Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
32
Favori
145.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kintsugi

20 liraya kadar kulaklık arıyorum genellikle punk rock tarzı dinliyorum gittigidiyordan alıcam sizce en iyi f/p oranlı ürün nedir? müziği hissettirsin yeter
    gmd discovery telefonumda kullanıcam. dts desteği var müzik canlı yani.
    sanırsam mh750, mh650c ve ex300 gibi kulaklar iyi. ancak ben ajan kulaklığı gibi arkadan dönmeli istemiyorum yani sağ ve sol kulaklık eşit uzunlukta arıyorum bunlar böyle mi?
    edit:10 20 30 50 75 90 100 derken m4 alındı :) @vaziyetu dan alındı gercekten ilgili onerilir.
    edit2: brainwavz m4, 4 ay sonra patladı. evet sağ bass cızırtlı sanırım ilk defa iyi bir kulaklık kullandıgımdan o kadar iyi demiştim ancak şimdi yine @vaziyetu nun yardımları ve test etmesiyle koss ruk 30 aldım. bundan sonra kesinlikle koss ruk30 tek gecer diyorum

Alıntıları Göster
    Benim sorum biraz ters olacak. Millet gider Mersin' e biz gideriz tersine.
    Bir önceki sayfada Trust 19280 ürününü sorarken, en sonunda, Creative EP-630i ürününü almaya kadar kıldım. İki ürüne daha ihtiyacım vardı. Buradan aldım:http://www.vatanbilgisayar.com/ep-630i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah.html
    Android telefon ile uyum sağlayacak mı bilemiyorum. Fakat kısa bir araştırma yaptım. Sorun çıkarmadan çalıştığını okudum. Normalde ismi MİKROFONLU iPHONE KULAKLIĞI- (SİYAH) olarak geçiyor. Gelince göreceğiz artık. "Xperia Neo' ya ile uyum sağlıyor." diye bir cümle de görmüştüm sitenin tekindeki kullanıcı yorumunda. Ürün hakkında bilgi almak isterseniz cevaplamaya çalışırım. Fakat, büyük ihtimal 5 veya 6 Eylül gibi ulaşır. Geç saatlerde sipariş verdim.
    Az inceleyip sipariş verdim açıkçası. Bu kulaklık hakkında bilginiz var mı? Gerekirse iptal ettireyim. Creative markasından dolayı tercih ettim biraz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 3 Eylül 2014; 10:19:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Benim sorum biraz ters olacak. Millet gider Mersin' e biz gideriz tersine.
    Bir önceki sayfada Trust 19280 ürününü sorarken, en sonunda, Creative EP-630i ürününü almaya kadar kıldım. İki ürüne daha ihtiyacım vardı. Buradan aldım:http://www.vatanbilgisayar.com/ep-630i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah.html
    Android telefon ile uyum sağlayacak mı bilemiyorum. Fakat kısa bir araştırma yaptım. Sorun çıkarmadan çalıştığını okudum. Normalde ismi MİKROFONLU iPHONE KULAKLIĞI- (SİYAH) olarak geçiyor. Gelince göreceğiz artık. "Xperia Neo' ya ile uyum sağlıyor." diye bir cümle de görmüştüm sitenin tekindeki kullanıcı yorumunda. Ürün hakkında bilgi almak isterseniz cevaplamaya çalışırım. Fakat, büyük ihtimal 5 veya 6 Eylül gibi ulaşır. Geç saatlerde sipariş verdim.
    Az inceleyip sipariş verdim açıkçası. Bu kulaklık hakkında bilginiz var mı? Gerekirse iptal ettireyim. Creative markasından dolayı tercih ettim biraz da.

Alıntıları Göster
    Kulaklık olmadı, bilgi aldığım yerler sanırım yeni üretim xperia cihazlardan bahsediyordu. OMTP sistemi kullanıyormuş 2011 cihazlar. CTIA çevirici adaptörler var ufak fakat Türkiye' de sitelerde bulamadım. Elektronikçilerde var mıdır bilemiyorum. bir iki telefoncuya sordum, aptal aptal suratıma baktılar. İşin kötü tarafı, bendeki telefon OMTP olduğundan piyasada kaliteli ürün bulmak zor galiba. Her firma, artık yeni sisteme göre üretiyor sanırım. Kulaklığı, olmadı deyip göndersem, yerine başka alsam da, sanırım o da olmayacak? Bu konuda bilgili arkadaşların görüşlerini rica ediyorum, tşk.
    Bu arada kulaklığı hiç kutudan çıkarmadan sadece jack kısmını bağladım. Hala plastik ve karton arasında dursada, samsung tablette dışarıya manyak ses gönderiyordu. Kaliteli sesi var gibi. Açıp, kulağıma takmadım geri gönderebilirim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 5 Eylül 2014; 2:09:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Kulaklık olmadı, bilgi aldığım yerler sanırım yeni üretim xperia cihazlardan bahsediyordu. OMTP sistemi kullanıyormuş 2011 cihazlar. CTIA çevirici adaptörler var ufak fakat Türkiye' de sitelerde bulamadım. Elektronikçilerde var mıdır bilemiyorum. bir iki telefoncuya sordum, aptal aptal suratıma baktılar. İşin kötü tarafı, bendeki telefon OMTP olduğundan piyasada kaliteli ürün bulmak zor galiba. Her firma, artık yeni sisteme göre üretiyor sanırım. Kulaklığı, olmadı deyip göndersem, yerine başka alsam da, sanırım o da olmayacak? Bu konuda bilgili arkadaşların görüşlerini rica ediyorum, tşk.
    Bu arada kulaklığı hiç kutudan çıkarmadan sadece jack kısmını bağladım. Hala plastik ve karton arasında dursada, samsung tablette dışarıya manyak ses gönderiyordu. Kaliteli sesi var gibi. Açıp, kulağıma takmadım geri gönderebilirim diye.

Alıntıları Göster
    max 50tl ye kadar bütçem var
    electronic house tarzında müzik dinliyorum
    yani basslar çok önemli iyi olması lazim özellikle
    bide vatan bimeks teknosa gibi yerlerden gidip alıcam ona göre öneri yaparsanız sevinirim

şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar samsung note 3 de kullanılmak üzere yüksek ses ve yüksek basslı kulakiçi silikonlu, kablolu kulaklık arıyorum. Orjinal kulaklığın bası ve sesi çok yetersiz. Maximum 100 tl ye kadar ancak orjinal kulaklığından çok daha iyi olupta daha ucuzda olabilir. He bu paraya kesin şunu almalısın dediğiniz birşey varsada tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece türkiye içinden alım yapabilirim. Teşekkürler.

Düzeltme: Ataştırmalarım ve bizzat vatan da deneyimlerim sonucunda CREATİVE EP-660 modelini aldım. 630 modelinden 1 tık daha kaliteli ve net geliyor baslar. Kesinlikle 1200 tl lik beats lerden, monsterlerden, creative zrx lerden dahs güçlü ve derin basları var. Ses kaliteside çook yüksek ve kaliteli. Bugüne kadar hiçbir kulaklığı beğenmemiş ve kulaklığa servet yatırmış biri olarak 67 tl ye bu işi çözdüğüme inanamıyorum.

Dostum selam..bende de note 3 var.orjinal kulaklığı artık yetersiz kalıyor ve deformasyonlar başladı çünkü geçenlerde beats audio wireless orjinal aldım..Tabii ki içinde resmen kayboluyorsun beats in..yani tercihim bass ı ve tizi her müzikte belli olabilen bir model lazım..ama beats epey büyük bir kulak üstü..her yere alıp götüremiyorsun..geçen gün vatanda 660i ye elim gitti geldi..Tabii ki beats ayarında olamaz ama tatmin eder mi hayal kırıklığı mı olur? Ona göre hareket edeceğim.başka model de olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: skindiver

quote:

Arkadaşlar samsung note 3 de kullanılmak üzere yüksek ses ve yüksek basslı kulakiçi silikonlu, kablolu kulaklık arıyorum. Orjinal kulaklığın bası ve sesi çok yetersiz. Maximum 100 tl ye kadar ancak orjinal kulaklığından çok daha iyi olupta daha ucuzda olabilir. He bu paraya kesin şunu almalısın dediğiniz birşey varsada tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece türkiye içinden alım yapabilirim. Teşekkürler.

Düzeltme: Ataştırmalarım ve bizzat vatan da deneyimlerim sonucunda CREATİVE EP-660 modelini aldım. 630 modelinden 1 tık daha kaliteli ve net geliyor baslar. Kesinlikle 1200 tl lik beats lerden, monsterlerden, creative zrx lerden dahs güçlü ve derin basları var. Ses kaliteside çook yüksek ve kaliteli. Bugüne kadar hiçbir kulaklığı beğenmemiş ve kulaklığa servet yatırmış biri olarak 67 tl ye bu işi çözdüğüme inanamıyorum.

Dostum selam..bende de note 3 var.orjinal kulaklığı artık yetersiz kalıyor ve deformasyonlar başladı çünkü geçenlerde beats audio wireless orjinal aldım..Tabii ki içinde resmen kayboluyorsun beats in..yani tercihim bass ı ve tizi her müzikte belli olabilen bir model lazım..ama beats epey büyük bir kulak üstü..her yere alıp götüremiyorsun..geçen gün vatanda 660i ye elim gitti geldi..Tabii ki beats ayarında olamaz ama tatmin eder mi hayal kırıklığı mı olur? Ona göre hareket edeceğim.başka model de olabilir..

Beatsin, senheiseri, vactor ün en büyük modellerini denedim. Bas seviyesi hepsinden baz daha yüksek. Hayatımda dinlediğim en yüksek baslı kulaklık. Tiz kalitesi pahalı markalar kadar değil tabi ama çatlama patlama ve en önemlisi bas yüksekliğinden dolayı boğulma olmuyor. Ses seviyesi yüksek. Dışarıda sesli ortamda le çok iyi ses veriyor. Alıştıktan sonra note 3 orjinal kulaklığına deneyince g.tümle güldüm :)

• quote:

quote:

quote:

Beatsin, senheiseri, vactor ün en büyük modellerini denedim. Bas seviyesi hepsinden baz daha yüksek. Hayatımda dinlediğim en yüksek baslı kulaklık. Tiz kalitesi pahalı markalar kadar değil tabi ama çatlama patlama ve en önemlisi bas yüksekliğinden dolayı boğulma olmuyor. Ses seviyesi yüksek. Dışarıda sesli ortamda le çok iyi ses veriyor. Alıştıktan sonra note 3 orjinal kulaklığına deneyince g.tümle güldüm :)

Çok incelemedim gerçi ama bunda tüm özellikler mevcut değil mi? Yani arama yanıtlama müzik kısma-arttırma ve atlatma gibi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok incelemedim gerçi ama bunda tüm özellikler mevcut değil mi? Yani arama yanıtlama müzik kısma-arttırma ve atlatma gibi...

Hayır hiçbirisi yok. Kontrol paneli yok mikrofon yok. Düz kulaklık :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır hiçbirisi yok. Kontrol paneli yok mikrofon yok. Düz kulaklık :)

Alıntıları Göster
    Üstlerde yazdığım creative ep-630i kulaklığı iade edip, yerine üstünde telefon ismimin yazdığını gördüğüm, philips SHE3595bkBK/00 mikrofonlu kulaklık aldım. Vatan internet adresinde gördüğüm Sony Ericsson yazısına, mağazadan alırken dikkat etmedim, sadece sony yazıyormuş. Bu da uymadı. Vakumlu kutu açtığım için geri götürmedim. Daha fazla yüzsüzlük yapmak istemedim. Onu almadan önce mağazadaki eleman creative marka 70 tl lik bir kulaklık denemişti. Ses geliyordu fakat tuş fonksiyonları çalışmıyordu. Üstünde ses yükseklik ayarı yapılan bir kaydırma tuşu vardı. Keşke onu alsaymışım. 40 tl ye bunu aldım ve kesin çalışır sandım, çalışmadı. Sinirlendim tuş plastiğini açtım. Omtp-ctia çevirme yöntemine göre bir lehim yaptım. Ses geliyor fakat çok karmaşık, tek kulaktan gelmesi gereken sesler her ikisinden geliyor. Bu arada ürün tasarımı filan çok kötü. Almak isteyenlere kesinlikle önermem.

• Navitech BHK 2020 kulaklık hakkında bilginiz var mı ? Ya da 120 tl ye kadar KABLOSUZ bluetooth kulaklık önerileriniz varsa kafaüstü ya da IEM kulaklık alabilirim ? Samsung SH3000 e baktım ama o da kablolu.. Bana kabloluz ve sağlam bi şey lazım
  • Beyler bütçem 50 100 arasi samsung s3 mini ile kullanicagim normal kulak ici farketmez her turlu sarkiyi dinlerim de genelde rock tarzi oluyor kulaklik onerirseniz sevinirim
  • Iyi gunler telefonda kullanmak ixin bir kulaklik arıyorum genel olarak rock ve turevlerini dinlerim onun disinda her cesit muzigi dinlerim butcem max 100 tl guzel bir kulaklik onerirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kosee

Iyi gunler telefonda kullanmak ixin bir kulaklik arıyorum genel olarak rock ve turevlerini dinlerim onun disinda her cesit muzigi dinlerim butcem max 100 tl guzel bir kulaklik onerirseniz sevinirim

2. el olur dersen iyi bir araştırmayla; brainwavz m4
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Kulakiçi olarak işitme kanalımızın içine soktuğumuz uzun başlı kulaklıklar ile 10 yıl öncesinde genel kulaklık kültürünü oluşturan hala kullanılan normak kulakiçi kulaklıklar da var(daha oval olup ucunda silikon olmayan)

Ben genelde Pop dinlerim... Ama çok oynak olmayanlar Adele olsun Taylor Swiftin bazı şarkıları olsun keza bazı Kelly Clarkson şarkıları olsun, içime dokunan sakin şarkılar dinlerim...

Hangi tip kulaklık daha uygun olur? Bütçem 30 Tl ye kadar diyeyim...Sonuçta turkcell maxi plus 5 de dinliyorum üstüne gerek yok ne önerirsiniz?

Not: Dün kulakiçi kulaklık denedim uzunlardan kesinlikle alışamadım... Bana eskisi gibi olacak... Alttaki gibi :)

[sizer]✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu

Kardeşim sende benim gibi tam kulak içine girenlerden hoşlanmıyorsun bende arıyorum da acaba sen aldın mı veya önerebileceğin var mı mikrofonlu olması gerekiyor benim için şimdiden teşekkür ederim.

Gene gittim aynısını aldım teknosa 16.90 dı galiba

orta alt bi şeyler... Telefon da o kadarlık zaten(MAxi plus 5) yani pek doğru sonuç alamam zaten içindeki ses çipinden...

ipadde ise fena değildi bekleneni veriyor :)

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaslar

iphone icin kulaklik ariyorum genelde rap dinlerim 50 tlden az ve 200 tlden fazla olmasin lutfen kulakliklardan cok anlamam tavsiyelerinize ihtiyacim var , tesekkurler.

• Merhaba arkadaşlar Rock, Alternative müzik dinleyebileceğim güzel ve sağlam bir kulaklık önerebilir misiniz? Uzun süre dayansın istiyorum LG G2 kullanıyorum kulaklığın sağ tarafı 2-3 ayda bozuldu. Bütçem en fazla 50 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Weezer

Merhaba arkadaşlar Rock, Alternative müzik dinleyebileceğim güzel ve sağlam bir kulaklık önerebilir misiniz? Uzun süre dayansın istiyorum LG G2 kullanıyorum kulaklığın sağ tarafı 2-3 ayda bozuldu. Bütçem en fazla 50 TL.
    philips she3590 vs creative ep630? hangisi sizce iyi karşılaştırma yapabilecek var mı?
  • Bassi yuksek ve kaliteli ve ses kalitesi iyi olsun diyen arkadaslara kesinlikle audio technica cks55x oneririm
    Forumda 100 tlye satan abilerimiz var ya da benim gibi ebayden 70 tl gibi bir rakama alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Bassi yuksek ve kaliteli ve ses kalitesi iyi olsun diyen arkadaslara kesinlikle audio technica cks55x oneririm
    Forumda 100 tlye satan abilerimiz var ya da benim gibi ebayden 70 tl gibi bir rakama alabilirsiniz
    Arkadaslar rock(hard,alternative..),metal(heavy ,melodic..) tarzi muzikler dinliyorum 150 tlye kadar butcem var biraz ustu olursa cok sorun olmaz bana enstrumanlari guzel duyabilecegim bassla leadi ayirabilecegim kaliteli bi kulaklik onerirmisiniz ? Turkiyede mevcut olmasi onemlidir

Edit: telefonum htc one m7 bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bertay123 -- 4 Ekim 2014; 13:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterixis

quote:

Orijinalden alıntı: xxmxx

sizce hangisi?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/100-orjinal-sony-mdr-ex300sl-kulakici-kulaklik-73690348

http://www.hepsiburada.com/liste/creative-ep630-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd49822&categoryId=520

sony al bence creative kullanan arkadaşlarım vardı bu model miydi bilmiyorum ama pek memnun değillerdi sony nin bu modelleri özellikle kulağı rahatsız etmemesi açısından çok iyi insan kulaklığı taktığını hissetmiyor bile

Alıntıları Göster
    Selamlar
    Bilgisayarda oyun-skype-müzik
    telefonda ise müzik dinlemek için kullanacağım bir kulak içi kulaklık arıyorum
    mikrofonlu olması tercihim.
    Bütçem 100-150

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanwetrust

Selamlar
    Bilgisayarda oyun-skype-müzik
    telefonda ise müzik dinlemek için kullanacağım bir kulak içi kulaklık arıyorum
    mikrofonlu olması tercihim.
    Bütçem 100-150

Alıntıları Göster
    Sennheiser CX 200 Street II kulaklığım kayboldu. Yeni bir kulaklık alacağım bir fiyat sınırım yok ama çok para vermek istemiyorum f/p ürünü bir kulaklık önerir misiniz? Ses olarak Cx200'den memnundum ama malzeme olarak kötüydü daha sağlam bir şey olursa iyi olur.

Audio-Technica ATH-CK303M, Akg K321, Pioneer CL541 veya Sony, Philips ve Panasonic gibi markaların herhangi bir modelide olur önerilere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 5 Ekim 2014; 23:43:12 >

• Ep630 la ep660 in farki nedir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.