Şimdi Ara

kia rio model farkları, yardım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar.. o kadar araştırdım net bir sonuç bulamadım...

kia rio 1.5 CRDI EX advance
    kia rio 1.5 CRDI EX comfort
    kia rio 1.5 CRDI EX trend

aralarındaki farklat nelerdir? tek bulabildiğim, comfort'da ABS yok.

• Advance en ust donanım.
    advanceden sonra comfort geliyor.

advance modelde comforttan fazla olarak yol bilgisayarı ısıtmalı ayna var benim bildigim.

comfort 4 cam otomatik abs elektrik destekli direksiyon elektrikli ayna geniş ekran teyp usb/aux giriş kol dayama vs.

En son da trend geliyor. trend modelinin eksileri koltuk kaplaması zayıf. 2 cam otomatik. kol dayaması yok. teyp ince ekran elektrikli ayna yok...vs.
    fiyatı uygun oluyor ama almışken comfort modelini tavsiye ederim kendim kullanıyorum cok memnunum. trend'de abs de 2010 model icin standart mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D5240269 -- 14 Ocak 2013; 20:07:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astamiga

Advance en ust donanım.
    advanceden sonra comfort geliyor.

advance modelde comforttan fazla olarak yol bilgisayarı ısıtmalı ayna var benim bildigim.

comfort 4 cam otomatik abs elektrik destekli direksiyon elektrikli ayna geniş ekran teyp usb/aux giriş kol dayama vs.

En son da trend geliyor. trend modelinin eksileri koltuk kaplaması zayıf. 2 cam otomatik. kol dayaması yok. teyp ince ekran elektrikli ayna yok...vs.
    fiyatı uygun oluyor ama almışken comfort modelini tavsiye ederim kendim kullanıyorum cok memnunum. trend'de abs de 2010 model icin standart mı bilmiyorum.

teşekkür ederim..

sizinki kaç model? ben 2006-2008 arası düşünüyorum. o yıllarda comfort ta ABS yok diye okumuştum. o zaman her türlü advance bakmak laızm...

• 2010 makyajlı. Evet istediginiz modelde standart değildi ben ilanlarda olanları da gordum bazıları da olmadıgı halde işaretliyor dikkat ediniz.
  • 2010 model cmfortun yakıtı kaç kuruş km de
  • Suanki mazot fiyatıyla (4,48)
    sehir içi 24 kuruş
    şehir dışı klimayla 20 kuruş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D5240269 -- 23 Eylül 2013; 21:28:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.