Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Sansa clip+ kullanıyorum tamamen elektronik müzik alt türleri dinliyorum chill out trance dance dubstep falan yok ama çok sert şeyler dinlemiyorum. Lafın kısası şuan ckm500 kullanıyorum yeni bir kulaklık denemek istiyorum eğlenceli bir kulaklık. Aklımdan cks77 geçiyor ama önerilere açığım işte.
  • Rock ve Slow müzik dinliyorum genel olarak. 120 liraya ebay'dan Sennheiser CX 400 buldum. Sizce almalı mıyım?

• Herkese merhaba,arkadaşlar kulaklık alıcam d&r da güzel kulaklıklar var oradan tavsiye verirseniz memnun kalırım.
    Genellikle trance,goa,dubstep arada da pop müzik dinlerim.
    50-70TL arası bi kulaklık olsun mümkünse.

Edit: Sony mp3 playerım'da kullanıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 25 Nisan 2014; 16:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hagrid

Bütçe 50-100 lira
    ağırlıklı metal/rock
    telefon ile kullanmalık

özellik olarak istediğim ses yalıtımı ve kulağımdan düşmemesi öncelik

bu arkadaşın isteklerinin aynısıdır yardımcı olabilir misiniz
  • 0-15 arası kulaklık 3 ay dayansın yeter :( kulak içi
  • Android telefonda ve pc de kullanacağım dışarıdan ses alıp/vermeyecek bir kulaklık arıyorum. Bütçe 50TL duruma göre arttırılabilir ?
  • Bütçem max. 150TL
    Rock ve Metal dinliyorum (Bon Jovi, Metallica vs)
    En önemlisi basların iyi olması, diğer seslerin bas yüzünden arka planda boğulmaması ve izolasyonunun çok iyi olması. Mid ler de bas lar kadar önemli ama tiz leri halledebilirim. Sansa Clip kullanıyorum. Şuanki kulaklığım Sony zx600 ama bu sefer kulakiçi alıcam ve zx600 ü fazla aratmamasını istiyorum.
    (Büyük ihtimalle orjinal) Sennheiser Cx400ii Prexision 60tl buldum. Bu fiyata iyi midir? (gerçe sennheiser markasına ısınamadım ama )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haylaz1 -- 4 Mayıs 2014; 11:54:39 >
  • Beyler merhaba ben bir kulak ici kulaklik almayi düşünüyorum. Butcem 100-140 lira falan. Dinledigom muzikler genelde bass agirlikli brostep veya drop olarak adlandirilan hard dubstep cesitlerinden. Bende boyle seviyorum ne yapalim :D simdi aklimda iki model var bir urbanears plattan birde sennheiser cx200 street ii. Aslinda kulakustu kulaklik olarakta srnnheiser hd419 kullanan birisi olarak bass konusunda gayet basarili olduğunu soyleyebilirim ama benim amacım telefonun besleyebilecegi kaliteli bir kulaklik almak. Su anda samsung kulakligi var elimde ama nasil desem yani pek kaliteli degil ama cok kotude degil sesleri falan kaliteliye yallasmis bicimde. Ama daha iyisini almak gibi bir amacim var zaten kulaklikta bozuldu gibi col fazla cizirti yapiyor. Ancak elimde su an bir tane daha samsung kulakligi var yani eger bu dedigim kulakliklar veya sizin onereceginiz kulakliklar bundan kotu ise veya siz oyle dusunuyorsaniz bana lutfen soyleyin. Öğrenci adamiz oyle zirt birt para bulacak halim yok :D

Not: telefondan yazdim hata varsa kusura bakmayin telefondan yazarken hatalar yapabiliyorum bazen :)

EDIT: Plattan yanlislikla yazdim kusura bkamyin kafam dalgindi heralde :D bagisten bahsediyorum ben mesajda genel olarak. Yinede soruyorum iste bass ve tizleri ne dercede kullanan varsa mesaj atabilirmi ozelden veya buradan alinti yaparak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmtMlh -- 8 Mayıs 2014; 15:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-MDREX10LPL-Turkuaz-Kulak-%C4%B0%C3%A7i-Kulakl%C4%B1k,103452,503474,829977.html?langId=-14

Arkadaşlar telefonumda müzik dinlemek için su kulakligi almayi ddüşünüyorum. Genelde rock ve pop dinlemekteyim. Sizce bu kulaklik nasildir ?

• Arkadaşlar merhaba,
    0-150 lira arasında kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum.Daha önce earpod ve cx200 Kullandım.Genellikle pop dinlerim.Basları ve midleri sağlam olan bi kulaklık almak istiyorum.
    Önerileriniz için simdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: A4L

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-MDREX10LPL-Turkuaz-Kulak-%C4%B0%C3%A7i-Kulakl%C4%B1k,103452,503474,829977.html?langId=-14

Arkadaşlar telefonumda müzik dinlemek için su kulakligi almayi ddüşünüyorum. Genelde rock ve pop dinlemekteyim. Sizce bu kulaklik nasildir ?

Aldınız mı bilmiyorum ancak bu kulaklığı z1 telefonumda denedim kalite çok düşük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

quote:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-MDREX10LPL-Turkuaz-Kulak-%C4%B0%C3%A7i-Kulakl%C4%B1k,103452,503474,829977.html?langId=-14

Aldınız mı bilmiyorum ancak bu kulaklığı z1 telefonumda denedim kalite çok düşük.

İnternetten siparişi verdim, bugün elime ulasti.

Sanki fena değil gibi.

• quote:

quote:

quote:

Sanki fena değil gibi.

Telefonun kendi kulaklığıyla kıyasladığımda sesi çok zayıf ve derinden geliyordu.almasaydınız ep630 u tavsiye ederdim.ancak memnun olduğunuza göre sorun yok güle güle kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sanki fena değil gibi.

Telefonun kendi kulaklığıyla kıyasladığımda sesi çok zayıf ve derinden geliyordu.almasaydınız ep630 u tavsiye ederdim.ancak memnun olduğunuza göre sorun yok güle güle kullanın

Tesekkur ederim.

• -En fazla 150tl
    -Rock müzik dinlerim.(Neredeyse her türünü dinliyorum.)
    -Sanırım rock için hem tiz hem bas kailteli gerekir.
    -Telefondan dinliyorum(galaxy s4)
    -Kutudan kılıf çıkarsa benim için kullanışlı olur fakat öncelik değil tabikide :D
    -Önceden sennheiser cx-200 street II kullandım ve çok memnundum.
    -Evde ve metrobüste kullanıyorum. Yada taksimde yürürken falan.
    -Türkiyede alınabilir olursa iyi olur. Ama yinede yurtdışından istemeye değecek birşeyler varsa isteyebilirim.
    cx-200ü kaybettiğim için yeni kulaklık alıyorum yoksa çok memnundum.Hatta kafama hiçbiri yatmazsa yine aynısından alıcam. Aynı karakterde daha iyi bitane varsa çok iyi olur. Yada başka bir öneri.
    Bir an önce cevap alırsam iyi olur çünkü kulaklıksızım diyebilirim ve günde bikaç albüm dinleyen biriyim normalde :D
  • En son Ekim 2013'te cevap atılmış. Konu ölüyse veya kimse cevaplamıyosa biri söylesin :D
  • Ben Sennheiser Mx 375 kullanıyorum ses seviyesi son seste tatmin edici oluyor bana cx 150 , cx 200 street, cx 300 almayı düşüyorum aralarında sesi mx 375den iyi olan var mı, sesi kaliteli ve yüksek seste temiz bir şekilde almayı istiyorum kulaklıktan mx 375 son seste dışarı aşırı derecede rahatsızlık veriyor gibi geldi bana cx almayı düşüyorum o yüzden ama 375 gibi basları iyi veren ses derinliği ve sahne performansı çok iyi olmalı bir kulaklık önerin bana (mx 375i dinleyenler sadece)

• benim aldığım da bu marley kulaklığın siyah olanıydı bassı o kadar yüksek ki tizler duyulmuyo :( bası yüksek diye aldım 10mm yazıyodu ama cidden gereksiz yüksek
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.