Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genellikle rock, metal müzik dinlerim, bateri ve gitarın karışmamasını isterim. Ve bas yok olmasın, bas kenidinide hissettirmeli.
    Kulaklık kulak-içi olsun olmasın fark etmez, ama kulak-içi olursa taşınması daha kolay olur

Şimdiden sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: suje.emc

Cooler master resonans var ideal bence @tarantula35

kablosu kumaş/örgü değil herhalde. onun kesinlikle olması lazım
  • 0-50 tl arası bi kulaklık arıyorum telefonda müzik dinlemek için rap dinlerim :D önerisi olan varmı
  • Sonra yeni konu açınca millet konuşuyo.kimse bakmıyo ki buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş 80 lira gibi bir bütçem var, rock, heavy metal ve türevleri müzik dinliyorum genelde. Güzel bir tane kulaklık önerebilecek var mı? Cx 200 street ii'ye ve mx 365'e bakındım biraz ama tam bilmiyorum bu konuları.
  • Beyler uzun sure çeşitli kulaklıklar kullandım (senheisser mx170 mx270 creative ep-630 apple earphone vb.) ama sonunda hepsi meftaya uğurlandı. Dün asus zenfone 6 yla verilen kulaklığımda meftaya ayrilinca bugün kulaklık almaya teknoloji mağazalarını gezdim. Kulaklık raflarını gezerken çocuğun biri hp nin kulaklığını direk aldı bakmadan bende dedim bi bildiği vardır kesin gittim çocuğa bu kulaklığı neden seçtin dedim daha once bunu 1 sene kullanmış ama kaybolduğu için yenisini almaya gelmiş dedim aldiktan sonra yanima gel denemek istiyorum çocuk olur abi dedi gitti kasaya geldi yanima dedi al abi kesin memnun kalıcaksin aldim taktım kulaklığı telefona böyle birşey olamaz dedim adamlar 20 tl ye apple ye kafa tutarlar sağlamlık konusunda pek tatmin etmesede ses kalitesi bass tiz ne birbirine karışır ne boğar böyle kulaklığı tabiri caizse almayani dovsunler gerçekten beklentinin çok üstünde yanlız kulaklığı ilk aldiginizda ses biraz az gelebilir 1 saat müzik dinleyin kendine geliyo.

Hp h1000 20-25 tl aralığında çok iyi kulaklık gidip tonla para verip bide tatmin olmamak var bunu alan pişman olmaz kesin konuşuyorum.

• fare315 F kullanıcısına yanıt
    Hp h1000 deneme fırsatın olursa denemeni bile tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak16044 -- 11 Mart 2015; 15:21:09 >
  • burak16044 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş sonunda ilgilenen biri çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil kardeşim her zaman

• 1 senedir ep 630 kullanıyorum hala sapasağlam ama daha çok bass istiyorum maksimum 100tl lik kulakiçi kulaklık arıyorum.

• merhaba arkadaşlar. iphone 5s kullanıyorum genelde deep house falan dinliyorum telefonun kulaklığından daha kaliteli 150 tl üst limitli bi kulaklık almayı düşünüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Maksimum 100 TL'ye kulak içi kulaklık arıyorum. Bas önemli benim için, bas kendini hissettirsin ve müzik karman çorman olmasın yeter.

Genelde country, R&B ve pop rock dinliyorum apple earpods kullanıyordum, makinede pantolonumla beraber yıkandığı için bozuldu

320 kbps dinliyorum müzikleri, gözünüzü seveyim kaliteli bi kulaklık söyleyin de aldığıma pişman olmayayım. Earpods güzeldi ama daha iyisi varsa onu da alırım, 1 haftaya cevap gelmezse yeni bi earpods alıcam

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: melyyh

Merhaba
    Benimde kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var. Şu anda iGrado kullanıyorum ve çok memnunum. Ama onuda şapka bandana vs. takınca kullanamadığımdan, kulakiçi kulaklık almam gerekiyor. Bana onu aratmayacak kulaklık arıyorum. Temiz ses veren, tüm ayrıntıları duyabileceğim bir kulaklığa ihtiyacım var. Ne öneriyosunuz?

Kardeş bende i grado aldım ses yaşıtımı problem , toplum içinde sorun çıkarıyor muydu ?
  • 200 tl ye kadar güzel bir ses kalitesi verebilen bir kulak içi kulaklık arıyorum, genelde pop ve hareketli müzikleri dinliyorum
  • banada max 60 tl civarı kulaklık lazım daha önce urbanears kransen modelini kullanıyordum fena değildi.Şimdi ep 630 u gördüm onun için de yorumlar iyi sizce başka seçeneğim var mı ?
  • xiaomi piston 2 mi urbanears kransen mi arkadaşlar ? maksimum 60 tl verebilirim. garanti olmasından dolayı kransen düşünüyorum ama pistonla arasındaki farkı bilemiyorum.
  • Xiaomi piston 3 alan var mı hiç?
  • Arkadaşlar 200TL'ye kadar çıkabilirim Z3 için mikrofonu vs çalışan bi kulaklık arıyorum.Urbeats vardı annem çamaşır makinesinde yıkamış earpods'a kaldık.Bunun da mikrofonu çalışmıyor Z3'de
  • Audio Technica CKR5 hakkında yorumunuz var mı arkadaşlar?
  • 30 tane soru soruluyor 1 tanesi cevap aliyor konuda. kulaklik konusunda tecrubesi ve bilgisi olanlar gelse se hepimiz cevap alabilsek keske.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.