- x
iPhone5 pismanliktir
129 Cevap4972 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

265 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:12:52 

Şimdi bu başlığı görüp bana laf atmaya çalışan iPhone fanları tabiki olacaktır ben sadece görüşlerimi yazayım feyz alan alsın
Telefon okadar kullanışlı ki iOS 6 olsun ekran boyutu olsun hızı olsun gercekten mükemmel ama çok hassas arkadaslar çok hatası var yok ölü pixel batarya yapismamasi sarı ekran felan gercekten telefondan soğutuyorlar hem diger Ülkere kıyasla iki katı ücret ödeyerek alıyoruz hem binbirturlu sorunu var. Ben telefondan soğudum açıkcası alali 1 hafta oldu yeni farkettim telefonu sallayinca bataryası ordan oraya çarpıyor videoda baskı uygulayın demişler baskı uyguladım şimdi de ekran gacir gucur ediyor. Yani almadan önce bi duşunun risk bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Lütfen Mesajımı Alıntılayarak Cevap Yazın..

3456 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:24:25 

her yerde bir sorun yaziyorlar ip5 hakkinda bende iphone5 aldim 1 aydir kullaniyorum en ufak bir sorunum yok normalde cok pimpirikliyimdir ama iphone 5 i alirken direkt kontrol bile etmeden aldim actim kullaniyorum ne cizik ne batarya sallanmasi ne ekran sariligi hicbiri bende yok nazar degmesin

717 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:30:19 

Ne guzel is be adamlar milyonlarca uretsin 1-2 adama sorunlu urun gelsin iphone u bitirsinler git garantiye degistirsinler bi derdin varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Crumby -- 16 Ocak 2013; 19:30:20 >

56 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:32:32 

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

her yerde bir sorun yaziyorlar ip5 hakkinda bende iphone5 aldim 1 aydir kullaniyorum en ufak bir sorunum yok normalde cok pimpirikliyimdir ama iphone 5 i alirken direkt kontrol bile etmeden aldim actim kullaniyorum ne cizik ne batarya sallanmasi ne ekran sariligi hicbiri bende yok nazar degmesin

Aynen ben'de aldım , sıkıntı yok gayet hızlı gayet kaliteli bir seri olmuş. diğer markalara istinaden daha sağlıklı duruyor.

2832 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:33:20 

Sen dedikten sonra bende bi sallim dedim sanki çok küçük bişey var içinde bi ses veriyor o kadar ama ben pek böyle küçük şeyleri takmam kafaya aldık baba gibi kullanıyorum zaten bu gün s3 ün kamera görüntüsünü 5 ile pert ettim,iphone forever derim geçerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackAv -- 15 Ocak 2013; 21:34:13 >

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:36:48 

Ne enteresan ,
İphone 5 almadan önce okadar araştırma yapmışsın,
Yazdıklarını okuyandan hepsi başına gelmiş sanır.

http://mobile.donanimha...m=70010828&p=1#70010828

Yazdıkların bir kusurdur ama,pişman olunacak kadar değil.

İki tane iphone 5 alındı,benim olanda ekranda köşede renkler birbirine giriyordu.

Fazladan benzin yaktım ,aynı gün götürüp değiştirdim.

Bir aydan fazla kullanıyorum ,ilk günkü gibi.

422 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:37:38 

Turkcell'den aldım maşallah hiçbir sorun çıkmadı. Forumu takip ettikçe korkuyordum acaba çizik çıkar mı? Wifi de sorun çıkar mı? Ölü Piksel olur mu? Kamera pembe sızıntı olur mu? vs Ama hiçbiriyle karşılaşmadım. Biraz şans işi sanırım ama her seride sorunlu telefonlar çıkar genellememek lazım..

783 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:37:47 

mesele ne biliyormusunuz her cihazda sorun çıkabilir normaldirde bu bazı arkadaşlarımız sorun yaşıyada bilir burada önemli olan cihazın garantili olması garantisi olmayan arkadaşlar sorun yaşayınca pişmanlıkları iki kat artıyor

11193 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:39:32 

Sorunsuz kullanıyorum, pişman da değilim. Sorun yaşıyorsanız servise yollayın yada iade edin.

1589 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:40:00 

yaw hee hee

265 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:41:05 

quote:

Orijinalden alıntı: malahit

mesele ne biliyormusunuz her cihazda sorun çıkabilir normaldirde bu bazı arkadaşlarımız sorun yaşıyada bilir burada önemli olan cihazın garantili olması garantisi olmayan arkadaşlar sorun yaşayınca pişmanlıkları iki kat artıyor

Aynen kardeşim noktası noktasına katılıyorum

10527 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:42:56 

iphone'un üretim kalitesi nokia ve samsung'a göre çok daha kalitesiz sorunun kaynağı bu olduğunu düşünüyorum aksini iddia edenler olacaktır ama üretim kalitesi rezalet bizzat gidip tesislere bakmaya gerek yok her telefonunda mutlaka bir kusur var fakat şunuda belirtiyim bu cihazdan farklı bir cihaz kullanacağımı sanmıyorum.

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:44:12 

Buda başka bir pişmanlığın.

LÜTFEN YARDIM EDİN ASUS ALDIM PİŞMANIM NE YAPMALIYIM

http://mobile.donanimha...m=44559729&p=1#44559729

Ya çok şansızsın yada çok pimpirikli olduğundan ,sorunlar seni buluyor .

1440 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:45:56 

senin o batarya yapışmaması dediğin olay herkezde var..

ki o batarya yapışmaması yada bataryanın sallanması değil.. Sensörün içindeki boncuk gibi bişey olması lazım.. Yani bi hata değil..

Sarı ekran muhabbeti varsa gidip verirsin aldığın yere yenisiyle değiştirirler..

ölü pixel aynı şekilde..

Siz gidip 2000tl verip haklarınızı aramıyorsanız diyecek birşey bulamıyorum... Aslında diyecek şey varda söyleyemiyorum desem daha yerinde olur...

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

-

7490 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:53:15 

Batarya ile ilgili konu actiniz. Bende aynisini yasadigimi belirttim, degisim yapin dedim. 2000 kusur verdiginiz telefona video ya bakipta baski uygulamak nasil bir akildir pes dogrusu. Sizin gibi eline alip, baski uyguluyorlar sonra yok egildi, yok ekran oynuyor herhalde oynayacak. Arabaya baski uygulasan kaputu gocerttigin bir dunyada telefona baski uygulamak ne sacmaliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 15 Ocak 2013; 21:55:32 >

7490 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:55:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

senin o batarya yapışmaması dediğin olay herkezde var..

ki o batarya yapışmaması yada bataryanın sallanması değil.. Sensörün içindeki boncuk gibi bişey olması lazım.. Yani bi hata değil..

Sarı ekran muhabbeti varsa gidip verirsin aldığın yere yenisiyle değiştirirler..

ölü pixel aynı şekilde..

Siz gidip 2000tl verip haklarınızı aramıyorsanız diyecek birşey bulamıyorum... Aslında diyecek şey varda söyleyemiyorum desem daha yerinde olur...

Batarya sallanmasi ile boncuk gibi dediginiz durum ayni degil.

Batarya sallanmasi bir uretim hatasi, digeri degil. Batarya sallanmasi bendede vardi, apple store dan degistirdim. 30 saniye surmedi, birde ustune ozur dilediler hatali uretim icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1111 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:55:08 

Yıllardır iphone kullanıyorum nedense bana hiç bir problem denk gelmedi. Arkadaşımın iphone 5'inde kilit tuşu tutukluk yaptı. Faturayı dahi almadan apple store gittik. Anında sorgusuz sualsiz 0 cihaz verdiler. Tek suç Türkiyede apple store olmaması

Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene !

''Amacımız ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak.Türk olmayan takımları yenmektir.''
Ali Sami Yen,1905

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:57:31 

Bu konu pismanliktir. Ayıp ayıp utanmada yok ınsanlarda. Ölü piksel i bile sorun olarak yazıyorlar. Batarya yapismamasi nedir ya çok enteresan canlıların eline geçiyor yazık bu iphonelara

DONANIM
#DirenApple

12966 Mesaj
15 Ocak 2013; 21:59:35 

Elime gecti, bir saat sonra pişman oldum, ertesi gün iade edip 4s e devam dedim, mutluyum.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:01:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Elime gecti, bir saat sonra pişman oldum, ertesi gün iade edip 4s e devam dedim, mutluyum.

Hangi cihazın farkını bir günde anlayabilirsin. Ama dur sen anlarsın. İphone 5 alabilecekken 4s tercih edenler ne kadar enteresan

DONANIM
#DirenApple

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:05:12 

quote:

0

Arkadaş senin pişman olman normal bence.

885 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:07:14 

bence iphone 5 hız ve ekran açısından muhteşem fakat aşırı düşük bekleme süresi ,örnek web 3g 3-4 saat görmek imkansız ,herşey değişiyor batarya değişmiyor en sinir bozucu durum bu ,kasa kalitesi mükemmel fakat arka kısımda şekil bozulma sorunu yaşadım.
Iphone 5 kullanmadan ölümüne cihazı savunan insanları anlamıyorum.bunlar gerçekler kabul etmemek komik oluyor.

432 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:08:15 

ios ve iphone fanı olarak ilk çıktığından beri kullanırım. Bu zamana kadar her yeni model çıkışında anında geçiş yaptım ama iphone 5'e geçmeyi asla düşünmüyorum. Diğer bütün problemleri bir kenara bıraktım, kasasında kullanılan alüminyumun kolayca ezilip çizilip altından parlak kısmın görülmeye başlaması asla kabul edemeyeceğim bir kusur. Bugun iphone 4 kullanan bir arkadaşımın iphone 5 aldığını gördüm. Bana bir fotoğraf göstermek iphone5'ini uzattığında şok oldum 3-4 yerinde ezik çizik oluştuğunu gördüm. Tamam biraz özensiz kullanır telefonlarını ama önceki kullandığı iphone4'ü de aynı şekilde kullanırdı ve böyle bir durum olmuyordu. Şu anda tek sıkıntım 32gb yetmemeye başladı, iphone 4s 64 gb alırım ama iphone 5 asla.

12966 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:10:35 

quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

0

Arkadaş senin pişman olman normal bence.

3 Tane var, dilersen birini sana satayım?
1 aylık genpa garantili 1300 lira
Yurtdışı kayıtlı 1200 lira
iphone 4 1100 lira

Ayrıca benim pişmanlığım seni neden gerdi ve enterese etti oda ilginç
Pişman olamazmıyım, olduğum için bana kızgınmısın, nedir bu tepki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 15 Ocak 2013; 22:12:01 >

265 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:11:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Bu konu pismanliktir. Ayıp ayıp utanmada yok ınsanlarda. Ölü piksel i bile sorun olarak yazıyorlar. Batarya yapismamasi nedir ya çok enteresan canlıların eline geçiyor yazık bu iphonelara

Aga sen ne diyorsun ya aksam aksam sinir ettin beni . Şansına eline sağlam iPhone gecmis batarya sorunu nedir haberin yok orda boş boş konuşuyorsun inşallah senin de basına gelir ben seni görürüm böyle forumlarda aciz aciz milletten medet umarken

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:15:02 

quote:

3 Tane var, dilersen birini sana satayım?
1 aylık genpa garantili 1300 lira
Yurtdışı kayıtlı 1200 lira
iphone 4 1100 lira

Ayrıca benim pişmanlığım seni neden gerdi ve enterese etti oda ilginç
Pişman olamazmıyım, olduğum için bana kızgınmısın, nedir bu tepki :)

Bende iki tane iphone 5 var .Kullanacağını bilsem sana yollardım.
Pişman olup onuda satıp sermaye yaparsın.

1870 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:17:04 

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

Aynen katiliyorum

12966 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:17:13 

quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Bende iki tane iphone 5 var .Kullanacağını bilsem sana yollardım.
Pişman olup onuda satıp sermaye yaparsın.

Çocuksun :)

3456 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:18:31 

evet iphone 5 pismanliktir cunku jailbreak yok desen herkes hak veirdi sana buna eminim
baya zamandir iphone kullanirim hic jailbreak beklemedim iphone 5 ile bekliyorum ve pismanligim bundan keske jailbreak cikana dek iphone 4 umu satip iphone 5 almasaydim lanet olasi apple da cikarmadi gitdi su ios6.1 i ki kurtulalim artik jailbreak ciksinda

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:26:04 

quote:

Çocuksun :)

Bende 3 tane 4s var ,birini sana satayım diye yazınca ,sen ne oluyorsun?Kendini ele veren bir Ticari zeka mı?

Gelip burada,hazır fırsat bu fırsat , sırf muhalefet olmak,elindeki 4S leri satmak adına ,iphone 5 i aldım 1 saat sonra pişman oldum ,4S ile mutluyum diye şekil yapıp ,millete ayar çekiyorsun.

Anladınmı senin pişmanlığının beni neden enterese ettiğini?

Bende 3 tane 4s var ,birisini sana satayım diye yazmışsın ,

Belki alan olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 15 Ocak 2013; 21:59:04 >

668 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:29:23 

quote:

Orijinalden alıntı: symeck

Şimdi bu başlığı görüp bana laf atmaya çalışan iPhone fanları tabiki olacaktır ben sadece görüşlerimi yazayım feyz alan alsın
Telefon okadar kullanışlı ki iOS 6 olsun ekran boyutu olsun hızı olsun gercekten mükemmel ama çok hassas arkadaslar çok hatası var yok ölü pixel batarya yapismamasi sarı ekran felan gercekten telefondan soğutuyorlar hem diger Ülkere kıyasla iki katı ücret ödeyerek alıyoruz hem binbirturlu sorunu var. Ben telefondan soğudum açıkcası alali 1 hafta oldu yeni farkettim telefonu sallayinca bataryası ordan oraya çarpıyor videoda baskı uygulayın demişler baskı uyguladım şimdi de ekran gacir gucur ediyor. Yani almadan önce bi duşunun risk bence

Yaklasik 2 aydir kullaniyorum en ufak problem yasamadim. Bence satin aldiginiz yere basvurun.

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

717 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:31:24 

quote:

Hangi cihazın farkını bir günde anlayabilirsin. Ama dur sen anlarsın. İphone 5 alabilecekken 4s tercih edenler ne kadar enteresan

Kimse en yenisini alacakken eskisini tercih etmez bu her yeni nesil cihazdan sonra donen muhabbettir telefonu eskiyenler yeniyi karalamaya calisirlar.

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:49:11 

quote:

Aga sen ne diyorsun ya aksam aksam sinir ettin beni . Şansına eline sağlam iPhone gecmis batarya sorunu nedir haberin yok orda boş boş konuşuyorsun inşallah senin de basına gelir ben seni görürüm böyle forumlarda aciz aciz milletten medet umarken

İster sinir ol ister olma umrunda değil. Teknolojiyi yakından takip eden biriyim gercek sorun nedir ne değildir iyi bilirim. Yasal haklarimida iyi bilirim. Bu tür acizce basit tutarsız saçma sapan seyler için konu acacak gözle bakmıyorum olaylara. Batarya sorunu nedir evet bilmiyorum çünkü batarya ile ilgili hiç sorun yasamadım. İnsallah sorun yasarsın demissin dileklerin için teşekkürler be im icin ne istersen umarım daha fazlası sana olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saydam -- 15 Ocak 2013; 22:50:49 >

DONANIM
#DirenApple

265 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:53:07 

quote:

İster sinir ol ister olma umrunda değil. Teknolojiyi yakından takip eden biriyim gercek sorun nedir ne değildir iyi bilirim. Yasal haklarimida iyi bilirim. Bu tür acizce basit tutarsız saçma sapan seyler için konu acacak gözle bakmıyorum olaylara. Batarya sorunu nedir evet bilmiyorum çünkü batarya ile ilgili hiç sorun yasamadım. İnsallah sorun yasarsın demissin dileklerin için teşekkürler be im icin ne istersen umarım daha fazlası sana olur

sen sorun yaşamadın diye öyle bir sorun yok anlamına mı geliyor.
madem araştırmadın bilmiyorsun boş laf yapmayacaksın.

737 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:55:42 

iphone 5 kullanmadım bu fiyata asla almam da ancak sorunları 4 serisine göre daha fazla gibi görünse de fazla abartılıyor bazen. sonuçta garantisi var varsa sorun servisine verirsin hallederler. garantisiz alıp sorun yaşayanlar kendine kızsın ayrıca. sadece bir görüş.

168 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:57:39 

quote:

sen sorun yaşamadın diye öyle bir sorun yok anlamına mı geliyor.
madem araştırmadın bilmiyorsun boş laf yapmayacaksın.

HMM Ne diyeyim sana sen dünyadaki en akıllı kişisin mucitsin Milyonlarca iPhone kullanıcısı kökünden salak sen akıllısın.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
18 sa. 25 dk. kadarı kaldı.
15 Ocak 2013; 22:59:40 

Çevremde bir tek iş yerindeki arkadasımda ip5 var.. Ne sorun ne de kusur yok cihazda .. Maşallah.. Bende 4s kullanıyorum daha oncede kullandığım hiç bir iphone da sorunla karşılaşmadım

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:00:24 

İphone 5 te yapışmayan pil problemi yaşayan kimler var yazsın lütfen. Yoksa boş konuşmaya devam etmek zorunda kalacağım. Kızıyorlar sonra

DONANIM
#DirenApple

3389 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:06:04 

Bendekilerde ,ne sarı ekran,nede batarya veya ekran oynaması en ufak bir problem yok.

7490 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:21:17 

quote:

İphone 5 te yapışmayan pil problemi yaşayan kimler var yazsın lütfen. Yoksa boş konuşmaya devam etmek zorunda kalacağım. Kızıyorlar sonra

Pilin icerde oynamasi diye bir problem var. bunu inkar etmenin anlami yok. Yukarda da yazdim aynisi vardi gidip degistirdim.
Merak edenler icin gelen ses su:http://m.youtube.com/watch?v=Bd7JQpBDyg8

1513 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:22:43 

Benimkinin tek problemi çizikleri. iPhone 5 i siyah aldığım için pişmanım sadece, beyaz alaydım iyiydi ..

Aldıklarını geri vereceksin.

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Pilin icerde oynamasi diye bir problem var. bunu inkar etmenin anlami yok. Yukarda da yazdim aynisi vardi gidip degistirdim.
Merak edenler icin gelen ses su:http://m.youtube.com/watch?v=Bd7JQpBDyg8

Telefonu salladigim zaman tek gelen ses power tuşundan gelen ses. Demek ki kronik bir sorun değil. Yanlismiyim ?

DONANIM
#DirenApple

7490 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:31:34 

quote:

Telefonu salladigim zaman tek gelen ses power tuşundan gelen ses. Demek ki kronik bir sorun değil. Yanlismiyim ?

Gayet dogru. Zaten bu sorun icin kronik demedim. Diyende gormedim, gorursemde once ben karsi cikarim :) bir iki seride olan bir problemdi, arkadasa o denk gelmis. Ben ciktigi gun almistim bana denk geldi, nisanlimda yoktu mesela dedigim gibi sans isi. Ben store a gittim, gosterdim apple calisaninin gozleri buyudu bu ne diye :) 3-5 kisi elden ele telefonu salladilar sonunda da 'hep bu cinliler' diyip ozur dileyip yeni cihaz verdiler.

20745 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:36:07 

Eşim Iphone 5 in kasasından şikayetçi. Biraz sıksam oyun hamuru gibi yamulacak sanki diyor.
Ama ekranı olsun, hızı olsun memnun.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

265 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:48:52 

quote:

istiyorsan forumda konusu da var kızmasınlar
http://www.youtube.com/watch?v=28v9f9xBcDo

7490 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:52:27 

quote:

Zaten ben verdim yukarda daha neyin pesindesiniz? Inat ve israrla tutturdunuz gidiyorsunuz. 2 konuda da size yazdim ama nedense icinde tartisma cikacak bir ibare olmadigi icin onlari gormekzden geliyorsunuz.

Uzatmanin alemi yok, servise verin degisim yapin.

5532 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:59:37 

quote:

Bu iPhone 5 e ait kronik bir sorun değil tüm cihazlarda olan seyler değil. Ama bu ayrımı yapmak sizin için zor olabilir. Üretimde hatalar olabilir ancak bu genele mall edilemez.

DONANIM
#DirenApple

1848 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:59:53 

böyle saçma bir konunun saçma şekilde uzaması ne anlamsız bir şey. "garanti" denilen kavram zaten böyle durumlar için var, he b.k atmaya yer arayan yine atar ama böyle komik duruma düşer. o kadar para vermişsin doğru, verdiysen garantiden değiştirirsin. he yurtdışından alırsan en başta 700 tl kar edersin gözünü karartırsın, garantilik durum çıkarsa da seve seve katlanırsın bu iş böyle. hiçbir teknolojik cihaz mükemmel olamaz, olmak zorunda değil.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ocak 2013; 1:07:11 

Katılıyorum.
Bende iphone 4 var, değiştirmeyi düşünmüyorum, eğer değiştirirsem anca blackberry 10 alırım.

465 Mesaj
16 Ocak 2013; 1:15:19 

Başlıkta İphone 5 şişmanlıktır yazıyor sandım

312 Mesaj
16 Ocak 2013; 1:19:25 

Sadece daha dayanıklı bir kasaya sahip olabilirdi diyorum. Bumper telefonun güzelliğini bozuyor çünkü :(

2224 Mesaj
16 Ocak 2013; 1:26:07 

Adamlar harika telefon yapmışlar. Çok pimpirikli ve titiz bir insanımdır ben bile hayranlık duydum. Aslında niyetim 4s almaktı fakat kısmet bunaymış alan arkadaşlar güle güle kullansınlar. Uygulama ücretli diyenlere de lafım şudur uygulamaların geneli 1.79tl bazıları 4-5-10tl bandında, 2 milyarlık telefon alan adam da gitsin uygulamayı da satın alsın bi zahmet. Kredi kartı kullanmayanlar için de adamlar itunes kartı satıyolar aveada 25tlye. Yalnız ipod 4gde gözümle seçemediğim pixelleri bunda seçiyorum ve kulaklık sesi biraz az. Sese el atsalar iyi olur bunun dışında (BENCE) harika bir telefon

Bu arada telfonu sorunlu çıkan arkadaşlar telefona sarmasınlar lütfen her üretilen cihaz tasarımın birebir kopyası ya da üretilen bir önceki cihazın birebir kopyası olamaz, çünkü üretim de mükemmel diye bir şey yoktur mükkemmele yakın vardır. Misal bendekinin arkasındaki alüminyum plakanın sağ üst köşesinde çok ufak çizikler var sanki çok küçük bir köpek gelip dişlemiş gibi nazar dedim geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GktgyS -- 16 Ocak 2013; 1:31:11 >

Uncoditionally

466 Mesaj
16 Ocak 2013; 9:04:26 

hangi telefonun servisi sırf home tusu arızalı diye komple telefonu değiştirir acaba size karşı bir şansızlık olmuş ve telefon arızalı çıkmış gönderin servise yenisini göndersinler evet sadece sizin için biraz zaman kaybı olucak ayrıca uygulamalar paralı diyenlere evet paralı ama jailbreak haricinde de yöntemler var pp25 gibi araştırıp kullanabilirler yok eğer çok pişmansanız satın gitsin bence üzmeyin kendinizi.

İnandılar, dövüştüler, öldüler. Bıraktıkları emanetin bekçisiyiz."

Kan Grubum: A Rh(+)

168 Mesaj
16 Ocak 2013; 12:25:23 

İlk iphone um iPhone 5 oldu ve hayranlıkla kullanıyorum. Bugüne kadar niçin almadım diye de kendime kızıyorum. Diğer telefonlardan kendini ayıran çok uç özellikleri olmasa bile kullanırken kendinizi ayrıcalıklı hissedebiliyorsunuz. Şahsen bende öyle oluyor. Uygulama ücretlerine gelince bu telefonu alabilen kişi 2 tl den 10 tl ye kadar olan ücretleri sorun etmemeli zaten. Hem ücretsiz olup çok yararlı uygulamalarda mevcut. Uygulama indirimleride takip edilebilir. Çizik olayına gelince de zaten telefon Türkiye'ye girmeden çok evvel hassas olduğunu korunması gerektiğini araştıranlar iyi bilir. Şahsen ozakinin şeffaf (0.3. Mm) kılıfını kullanıyorum (ekran koruyucu hediyeli) ve çok memnunun. Forever iPhone

891 Mesaj
16 Ocak 2013; 13:30:45 

quote:

Başlık bence "iPhone5 hayal kırıklığı" olmalıydı

Başlığı yanlış bulmama rağmen son derece hak veriyorum.

Yalnız sizin anlamadığınız, ekran sarılığı,ışık sızması,ölü pixel,wifi sorunu,batarya ömrü,batarya oynaması,home tuşu takılması,kasanın soyulması çabuk çizilmesi gibi şeylerin, ufak tefek önemsiz,konu açmaya bile gereksiz sorunlar olması.

İphone sahibi iseniz bunları görmezden geleceksiniz.Bu da Apple ayrıcalığı. Prestij nede olsa...