Şimdi Ara

Casus Programdan Veya PC'nize Girildiğindenmi Şüpheleniyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• CurrPorts 1.51 (Ücretsiz + Türkçe)

Bu program sayesinde hangi programların internete bağlandığını,hangi portları kullandığını,aktif yada dinlemedemi olduğunu ve bağlantı şeklini gösteriyor.Casus programlardan şüpheleniyorsanız yada birinin bilgisayarınızı kurcaladağını düşünüyorsanız bu program tam size göre.

Program bilgisayarda o an çalışan tüm programların kullandığı portu, bağlı bulunduğu yerel veya uzaktan ip adresini ve bunun gibi birçok bilgiyi kullanıcıya sunmanın yanısıra portların açılıp kapanması konusunda kullanıcıya çok büyük bir fayda sağlıyor.

Programdan çok programcık olarak nitelendirebileceğimiz bu yazılım ile bilgisayar konusunda çok az bilgiye sahip insanlar bile port güvenliklerini ellerinde bulundurabilecek ve son günlerin popüler güvenlik sorunu olan portlar artık sorun olmaktan çıkacak.Kurulum gerektirmiyor.

Versiyon Yenilikleri :

Nadiren görünen CurrPorts başlatılırken oluşan hata giderilmiş.
    Port Adresi gösterebilme özelliği eklenmiş. Bu özellik seçildiğinde adresler 'adres:port' şeklinde gösterilecektir.
    Alt+1 kısayol tuşu hatası giderilmiş.
    Her 1 saniyede Otomatik Ekran Yenileme özelliği eklenmiş.
    CurrPorts ile aynı klasöre konulduğunda üreticinin IPNetInfo adlı programının da otomatik olarak başlatılması sağlanmış.
    Bağlanılmış olan karşı IP adresi sütununda ülke adının da çıkması sağlanmış.
    Menüdeki otomatik yenileme adımı seçildiğinde oluşan hata giderilmiş.

Sadece 50 KB boyutunda ücretsiz ve Türkçe olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Casus Programdan Veya PC'nize Girildiğindenmi Şüpheleniyorsunuz

TÜRKÇE YAMASI İÇİN TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 17 Kasım 2008; 22:10:32 >

• deneyelim bakalım..emeğine sağlık..çok sağol..
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • teşekkürler
  • Teşekkürler güzel bir programa benziyor herkesin bilgisayarında olması gereken bir program
    linkte boşluk var bir ara bakarsın tıklanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uN3xP3Ct3D -- 12 Mayıs 2006; 12:58:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uN3xP3Ct3D

Teşekkürler güzel bir programa benziyor herkesin bilgisayarında olması gereken bir program

(Not:Linkin başındaki Pozitif ve Pc arasındaki boşluğu silin.) demiş zaten arkadaş :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Abbas The Traveler

quote:

Orjinalden alıntı: uN3xP3Ct3D

Teşekkürler güzel bir programa benziyor herkesin bilgisayarında olması gereken bir program

(Not:Linkin başındaki Pozitif ve Pc arasındaki boşluğu silin.) demiş zaten arkadaş :)

pardon o zaman görmemişim
  • saol dostum
  • deniycem...
  • CurrPorts v1.09
    http://www.nirsoft.net/utils/cports.zip
    -
    Türkçe dil eki :http://www.nirsoft.net/utils/cports_turkish.zip
    -

Programın kendi sitesi ve daha fazla açıklama/bilgi :
    http://www.nirsoft.net/utils/cports.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xakar -- 12 Mayıs 2006; 14:35:13 >

• Türkçe eki için teşekkürler comview programını kullanıyodum önceden ama paralı ve uçuk fiyatlar istiyorlar gerçi bizde crack'leriz ama gerek yok bu güzel bir alternatif
  • Belki Görmeyenler Olmuştur.

YUKARI ZIPLA

• Güzel bir program ama hoş karşılayın ben şimdi çalışan bu programların hangisinin casus mu yoksa kendim için gereken program olduğunu anlayamadım. Paylaşan arkadaşlar bu konuda bilgi verirse daha güzel olur. Birçok bilgi var burada kafam karıştı.....
  • Deneyelim teşekkürler
  • Programın 1.10 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Programın 1.10 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

linkte program yerine Türkçe .ini dosyası çıkıyor Türkçeleştirmek için 1.53kb linki düzeltirsen sevinirim
  • Evet benim de dikkatimi çekti Rietveld, düzeltirsen daha iyi olur. Program da gayet güzel, sağolasın
  • Kusura bakmayın yanlışlıkla Türkçe yamasının linkini vermişim.Şimdi düzelttim.

• diger portları gosteren programlarla aynı gorevı yapıyor herhalde eger oyleyse bosuna ındırmeyım(portview,portexplorer gibi...)
  • Sağol hocamm işime yarayabilir arşive atalımmm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.