Şimdi Ara

Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
53
Favori
103.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Mürekkepli yazıcıyı eve sokmam artık...Canon MP110 kafası pert oldu...Sadece tarayıcı olarak kullanıyorum...

aynen daha almam canım yandı aldıgımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Merhaba;
    Kendi kartvizitimi PSD olarak tasarladım. Kartvizit yaptıracağım ama renklide problem oluyormuş. Ben bu yazıcıyla kartvizit basabilir miyim? Kartvizit 80 gr kağıda basılmayacak, kuşede olmayacak biraz kalın mukavvamsı kağıda basabilir miyim?(kağıt ismini bilmiyorum siz mutlaka yapmışsınızdır)

Ayrıca 1200x600 tarama çözünürlüğü mevcut. Yazıcı çözünürlüğü nedir? Dijital resimlerimi sorunsuz foto. kağıdına basabilir miyim? Bunun için bir arkadaş epsonun bir yazıcısını önermişti. Bende de mp210 var ama artık kartuş zımbırtısından bıktım. Ayrıca kağıt almamaya başladı. Ve çok ağır bir yazıcı, siz bana ne önerirsiniz. 30-40 tl birşey daha vererek kampanyalı yine uygun bir yazıcı önerir misiniz eğer istediklerim bunda olmaz ise?
    teşekkürler

Merhaba,

Bastırmak istediğiniz kartvizitin gramajı bizim için önemli. 160 gr fotoğraf kağıdına biz hiçbir problem olmadan baskı yapabiliyoruz. Sizin kağıdınızın özelliğini öğrenirseniz, önce burada testini yapıp size daha sağlıklı bilgi verebiliriz.

Yazıcının çözünürlüğü "En fazla 4800¹ x 1200 dpi" olarak tanımlanmıştır. Sizin için yeterli bir çözünürlük ise, bu doğrultuda sorunsuz kalite alacağınıza inanıyorum. Fiyat olarak Epson yazıcılar bu rakamın üstündedir. Söylediğim teknik özellik sizin için yeterliyse, bu ürünü tavsiye ediyorum. Ama takdir size kalmış. Epson'lara da bu sistemi uyguluyoruz. Fakat o kullanıcı açısından biraz yorucu olabiliyor. Yazıcıya taktığımız bir reset sistemi ile 50-100 sayfa civarı çıktı aldıktan sonra resetleme yapmanız gerekiyor. Ondan dolayı Canon daha sorunsuz ve daha uygun maliyetlidir. Epson yazıcılar fiyat olarak biraz daha üst seviyelerde. Ama Epson ile aynı mürekkebi kullandığımızdan ötürü kalite açısından benzer sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ben teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

resimdekini yere kyomuşsunuz altı kirlenmiştir biz masamıza koyacaktık
    şaka bir yana bir kaç sorum olacak size
    1 - cihazın garantisi derken siz kendiniz mi tamir ediyorsunuz. yoksa yetkili servisie mi gönderiyorsunuz
    2 - garanati süresi içindeki arızalarda gidiş gel,iş kargo ücretlerini kim karşılıyor
    3 - bu tanklar bittiği zaman nasıl tekrar doldurabiliyoruz. konudan pek anlamadığım için soruuyorum bunu. yani kendimiz mi dolduryoruz yoska siz yeni dolmuş halini satıyorumusunz kendimiz yerine monte eebiliyormuyuz. bunu biraz açabilirmisiniz

Hızlı feribotta yolculuk yaparken, fotoğraf paylaşmak adına acilen öyle bir şey yaptık. Siz satın aldığınız takdirde onu göndermeyeceğimden emin olabilirsiniz. : )

1- Elimizde yazıcının her türlü yedek parçası mevcut. Yazıcıların tamamında uzman olduğumuzdan dolayı, bir yetkili servise veriyormuş gibi gönül rahatlığıyla bize gönderebilirsiniz. Aynı gün içinde yazıcının tamiri yapılacak ve size kargolanacaktır. Zaten bazı sorunlarda bize mesaj, mail ya da telefon yoluyla irtibata geçtiğinizde, her zaman her türlü desteği sağlarız.

2- Gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, biz gönderirken de aynı şekilde biz karşılıyoruz. O konuda problem olmaz, kullanıcının memnun kalması her şeyden önemli.

3- Tanklarda bir tıpa sistemi var. Basit bir şekilde tıpayı açıyorsunuz, size gönderdiğimiz kolay dolum şişeleriyle rahatlıkla mürekkebi tanklara koyabiliyorsunuz. Çok basit bir işlem, rahatlıkla yapacağınıza inanıyorum...

Saygılar, sevgiler, selamlar...

teşekkürler.
    peki bu sipariş için birer adet de dolu şişe mürekkep istesek onu da hesaba katabilirmisiniz bi daha kargo parası vermemek için.

100 ml'lik özel şişede dolu mürekkeplerin herbirinin (siyah, kırmızı, mavi, sarı) fiyatı KDV dahil 10 TL'dir. 10 x 4 = 40 TL olarak düşünebilirsiniz.

Toplamda 126,90 + 40 = 166,90 TL yapmaktadır.

Bu şekilde gönderimi yapabiliriz.

Ben teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: iOC

Tonerlerinin dolumunu kendimizin (kolayca) yapabileceği, A4 dosya besleyicili tarayıcısı olan, en ucuz, en hızlı renkli lazer hangisidir? Aylık 1500 sayfa civarı %20-50 renkli A4 çıktı alınacak.

Merhaba,

Bu konuyla ilgili ürün bilgisini sizinle yarın paylaşacağım. Sizin istekleriniz doğrultusunda en uygun marka ve modeli size bildireceğim.

Görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkal34

aynen bende tonerlerinin dolumunu kendim yapabileceğim ayda 200 civarı tam sayfa renkli 400-500 civarı normal siyah çıktı olarak kullanacağım çok fonksiyonlu faxlı lazer düşünüyorum teşekkürler

Merhaba,

Size de yarın istediğiniz detaylar doğrultusunda fakslı bir renkli lazer yazıcı önereceğim. Cazip gelirse, detayları görüşürüz.

Görüşmek dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

aynen bende tonerlerinin dolumunu kendim yapabileceğim ayda 200 civarı tam sayfa renkli 400-500 civarı normal siyah çıktı olarak kullanacağım çok fonksiyonlu faxlı lazer düşünüyorum teşekkürler

Bende böyle bir laser arıyorum. Wifi de olsa mükemmel olur. Evde iki dizüstü bir masaüstü var. Şimdiye kadar yazıcılar bir dizüstüne bağlıydı. Onunda hardiski mefta oldu. Masaüstününün olduğu yerde de uygun alan yok. Bana wifi şart.

Merhaba,

Ürününüzde faks özelliği de olmasını istiyor musunuz? Renkli, wi-fi ve lazer olması sizin için yeterli mi? Bu doğrultuda size de yarın bir model önereceğim.

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: rimando

Canonnun veya başka bir markanın Wifi'li (CANON MX 435 olabiliri) modeli için fiyat verebilirimisiniz.

Merhaba,

Pm gönderdim.

Görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

Orijinalden alıntı: by_fb

http://www.sanalpazar.com/Canon-Mp-230-Uyumlu-Vanali-Bitmeyen-Kartus-Tanki-Bos__isp5403075

http://www.gold.com.tr/U209534/Canon-MP230-Yazici?utm_source=Mailing&utm_medium=Euromsg&utm_campaign=OKYazicida-Dev-Kampanya-15012013-HZ&utm_term=&utm_content=OKYazicida-Dev-Kampanya-15012013-HZ

toplam 112 tl yapıyo bence bi indirim yapmalısın

Tankı 4 renk dolu gönderiyor. Tanesi 10 Tlden 40 Tl eder. Onuda ekle üzerine 152 eder. Bence fiyat uygun. Bizim öğretmen arkadaş kullanıyor sene başından beri sorun yaşamadı. Ama ben sene başında aldığım samsung scx 3405 lazer yazıcıyla intiharın eşiğine geldim. Sonrası ne olur bilemem ama benim aldığım yazıcının yarı fiyatına geliyor. Tercih sizin.

Merhaba,

Evet, ayrıca mürekkep bedeli de olduğundan daha uygun fiyata gelmektedir. Yorumunuz için teşekkürler.

Ayrıca yazıcı tamirinde de oldukça iddialıyız. Samsung Lazer yazıcıların da tamirini yapıyoruz. Herhangi bir çözemediğiniz probleminiz olursa, her zaman yardımcı olabilirim. Mesaj atmaktan çekinmeyin lütfen.

Görüşmek üzere...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_fb

kusura bakmayın benim önerdiğim kartuş boş geliyomuş o zaman arkadaşın fiyatı iyi

edit:imla

Teşekkürler... : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Mürekkepli yazıcıyı eve sokmam artık...Canon MP110 kafası pert oldu...Sadece tarayıcı olarak kullanıyorum...

aynen daha almam canım yandı aldıgımda

Tercih tabi ki sizin. İhtiyacınız olduğu takdirde kendinizin dolum yapabileceği lazer ürünlerin de satışını yapıyoruz. Aklınızda bulunsun.

Görüşmek üzere...

• quote:

quote:

Merhaba;
    Kendi kartvizitimi PSD olarak tasarladım. Kartvizit yaptıracağım ama renklide problem oluyormuş. Ben bu yazıcıyla kartvizit basabilir miyim? Kartvizit 80 gr kağıda basılmayacak, kuşede olmayacak biraz kalın mukavvamsı kağıda basabilir miyim?(kağıt ismini bilmiyorum siz mutlaka yapmışsınızdır)

Ayrıca 1200x600 tarama çözünürlüğü mevcut. Yazıcı çözünürlüğü nedir? Dijital resimlerimi sorunsuz foto. kağıdına basabilir miyim? Bunun için bir arkadaş epsonun bir yazıcısını önermişti. Bende de mp210 var ama artık kartuş zımbırtısından bıktım. Ayrıca kağıt almamaya başladı. Ve çok ağır bir yazıcı, siz bana ne önerirsiniz. 30-40 tl birşey daha vererek kampanyalı yine uygun bir yazıcı önerir misiniz eğer istediklerim bunda olmaz ise?
    teşekkürler

Merhaba,

Bastırmak istediğiniz kartvizitin gramajı bizim için önemli. 160 gr fotoğraf kağıdına biz hiçbir problem olmadan baskı yapabiliyoruz. Sizin kağıdınızın özelliğini öğrenirseniz, önce burada testini yapıp size daha sağlıklı bilgi verebiliriz.

Yazıcının çözünürlüğü "En fazla 4800¹ x 1200 dpi" olarak tanımlanmıştır. Sizin için yeterli bir çözünürlük ise, bu doğrultuda sorunsuz kalite alacağınıza inanıyorum. Fiyat olarak Epson yazıcılar bu rakamın üstündedir. Söylediğim teknik özellik sizin için yeterliyse, bu ürünü tavsiye ediyorum. Ama takdir size kalmış. Epson'lara da bu sistemi uyguluyoruz. Fakat o kullanıcı açısından biraz yorucu olabiliyor. Yazıcıya taktığımız bir reset sistemi ile 50-100 sayfa civarı çıktı aldıktan sonra resetleme yapmanız gerekiyor. Ondan dolayı Canon daha sorunsuz ve daha uygun maliyetlidir. Epson yazıcılar fiyat olarak biraz daha üst seviyelerde. Ama Epson ile aynı mürekkebi kullandığımızdan ötürü kalite açısından benzer sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ben teşekkür ederim.

Merhaba;

Aslında lazer yazıcılar ile aram baya iyi.Bknz. : Bu konuyu açtım, o zaman toner tozu doldurulması forumlarda ve internet ortamında yoktu. Uğraşa uğraşa buldum ve ekledim. Xerox , samsung ortak toneri bu yolla binlerce doldurdu. Konusu 40bin hit almış. Buna benzer bir scx 4521f konumda vardı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_27151827/tm.htm

Şu an HP 1010, Samsung Ml-1610 Canon LBP 5000 ve Samsung Scx4521 kullanıyorum. 6 yıldır dolumumu kendim yapıyorum. Makinaların bakımını kendim hallediyorum. Ama bir türlü kartuşlu olanlara alışamadım. Elde MP210 var.Orjinal kartuşunun bile kafası tıkanıyor, açmak için uğraşıyorusun.Kağıt alma tepsisi sorunlu ve çok yavaş çalışıyor(yazdırmasından bahsetmiyorum, kağıdı alıp yazdırma başlayana kadar bekletiyor)Dolumunu da kendim yapıyordum fakat artık illallah ettim.mp210 ' a sistem takabilirim ama kaldırıp atmak istiyorum. Şimdi bir makina arayışı içindeyim. Öncelikle kartvizit hiç basmadım, ama bu 3000x.... çözünürlüğüne sahip kartvizitler tasarımım mevcut. Bunu basıp keserek kullanabilir miyim? Öncelikle bunu sorayım istedim. Ben yapmadığım için hangi kağıt bunu bilmiyorum. Siz bu şekilde kartvizit bastınız mı? Kullanışlı oluyor mu bu yöntem?

Foto. kağıdına çıktı alırsam, renkler epson modellerindeki gibi canlı ve çözünürlüğü yüksek olur mu?
    Sattığınız modeli incelemedim. Tek tuşla tarama ve ftp yöntemi gibi ilgili yere dökümanı kopyalama var mı? Yazıcı hızı nedir. Kağıt alma vs. gibi mp210 daki sorunları bunda yaşar mıyım? Çok fazla çıktı almayacağım , tıkanma vs. olmaması gerekiyor bu yüzden ama ayda en az 20 - 30 sayfa alırım. Tarayıcı özelliğinde dolayı renkli bir model istiyorum.

Ayrıca belirli bir çıktıdan sonra yazıcı kafa ömrü bitiyor mu?
    Bunlara cevap verebilir misiniz?
    Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Merhaba;

teşekkürler

Merhaba,

Ben teşekkür ederim.

Merhaba;

Aslında lazer yazıcılar ile aram baya iyi.Bknz. : Bu konuyu açtım, o zaman toner tozu doldurulması forumlarda ve internet ortamında yoktu. Uğraşa uğraşa buldum ve ekledim. Xerox , samsung ortak toneri bu yolla binlerce doldurdu. Konusu 40bin hit almış. Buna benzer bir scx 4521f konumda vardı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_27151827/tm.htm

Şu an HP 1010, Samsung Ml-1610 Canon LBP 5000 ve Samsung Scx4521 kullanıyorum. 6 yıldır dolumumu kendim yapıyorum. Makinaların bakımını kendim hallediyorum. Ama bir türlü kartuşlu olanlara alışamadım. Elde MP210 var.Orjinal kartuşunun bile kafası tıkanıyor, açmak için uğraşıyorusun.Kağıt alma tepsisi sorunlu ve çok yavaş çalışıyor(yazdırmasından bahsetmiyorum, kağıdı alıp yazdırma başlayana kadar bekletiyor)Dolumunu da kendim yapıyordum fakat artık illallah ettim.mp210 ' a sistem takabilirim ama kaldırıp atmak istiyorum. Şimdi bir makina arayışı içindeyim. Öncelikle kartvizit hiç basmadım, ama bu 3000x.... çözünürlüğüne sahip kartvizitler tasarımım mevcut. Bunu basıp keserek kullanabilir miyim? Öncelikle bunu sorayım istedim. Ben yapmadığım için hangi kağıt bunu bilmiyorum. Siz bu şekilde kartvizit bastınız mı? Kullanışlı oluyor mu bu yöntem?

Foto. kağıdına çıktı alırsam, renkler epson modellerindeki gibi canlı ve çözünürlüğü yüksek olur mu?
    Sattığınız modeli incelemedim. Tek tuşla tarama ve ftp yöntemi gibi ilgili yere dökümanı kopyalama var mı? Yazıcı hızı nedir. Kağıt alma vs. gibi mp210 daki sorunları bunda yaşar mıyım? Çok fazla çıktı almayacağım , tıkanma vs. olmaması gerekiyor bu yüzden ama ayda en az 20 - 30 sayfa alırım. Tarayıcı özelliğinde dolayı renkli bir model istiyorum.

Ayrıca belirli bir çıktıdan sonra yazıcı kafa ömrü bitiyor mu?
    Bunlara cevap verebilir misiniz?
    Teşekkürler

Yaptığınız bilgi paylaşımı için teşekkürler. MP210 modeline tank sistemi takmak bu saatten sonra sizin için astarı yüzünden pahalıya gelecektir. Benim şahsi görüşüm; yeni bir ürün almanız, sizin açınızdan daha makul olur.

Biz bu ürünü matbaalara da sattık. Düşük maliyetli kartvizit basacaklarında, bu ürünü kullanıyorlar. Yarın ürünü sattığım bir matbaa ile görüşür, güncel bilgileri alır ve size aktarırım. Nasıl bir kağıt kullanabileceğiniz konusunda net bilgiyi veririm. Kağıdın üzerindeki baskı sizi tatmin edecektir. Doğru kağıdı da yarın öğrenir sizinle paylaşırım.

Biz bu yazıcı ile 160 gr fotoğraf kağıdına sürekli baskı yapıyoruz. Zaten yarın birkaç örneğini burada sizlerle paylaşacağım.

Ürünün üzerinde tek tuşla tarama yok, renkli ve siyah fotokopi çekme var. Cd içinde gelen yazılımla yapabiliyorsunuz. Ftp yöntemi ile kopyalama yok. Detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz: ( Canon MP230 ) Dakikada siyah beyaz metin olarak 7 sayfa basıyor, renkli metin ise ortalama 5 sayfa diyebiliriz. A4 boyutta tam sayfa fotoğraf basması 1-1,5 dakika arası sürüyor.

Bizim şu ana kadar 7000 sayfa kopya aldığımız bir test cihazımız var. Kağıt almada hiçbir sorun yaşamadık. Kullandığımız mürekkepten dolayı tıkanma olmayacaktır. Olsa bile bu modeldeki "Yoğun Bakım Temizlemesi" özelliğini kullanarak, sorununuzu giderebilirsiniz. Ek bilgi olması açısından söylüyorum.

Bu yazıcılarda kafa diye bir olay yok. Sadece kartuşların özelliğinden dolayı bir süre sonra (en az 3000 sayfa çıktı alırsınız) artık kartuş kullanılamaz hale geliyor. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız (aldığınız çıktı sayısına bakılırsa, oldukça uzun bir zaman alacak) elimizde yüklü miktarda canon marka yazıcılara ait kartuş bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyata ürünü size gönderebiliriz. O konuda endişeniz olmasın.

Ben teşekkür ederim, görüşmek ümidiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazicidoktoru -- 16 Ocak 2013; 0:46:05 >

• mesajım bulunsun.
  • ben canon yazıcımı sırf kartuşları kurudu yeniside çok pahallı oldugu için taşınırken çöpe attım,keşke bende böyle bir sistem taktirsaymişim.
  • Dolum üniteli, wi-fi'li , A3 yazabilen, fax, fotokopi ve tarayıcısı olan bir yazıcı lazım olacak. Elinizde böyle bir model varsa buradan alıntı yada p.m yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

Dolum üniteli, wi-fi'li , A3 yazabilen, fax, fotokopi ve tarayıcısı olan bir yazıcı lazım olacak. Elinizde böyle bir model varsa buradan alıntı yada p.m yazarsanız sevinirim.

Yarın gün içerisinde size konuyla alakalı pm atacağım.

Görüşmek üzere...
  • Hocam konuyu okudum, bize güvenin, biz şöyle iyiyiz, biz böyle bilgiliyiz vs. demişsiniz. Bursa Altıparmak'ta dükkanımız var demişsiniz.

İyi de, siz kimsiniz? Bir adınız, sanınız telefonunuz, adresiniz vs. yok mudur? Bir yerde yazıyordu da yoksa ben mi göremedim

Hayret, bir kişi de sormamış
  • hocam bende de canon yazıcı var kartuşlar çok pahalı olduğu için senelerdir kutusunda yatıyor. Acaba bu üründeki mekanizmayı benim yazıcıya takmam mümkün mü ? ve yapılırsa maliyeti ne olur ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

Bende böyle bir laser arıyorum. Wifi de olsa mükemmel olur. Evde iki dizüstü bir masaüstü var. Şimdiye kadar yazıcılar bir dizüstüne bağlıydı. Onunda hardiski mefta oldu. Masaüstününün olduğu yerde de uygun alan yok. Bana wifi şart.

Merhaba,

Ürününüzde faks özelliği de olmasını istiyor musunuz? Renkli, wi-fi ve lazer olması sizin için yeterli mi? Bu doğrultuda size de yarın bir model önereceğim.

Teşekkürler...

Merhaba

Çok fonksiyonlu olması lazım. Evde artık birden fazla yazıcı tutmak istemiyorum. Tarayıcı mutlaka lazım oluyor. Fax lazım değil. Tarayıcı, wifi, renkli olması şart da laser şart mı ona karar veremedim. evde samsung ml-1640 ve hp 2060 var. İki senede 1640'ın toner yeni bitti. Yukarıda arkadaşın sorduğu CANON MX 435 yazıcıyı inceledim. O da hoşuma gitti. Sayfa başı maliyet olarak daha ucuz gibi. Ancak ne fiyat verdiğinizi bilmiyorum. Eğer bu yazıcıyı önerirseniz bende fiyat almak istiyorum.
    Tabi laser fiyatınıda merak ediyorum. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 16 Ocak 2013; 3:39:01 >

• merhabalar, sattığınız ürünün wifi özellikli olanının fiyatını alabiir miyim.
    iyi satışlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.