Şimdi Ara

Epic Mickey 2: Çifte Güç Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Disney'in efsane karakteri Mickey, Disney'in unutulmuş kahramanı Oswald ile güçlerini birleştiriyor ama...

• süpercan 2 incelemesi bekliyorum ben bu oyundan sonra.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir inceleme olmuş teşekkürler =)

• Talha forever

• Oyuna türkçe dublaj ekleselerdi seslere benden bi 9 puanı hakederdi ama olsun altyazı olsa bile türkçe destek vermeleri çalışmış olmaları bile yeter.Oynanabilirlikte talha aynacıya katılıyorum.Ama gelgelelim grafiksel anlamda oyunun tarzı bu ne beklenebilinir ki. Ben olsam 8 olmasada bi 7.0 hakederdi 6.7 nedemek vasat nedemek bee.Bence editor notu "Türü sevenlere" Genel olarak 7.5 puan bence tam kararıdır.

• Beş para etmez bir oyun...

• Şimdi yazıcaklarıma birçoğunuz ne alaka diyecek ama ...
    Talha beyin incelemenin sonunda belirttiği:
    "Sunum olarak oldukça başarılı ama, eski oyunun üzerine pek fazla birşey ekleyememiş. Bu yüzden oyuna Genel puan olarak:5.8 veriyoruz...!" Demesi aklıma COD oyunlarını getirdi. :D

• Alınmaz

• Bu tarz programlar yerine başka tarzda programlar yapılabilir çok saçma bir program bence küçük çocuk kitlesi barındırmayan bir sitede bu oyunu gelip video incelemesi yapmanız bence gereksiz
  • O kadar övdüğün oyunun sonucu bu mu ?
  • BSC Misafiri
    15.01.2013 02:57:47
    ''Bu tarz programlar yerine başka tarzda programlar yapılabilir çok saçma bir program bence küçük çocuk kitlesi barındırmayan bir sitede bu oyunu gelip video incelemesi yapmanız bence gereksiz''

Ah bu sitede ne çocuklar var sen bi bilsen...

• PS1 havası yok degil ;)

• Boşver Abi,zaten biz bu siteyi yaş sınırı olmaksızın her oyunu incelediği için seviyoruz.Bu sitenin her yaş grubuna hitab etmesini seviyoruz zaten biz arkadaşım.Devamını bekliyoruz.
  • puan az olmuş bence platform türünde gayet hoş bir oyuna olmuş bence hemde türkçe altyazılı.
  • 1:15'te "osvald da yanında olduğu halde iyilik kazandı" derken ilk oyunda osvald kötü karakter miydi yoksa "Epic Türkçe Hatası" mı yapılmış?
  • türkçe dublaj olarak çıkacağı belirtildi hatta bununla ilgili video yayınlamıştınız.tiglon herzamanki gibi yine başaramadı sanırım dublajı iptal ettikleri için kocaman bir sıfır veriyorum.

• Gereksiz oyunlardan birisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.