Şimdi Ara

A4 Tech R4 V Kablosuz Mouse Almayı Düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  A4 Tech R4 V Kablosuz Mouse Almayı Düşünüyorum

A4 TECH R4 V-TRACK KABLOSUZ GAMER MOUSE - SİYAH

Ürün Kodu R4
    Açıklama
    Menşei P.R.C.
    Garanti 24
    Özellikler
    Mouse Tipi Kablosuz
    Mouse Tuşları 7 Buton ve Tek Scroll
    Algılama Optik
    Bağlantı Özellikleri USB
    Optik Duyarlılık 3000 Dpi
    Kullanım Alanı Pc, Notebook
    Renk Siyah

A4 Tech R4 V Kablosuz Mouse Almayı Düşünüyorum

66 TL

bu ayarda yüksek dpilı ayarlanabilir cift tıklamalı ergonomik kablosuz 50-100 tl arasında tavsiye istiyorum

logitech bozulma sorunları kablosuz cekmeme sorunları varmıs diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 16 Ocak 2013; 2:28:50 >

• up
  • up sizce nasıl
  • Oyun için kablosuz olması dezavantaj. A4'ün X7 serisinden güzel kablolu mouselar var onları öneririm.
  • up
  • ben şu anda bu mouseu kullanıyorum ve kesinlikle memnun değilim... İlk başlarda her yüzeyde çalışıyordu ama artık mousepadden farklı yüzeyde çalışmıyo ,padde de tam çalıştığı söylenemez. Çok çabuk da pil yiyiyo
  • Biraz geç olacak belki fakat yabancı sitelerden okuduğuma göre 5 günde pili bitiyormuş, dolayısıyla kaliteli bir yeniden şarj edilebilir pil alın diyorlar yanına.
  • Şu an bu mouse tan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar önerir mi ? Pil sorun değil şarjlı pilim var birkaç çift. Kablolulara yönelmeyi düşündüm fakat kablo zamanla aşınır vs diye bu mouse üzerinde yoğunlaştım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

Şu an bu mouse tan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar önerir mi ? Pil sorun değil şarjlı pilim var birkaç çift. Kablolulara yönelmeyi düşündüm fakat kablo zamanla aşınır vs diye bu mouse üzerinde yoğunlaştım .

uyku modu yok alette çok fena şarj yer.

şarjlı pillerde bu mouselerde çok randıman vermiyor benden söylemesi.

bende almayı planlıyordum ama vazgeçdim...
  • almayınnnn. allahını seven almasın. 1 sene önce aldım 1 kilo pil birikti.
  • Şöyle konuyu bir hortlatayım; Yaklaşık 8-9 sene önce kablolu x7'lerinden kullanıyordum. Memnun kalınca birkaç sene önce de bu kablosuz faresinden almıştım. Sapasağlam çalışıyor, en ufak bir görsel yıpranması dahi olmadı. Yeniden alım mümkün değil zira artık yurtdışı dahil hiçbir yerde satılmıyor. Şimdi sözüm benim gibi bu cihaza sahip olan arkadaşlara; pil konusu gerçekten büyük bir sıkıntı ancak farkettim ki bunca sene hiç kendi uygulamasını pc'ye kurmamışım. Kurunca anladım ki pil tüketimine etki eden çok fazla ayarı var. Mouse ilk alındığında hep "gaming" koşturuyor. Tepki süresi 2 milisaniye/500hz olarak ayarlı. (normalde 8 ms 100hz'dir usb mouse'lar). Yani normal usb mouse'ların 5 katı bir tepki süresi ile çıkıyor kutudan. Diğer tüm modları da pil tüketimini zorlayacak şekilde ayarlanmış. Uygulamasını kurup bunları düşürebiliyorsunuz ve doğal olarak pil tüketimi de epeyce düşüyor. Bu mouse'a sahip arkadaşlar ihmal etmeyip uygulamasını kesinlikle kursunlar, farkı görecekler. Linki aşağı bırakıyorum:

http://www.fayloobmennik.net/files/go/156207258.html?check=635b58ac30571d43c2604eb79cec5c09&file=4761042

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.