Şimdi Ara

LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
32
Favori
73.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgenc

devreyi yaptim, aksam deneyecegim arkadaslar.

LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli)

hocam iphone kulaklık çoğaltıcı değil mi bendede var bundan. oradaki siyah parçalar ne hocam anlamadım yapılış aşamalarını resim çekerek gönderebilir misin acaba?

• hocam aynen iphone kulaklik dagiticiyi parcaladim hacı oldu :) onlar da icindeki 2 tane 3,5 inch lik stereo soket iste. bi tanesindeki 2 kabloyu söküp led e bagladim o kadar. cogaltici nin onune dogru yan keski ile bastırırsanız zaten açılıyor
  • quote:

hocam aynen iphone kulaklik dagiticiyi parcaladim hacı oldu :) onlar da icindeki 2 tane 3,5 inch lik stereo soket iste. bi tanesindeki 2 kabloyu söküp led e bagladim o kadar. cogaltici nin onune dogru yan keski ile bastırırsanız zaten açılıyor

akşam bi deneyeyim bakayım ... evde kablo kulaklık kalmadı ya :)
    birde kumanda vericisini alırken özellikle belirtmem gereken bir şey var mı acaba?
  • hocam yok. standart infrared kumanda led'i. led e onden baktiginizda kalin taraf (-) ince taraf (+).
  • http://k1304.hizliresim.com/18/d/m0f6k.jpg

Hocam hangisine bagliyacagim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam yok. standart infrared kumanda led'i. led e onden baktiginizda kalin taraf (-) ince taraf (+).

Hocam bir bakarsaniz sevinirim

• siyah olan jack lardan herhangi birisinin ortadaki ve soldaki kablosunu ayirin. ortadaki (-) yani infrared led in kalin bacagina soldaki ise (+) yani infrared in ince bacagina baglandimi tamamdir. eger laptop kullaniyor iseniz sesi sonuna kadar acmaniz gerekebilir. bende oyle oldu. ancak sesi %90 duzeyine falan cikardigimda calisti
  • arkadaşlar bende LG nin 42 LM660 S modeli var. Rice etsem TÜRKSAT ve HOTBIRD kanallarının bulunduğu kanal listesini paylaşabilir misiniz.
  • quote:

siyah olan jack lardan herhangi birisinin ortadaki ve soldaki kablosunu ayirin. ortadaki (-) yani infrared led in kalin bacagina soldaki ise (+) yani infrared in ince bacagina baglandimi tamamdir. eger laptop kullaniyor iseniz sesi sonuna kadar acmaniz gerekebilir. bende oyle oldu. ancak sesi %90 duzeyine falan cikardigimda calisti

Beceremedim ya

• hocam panik yok. neyi beceremedin? led saglam mi?
  • hocam 5 farklı led denedim ama bir türlü beceremedim. dediğiniz gibi ortadakini aldım ledin kalın bacağına bağladım soldakinide diğerine. olmadı sonra bağladığım yerleri değiştirdim gene olmadı... 3-4 farklı kablo ile denedim gene olmadı... nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum. benim laptopun ses kartı çıkışı 5.1 dolby ses var onunla ilgili bir problemmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

hocam 5 farklı led denedim ama bir türlü beceremedim. dediğiniz gibi ortadakini aldım ledin kalın bacağına bağladım soldakinide diğerine. olmadı sonra bağladığım yerleri değiştirdim gene olmadı... 3-4 farklı kablo ile denedim gene olmadı... nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum. benim laptopun ses kartı çıkışı 5.1 dolby ses var onunla ilgili bir problemmi acaba?

hocam sen yolla adresi de ben sana postalayayim bu cihazi :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

hocam 5 farklı led denedim ama bir türlü beceremedim. dediğiniz gibi ortadakini aldım ledin kalın bacağına bağladım soldakinide diğerine. olmadı sonra bağladığım yerleri değiştirdim gene olmadı... 3-4 farklı kablo ile denedim gene olmadı... nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum. benim laptopun ses kartı çıkışı 5.1 dolby ses var onunla ilgili bir problemmi acaba?

hocam sen yolla adresi de ben sana postalayayim bu cihazi :)

Ben de isterim ha....:)
  • hocam sirayla ordan oraya gezsin en son bana geri gelsin yeter :)
  • Sony mi samsung mu derken kliksadan 55lm660s aldım 3199 tlye. Sony çok istiyordum aslında ama yeni serinin gelmeyişi gelince fiyatının akibeti beni eski dostum lgye yönlendirdi. Umarım iyi bir tercih yapmışımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Sony mi samsung mu derken kliksadan 55lm660s aldım 3199 tlye. Sony çok istiyordum aslında ama yeni serinin gelmeyişi gelince fiyatının akibeti beni eski dostum lgye yönlendirdi. Umarım iyi bir tercih yapmışımdır

Hayırlı olsun bende 55lm660s sahibiyim memnunum çok şükür nir sıkıntısı yok. Bende köşelerde ufak ışık sızmaları var bu konuda tv nize bakıp bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faenal

quote:

Sony mi samsung mu derken kliksadan 55lm660s aldım 3199 tlye. Sony çok istiyordum aslında ama yeni serinin gelmeyişi gelince fiyatının akibeti beni eski dostum lgye yönlendirdi. Umarım iyi bir tercih yapmışımdır

Hayırlı olsun bende 55lm660s sahibiyim memnunum çok şükür nir sıkıntısı yok. Bende köşelerde ufak ışık sızmaları var bu konuda tv nize bakıp bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim hocam ben geçen sene modelini hatırlamıyorum 55 inç lg led tv almıştım aşırı derecede ışık sızması problemi vardı. Binbir zorlukla değişim yaptırdım gelen panel daha kötüydü teknosaya iade etmek için ortalığı birbirine katmıştım. Zorla vermiştim tvyi. Sonra lgye tövbe demiştim ama kader gene lg ile yollarımı birleştirdi. Tekrar lg seçme sebebim 3d performansı çok muazzam genel itibariylede çok başarılı bir tvydi. Bu sefer sorunlu olursa netten aldığım için hemen iadesini yapıcam ama kabul edilebilir seviyedeyse sineye çekicem neticede ledlerin genel problemi bu. Umarım orta seviyeye kadar kusurlu bir tv gelir beni gene uğraştırmaz

• İsterseniz samsungu inceleyin.Tv yi aldıktan sonra çeşitli arayışlara gireceksiniz ve smart tv lerde öne çıkan iptv uyulamasının lg de çalışmadığını,samsunlarda ise önünüze dev bir arşiv çıkardığını göreceksiniz. benim gibi tam 4 tane lg almış ve aldıran birisi olarak pişmanlık duyacaksınız.
    lg ip bölümünü inceleyin.Ruslara nasıl mahkum kalacağınızı anlayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faenal

quote:

Teşekkür ederim hocam ben geçen sene modelini hatırlamıyorum 55 inç lg led tv almıştım aşırı derecede ışık sızması problemi vardı. Binbir zorlukla değişim yaptırdım gelen panel daha kötüydü teknosaya iade etmek için ortalığı birbirine katmıştım. Zorla vermiştim tvyi. Sonra lgye tövbe demiştim ama kader gene lg ile yollarımı birleştirdi. Tekrar lg seçme sebebim 3d performansı çok muazzam genel itibariylede çok başarılı bir tvydi. Bu sefer sorunlu olursa netten aldığım için hemen iadesini yapıcam ama kabul edilebilir seviyedeyse sineye çekicem neticede ledlerin genel problemi bu. Umarım orta seviyeye kadar kusurlu bir tv gelir beni gene uğraştırmaz

Kesinlikle haklısın 3d muazzam kendi iceriginde bocekli bir film var onu siddetle tavsiye ederim bocekler odanin ortasinda duruyor resmen
    . İnşallah sorun yaşamassınız tv nizde aslında servisin dedigine gore bende işik sızması hiç yokmus çok az köşede çok karanlıkta belli oluyor. Yat kalk dua et demeye getiriyorlar sanirim ;) kullandikca izlenimlerini paylasirsan sevinirim hocam

• Half sbs film indiriyorum şu anda. Altyazı işini nasıl yapmam gerekiyor? Direk usbden sub formatında atınca okuyor mu lg? Yoksa wd tv ile mi kullanmam gerekir? Dts problemi vardı geçen seneki alıp iade ettiğim zamanlar. Hala dts çalıştırmıyor mu lgler?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.