Şimdi Ara

Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
53
Favori
103.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faksla ilgili halen Çiktimi aliyorsunuz actfaks programini deneyin derim memnun kalırsınız. ... cikri alacaksanizda alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın bir adet sipariş vermeyi düşünüyorum dayanıklı ve kullanışlıdır inşallah alan arkadaşlar tavsiye eder ? Bide kargo istanbul'a kaç günde gelmekte ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

faksla ilgili halen Çiktimi aliyorsunuz actfaks programini deneyin derim memnun kalırsınız. ... cikri alacaksanizda alin

benım ıcınmı yazdınız acaba hocam... eger benım ıcınse, malesef yazıcının kullanılacagı yerde ınternet kullanılmıyor oyuzden programsal bır yardım alamıyorum :(
    ılgınız ıcın tesekkurler.. ama yazıcı tavsıyelerınızı beklıyorum...
  • @quetmevet İNTERNET gerek yok ki , harici bir adet modem alıyorsunuz ve fakslar bilgisayara düşüyor dahili faks modemlerde problem çıkartabiliyor..
    bu şekilde faksları hem digital ortamda saklayabiliyor ne zaman geldiğini görebiliyorsunuz bu işi windowsta yapıyor ama pc devamlı açık kalıcak
    şöyle söyleyebilirim 2010 yılının faksları elimizde bizim ticarette önemli bu evraklar imzalayıp mailleyemiyorum sözleşmeyi ama faks göndeririz diyorlar önlerine imzalı sözleşmeyi bulup koyunca şaşırıyorlar..
    faks makinası kagıdlarındaki yazılar çabuk uçuyor.. serverınız varsa sisteminizde modemi paylaşıp evragı hazırlayıp çıktı almadan fakslamanızda mümkün oluyor..

kolay gelsin diyorum..
    ucuz bi maliyetle fakslarınız arşivlenecek

ama tabiikide söz uçar yazı kalır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre16 -- 21 Ağustos 2013; 8:26:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

@quetmevet İNTERNET gerek yok ki , harici bir adet modem alıyorsunuz ve fakslar bilgisayara düşüyor dahili faks modemlerde problem çıkartabiliyor..
    bu şekilde faksları hem digital ortamda saklayabiliyor ne zaman geldiğini görebiliyorsunuz bu işi windowsta yapıyor ama pc devamlı açık kalıcak
    şöyle söyleyebilirim 2010 yılının faksları elimizde bizim ticarette önemli bu evraklar imzalayıp mailleyemiyorum sözleşmeyi ama faks göndeririz diyorlar önlerine imzalı sözleşmeyi bulup koyunca şaşırıyorlar..
    faks makinası kagıdlarındaki yazılar çabuk uçuyor.. serverınız varsa sisteminizde modemi paylaşıp evragı hazırlayıp çıktı almadan fakslamanızda mümkün oluyor..

kolay gelsin diyorum..
    ucuz bi maliyetle fakslarınız arşivlenecek

ama tabiikide söz uçar yazı kalır..

hocam peki fax gonderimini nasil yapiyorsunuz ve kastetdiginiz modem nasil bir seydir link flan verirmisiniz..

• http://www.actfax.com.tr/
    ayrıntılı anlatılıyor..
  • Herkese merhaba,

Bir süredir konuya yazamıyorduk.

Son zamanlarda teknik problem yaşayan varsa yazicidoktoru@gmail.com adresine mail yollamasını rica ediyorum. Maile telefon numaranızı ve üye adınızı da yazınız. Teknik sorun yaşayan herkese geri dönüş sağlandı ama belki gözden kaçmış biri olabilir. Bize problemini bildirip, geri dönüş sağlanmayan varsa onunla ilgili de yazarsanız hemen yardımcı olalım.

Konuya yazdığınız yorumları da bugün tek tek cevaplayacağız.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

Herkese merhaba,

Son zamanlarda teknik problem yaşayan varsa yazicidoktoru@gmail.com adresine mail yollamasını rica ediyorum. Maile telefon numaranızı ve üye adınızı da yazınız. Teknik sorun yaşayan herkese geri dönüş sağlandı ama belki gözden kaçmış biri olabilir. Bize problemini bildirip, geri dönüş sağlanmayan varsa onunla ilgili de yazarsanız hemen yardımcı olalım.

Teşekkürler...

Bana 15 gündür geri dönüş yapılmadı , tekrar e-posta attım bekliyorum...
  • Merhaba,

Wifi'li bir yazıcı önerisi ve linki alabilir miyim? Şirkete wifi'sinde sorun olmayacak bir ürün almak istiyorum.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

renkli siyah beyaz cıktı almak için canon 230 modelı yeterlı mıdır?

ekrana gerek yok başka kartusuda bana uygun sizce deger mi?
    garanti vs işi nasıl oluyor hocam?

Merhaba,

Sizin için yeterli olacaktır. Çok fonksiyonlu olduğundan, her türlü işinizi görecektir. 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Merhaba,
    Ürünün fiyatına zam mı yaptınız?
    Şu an 129,90 TL gözüküyor.

Merhaba,

Ürünün fiyatı 126,90 TL'dir. Ramazan Ayı süresince 119,90 TL idi. Bir süredir foruma giremiyorduk, ondan dolayı buradaki fiyat güncellenmemişti. Ama muhtemelen Eylül ayı itibariyle fiyatı bir miktar daha artacak. Çünkü elimizdeki stoklar tükenince, yeni alacağımız partide fiyatlar yükseldi.

Teşekkürler.
  • 5011 hatası çıkıyor ekrana çalışmıyor yazıcı sebebi ney bunun?
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    yooo kaçar
    bayramda 110 liraya aldık sanalpazar çekiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Hediye numune olarak gönderdiğiniz fotoğraf kağıdı çok hoşuma gitti ne kadar acaba topu kağıtların.

Merhaba,

100 adet HP 200 gr. A4 parlak fotoğraf kağıdı 20 TL'dir. Numune olarak bu kağıtları göndermekteyiz.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

Merhaba,

Wifi'li bir yazıcı önerisi ve linki alabilir miyim? Şirkete wifi'sinde sorun olmayacak bir ürün almak istiyorum.

Teşekkürler

Merhaba,

Ürününüz hayırlı olsun, güle güle kullanın...
  • pm
  • Değerli arkadaşlar yazıcı doktorundan ramazan ayı içinde yaklaşık 1 ay önce bir yazıcı aldım. Canon mp 235. yazıcıdan yaklaşık 350-400 sayfa çıktı aldım ancak daha sonra sorun oluşmaya başladı sürekli besleme sisteminde borularda hava boşlukları oluyor bunun için defalarca müşteri temsilcisi arkadaşlarla görüştüm ancak bana yoğun temizleme yap bir daha olmaz dediler her defasında aynı şeyi maalesef sürekli tekrar ettiler. Ancak sonuç değişmedi. Bana fotoğraflarını mail olarak gönderin dediler gönderdim ancak geri dönüş olmadı. Ya benden bıktılar ya da sorunlu bir makineyle beni baş başa bıraktılar. Kendime daha önce bir mağazadan epson wf2520 yazıcı aldım ondan da 500 sayfa çıktı aldım onda kolay dolan kartuşlar var sürekli besleme sistemi boruları olmadığı için hiç sıkıntısız kullanıyorsunuz. Burada bu eleştirileri yazmamın nedeni satış sonrası olan ilgisizliği belirtmek ve alırken bu yorumu dikkate almanızdır. Resim yüklemeye çalıştım ancak daha sonra onu da yüklerim biraz sıkıntı çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: valume

pm

Merhaba,

Tarafınıza pm ve mail gönderilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

quote:

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

Herkese merhaba,

Teşekkürler...

Bana 15 gündür geri dönüş yapılmadı , tekrar e-posta attım bekliyorum...

Merhaba,

Tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır. Bir sorun olursa daha hızlı iletişim kurabilmek adına kullanma talimatındaki telefon numarasını arayabilir ya da yazicidoktoru@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Şu an teknik desteğimiz normale döndü, her şekilde yardımcı oluruz.

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_03

Değerli arkadaşlar yazıcı doktorundan ramazan ayı içinde yaklaşık 1 ay önce bir yazıcı aldım. Canon mp 235. yazıcıdan yaklaşık 350-400 sayfa çıktı aldım ancak daha sonra sorun oluşmaya başladı sürekli besleme sisteminde borularda hava boşlukları oluyor bunun için defalarca müşteri temsilcisi arkadaşlarla görüştüm ancak bana yoğun temizleme yap bir daha olmaz dediler her defasında aynı şeyi maalesef sürekli tekrar ettiler. Ancak sonuç değişmedi. Bana fotoğraflarını mail olarak gönderin dediler gönderdim ancak geri dönüş olmadı. Ya benden bıktılar ya da sorunlu bir makineyle beni baş başa bıraktılar. Kendime daha önce bir mağazadan epson wf2520 yazıcı aldım ondan da 500 sayfa çıktı aldım onda kolay dolan kartuşlar var sürekli besleme sistemi boruları olmadığı için hiç sıkıntısız kullanıyorsunuz. Burada bu eleştirileri yazmamın nedeni satış sonrası olan ilgisizliği belirtmek ve alırken bu yorumu dikkate almanızdır. Resim yüklemeye çalıştım ancak daha sonra onu da yüklerim biraz sıkıntı çıktı.

Merhaba,

Sanırım sanalpazar'dan siz mesaj atmıştınız. Problem devam ediyorsa kullanma talimatındaki teknik servis numarasını arayabilir ya da yazicidoktoru@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.