olarak alacağım çünkü
  • Vsonic GR07 Bass Edition ile ilgilenen arkadaşlar, Buradan satışıma ulaşabilirler. İyi forumlar,
  • dostlar selam , amazon üstünden 100-150 tl arası kulaklık bakıyorum

akg k 340 - senheiser cx 890i- sony xba1 ve 2 akg q500 gibi modeller dikkatimi çekti çok baslı sevmiyorum tizleri ve midleri temiz veren dayanımı yüksek malzeme kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:17:27 >
  • Meraba konu pek canlı gözükmüyor ama yine de şansımı denicem. En fazla 170 tl ye kadar bir kulaklık istiyorum. Yardımcı olabilir msiniz acaba . Genelde metal dinlerim. Ama Diğer türlerden de hoşlanırım tabi ki. Kulaklık seçiminde çok iyi değilim o yüzden ne isteyeceğimi de pek bilmiyorum. İiPod da ya da sIII te kullanmayı planlıyorum. Bundan önce ep630 ve creative street II vardı.
  • Shure Se215'i değiştirip ne alabilirim? Elektronik ve indie dinliyorum genelde.
  • 216 tl ye JBL J33I Black Kulakiçi Kulaklık aldım.. Bakalım gelince görüşlerimi söylerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Styric

216 tl ye JBL J33I Black Kulakiçi Kulaklık aldım.. Bakalım gelince görüşlerimi söylerim.

Sonunda kavuştum.. Gün içinde görüşlerimi aktarırım.

• quote:

quote:

216 tl ye JBL J33I Black Kulakiçi Kulaklık aldım.. Bakalım gelince görüşlerimi söylerim.

merhaba görüşlerimi paylaşırım demiştiniz galiba unuttunuz:) görüşlerinizi yazarmısınız bass,mid,tizlerde nasıl hangi müzik türü ağırlıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Technology41

quote:

quote:

merhaba görüşlerimi paylaşırım demiştiniz galiba unuttunuz:) görüşlerinizi yazarmısınız bass,mid,tizlerde nasıl hangi müzik türü ağırlıklı?

İşlerin yoğunluğu unutturdu valla. Akşamları 1-2 saat kullanıyorum. Çok memnunum öncelikle belirtmek isterim ki kulaklık konusunda prof. bir kişi değilim. Sadece müzik çalarım ile kaliteli bass, güzel midler isteyen bir bireyim.. Kullandığım kulaklıklar

AIAIAI Swirl Kulakiçi Kulaklık
    Urbanears 4090023 Medis
    Urbanears Bagis
    Son olarakda JBL J33I Black

aslında çok kulaklık eskittim ama artık adlarını bile hatırlamıyorum..

Neyse bunlar benim gibi birisi için üst seviye sayılır, git gide hep çıtayı yükselttim. urbaners bagis kesinlikle fiyatına göre harika bir kulaklıktır. Yalıtım konusunda iyidir.

Ama medis... hayatımın hatasıdır, yalıtım 0, kulağa iyi oturma, açıtır, bass tiz mid zayıf. Vasat bir kulaklık uzak durun.

AIAIAI swirl eğer 100 tl civarına bulabiliyorsanız çok iyi bir üründür. Yalıtımı güçlü basslar iyi ama mid kötü. Birde bütün uçlarını denememe rağmen yapısı gereği sanırım kulağımdan pıt diye çıkıyordu arada.. Çabuk yalan oldu o ayrı bir konu..

Sonra jbk j33i aldım,

acikcasi beklediğimden daha üst seviye bir ürün çıktı. Benim için yalıtım çok öenmli büyük dinlerken başka sesleri duymak hoşlanmam. Ve yüksek ses seviyesi güçlü basslar önemlidir benim için. Gerçekten diğer kulaklıklara göre daha farklı bir bass hissi var. Ve midin ne kadar iyi olduğunu öğrendim artık. Her yönü ile iyi bir kulaklık, yalıtım, ses seviyesi, güçlü ve beyinde hissedilen basslar, kulak kaşındıran midler. :) parasını hak eder mi ? bence eder...

• hocam bu kulaklık(JBL J33I) gerçekten kafama yattı. güzel kulaklığa benziyor ancak birkaç sorum olacak.

kulaklık ben bisiklet sürerken veya koşu yaparken kulağımdan çıkarmı?

ve teknik özellikleri bakımından verdiğim paraya değermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyahdoo

hocam bu kulaklık(JBL J33I) gerçekten kafama yattı. güzel kulaklığa benziyor ancak birkaç sorum olacak.

kulaklık ben bisiklet sürerken veya koşu yaparken kulağımdan çıkarmı?

ve teknik özellikleri bakımından verdiğim paraya değermi?

Bisiklet ile denemedim kış olduğu için ama yazın denicem, ben yürürken kullanıyorum koşamıyorum engelim nedeni ile ama zannetmiyorum çıkacağını. Çıkmaz ama gevşeme yapabiliyor terleyince. Hafif dokununca düzeliyor zaten.

Teknik bakımdan ziyade, koşarken bisiklet sürerken iyi yalıtımlı kulaklık tehlikeli olabilir ama karar sizin tabi. Özellik olarak bana göre hak ediyor. Ayrıca telefon yada müzik çalara dokunmadan ses azaltıp yükselte biliyorsunuz, telefonsa cevap verebiliyor. Parçaları değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca farklı bir kablo teknolojisine sahip. Hem kulaklık dipleri hemde tüm yapı. Alışıla gelen kabloların dışında yatsı ve sert bir malzeme..

• hocam gitti gidiyorda bi adam kulaklık kulağından düştüğü için sattığını yazmış. tek zıplamayala düşmeyecekse alabilirim.

düşermi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.