Şimdi Ara

Türk Oyunu Anonim'den Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Türk oyuncular (Owl Game Studios) tarafından Unreal Engine 3 ile geliştirilen korku oyunu Anonim'den yeni ekran görüntüleri geldi.

Oyunun hikayesine ve diğer bilgilerine daha önceki haberinden ulaşabilirsiniz. Yeni ekran görüntüleri dışında oyunun 12 Haziran 2013'de çıkacağı belirtilmiş. Oynanabilir demo sürümü ise Şubat ayının sonunda çıkacak. Oyunun Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Çok başarılı olmasını beklemiyorum ama türkiye için çok güzel bir şey umarım destek bulurlar
  • Tamam Türkiye için özgün birşeyler ortaya çıksın herkes bunu ister yalnız modellerin kaplamaları,ışıklandırma ve fizik gibi unsurların göz ardı edilmemesi gerektiğide bir gerçektir...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir amnesia değil.
  • Oyunun kesinlikle tutacağını veya beğenileceğini düşünmüyorum çünkü malum biz Türk milleti olarak oyun yapmaktan uzağız fakat eminim bu oyun Türk oyun piyasası açısından yarar sağlar hatta eğer oyun beğenilirse bizim için bir milad bile olabilir.

• Dünya İçin Küçük Türkiye İçin Büyük Bir Adım Bu Oyun Aslında Kimsenin Hevesini Kırmayalım Oyun Çıksın Oynayalım Sonra Yorum Yaparsınız :)

• baba; fener var ışık yok! :D

• tutacağını düşünüyorum
  • Yaa lütfen yapmayın şunu çok rezil ediyorsunuzu kendinizi bu ne böyle yaa.Şuna verilecek emeğe saatlere yazık yapamıyorsunuz işte ne zorluyorsunuz.Biraz özgün olun yaa.

• Peh.

• Eski videoyu koymuşlar arkadaşlar asıl video bu:http://www.youtube.com/watch?v=kUFgbobzkW0

• 3.resimden sonrasına bakmadım.

• Söyleyeceklerim belki klasik olacak fakat hiçbir şey yapmamaktan iyidir. Bakarsınız yakın zamanda gelişmiş firmaların kalitesini yakalarız belli mi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Basol61

Yaa lütfen yapmayın şunu çok rezil ediyorsunuzu kendinizi bu ne böyle yaa.Şuna verilecek emeğe saatlere yazık yapamıyorsunuz işte ne zorluyorsunuz.Biraz özgün olun yaa.

konuşma lan
  • Dünyanın en kötü oyununu yapıyor olsalar bile
    dünyanın en iyi oyunlarını oynamaktan daha fazla zevk aldıklarına eminim...

Umarım ileride daha başarılı olurlar...

• ne kadarda yapıcı yorumlar var arkadaş :/ abuk subuk yorumlar yapıp emek veren arkadaşların hevesini kıracağınıza, yapıcı olsanız pozitif olsanız bu oyunun çoktan 2. 3. vs....... yapılmış olucaktı :/

Bence hepimizin katkısı olmalı, piyasaya çıktımı ilk önce biz türk oyuncularının alması gerek.

• çok korkunç olmassa oynayabilirim diğer korku oyunlarını korkunçtur diye oynamamıştım :) başarılar arkadaşlara

• Ya oyun yapmak abartılacak birşey değil..Yaklaşık 3 sene kadar süre Unity3D oyun motoru ile bireysel olarak oyun yapımıyla uğraştım.Ve şunu diyebilirim ki;Bu vidyo ve oynanış 2 saat içinde hazırlanmış gibi duruyor...Amnesia hepimizin bildiği bir bağımsız yapımcı oyunudur.Biz Türkler için her zaman; " arkalarında firma yok,ondan Türk oyun sektörü geri" deriz...Alakası yok.Türklerde gerçekten bu konuda bir sorun var...Onca senedir 2-3 Türk elele verip,steam'de satacağı oyun yapamadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ya oyun yapmak abartılacak birşey değil..Yaklaşık 3 sene kadar süre Unity3D oyun motoru ile bireysel olarak oyun yapımıyla uğraştım.Ve şunu diyebilirim ki;Bu vidyo ve oynanış 2 saat içinde hazırlanmış gibi duruyor...Amnesia hepimizin bildiği bir bağımsız yapımcı oyunudur.Biz Türkler için her zaman; " arkalarında firma yok,ondan Türk oyun sektörü geri" deriz...Alakası yok.Türklerde gerçekten bu konuda bir sorun var...Onca senedir 2-3 Türk elele verip,steam'de satacağı oyun yapamadı...

Unity yerine FPS Creator kullansaydın o daha kolay.Unity bi yerde amatörler için.Öyle internetten model indirip hazır script kullanıp etrafa rastgele düşman koyarak olmuyor bu işler :) Unreal Engine piyasadaki zor motorlardan biri.Zor olduğu kadar kaliteli de.O yüzden FPS Creator ile senin yaptığın her şeyi ninemde yapar :)

Bu oyunu oyuncehennemi.com'dan çıkan bir grup yapıyordu.Uzun zamandır uğraşıyorlar.Piyasada 2-3 tane adam akıllı Türk oyunu olduğu için Amnesia gibi olması pek sorun değil.

• Oyunu kötüleyenler nolur bsg. Destek vermezsiniz sonra niye gelişmiyor bu sektör. E ank saman kafası dünyada hani şey birbenbire kendiliğinden oldu diye sormazlar mı adama ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.